Bazı insanlar çirkin olduğumu söylüyor, kendimi hiç iyi hissetmiyorum nasıl özgüven kazanabilirim?

Bana çok saçma geldi. Biri neden durduk yere çirkinsin yüzün orantısız desin? Konu nasıl oralara geliyor?

Ben çok dürüst cevap vereyim: (fotoğrafını görmeden) ben çoğu kişinin yüzünü vs ilk bakışta çirkin bulurum (sen çok mu güzelsin demeyin kendimi de aman aman bulmam) ama mesela öyle bi aurası oluyor ki o çirkinlik tam tersi çekiciliğe dönebiliyor. Çok alakasız ama aşkı memnuda behlülün öyle tek gecelik takıldığı hatunlardan biri için ben çok çirkin değil mi demiştim (yani bence çok erkeksi suratı vardı at gibiydi) eşim ise erkek gözüyle çok güzel bulmuştu kızı. Hani böyle ergenliğini bildiğim kara kuru kızlar saçla makyajla eda ve tavırla gayet alımlı birşeye dönüşebiliyorlar. Yüzünüz çirkin bile olsa o taraflara oynayın. Bunu diyen internetten biriyse zaten hiç takmayın (aklısıra bak ben öyle her kıza yazmam kolay da beğenmem taktiği de yapıyor olabilir)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…