Bayram tatili

I

ikizanası

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ikizanası
arkadaşlar bayramda hava nasıl olur acaba alanyaya tatile gitmek istiyoruz denize girebilirmiyiz acaba antalyaı arkadaşlardan yardım lütfenkaydirigubbakcemile5l

• Konu Sahibi ikizanası
canım alanyada kasıma kadar denize giriyorlar ,zaten alanyaya bu mevsimde gitmek lazım yazın kavurucu bir sıcak ,ben sıcagı cok sevdigim halde dayanamadım.

• Konu Sahibi ikizanası
canım tabi ki girilir.o cehennem sıcaklarından yeni yeni kurtuluyor antalya.
biz de bayramda antalyada olacağız.eşimin ailesi orada yaşıyor:lepi: hem bayram gitmesi hem tatil olacak:jeyyar:

• Konu Sahibi ikizanası
canım antalya bugün çok sıcak bu durumun bayramdada değişecegini düşünmüyorum sizlere şimdiden iyi tatiller
a.s

• Konu Sahibi ikizanası
komşumuz iş gereği dün antalyadan geldi ve o ne sıcak yaa diyordu.
demekki hala o kavrucu sıcaklar devam ediyorki bayramdada eminim soğumazdırsengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi ikizanası
halaa çok sıcak antalya ..öğle vakitleri dışarda durulmuyor bile..denize girebilirsiniz kasıma kadar..

• Konu Sahibi ikizanası
ekimde hava antalya nasıl olur??arkadaşlar biz balayına karar vermedik de kıbrısmı antalyamı diye

• Konu Sahibi ikizanası
arkadaşım tatilden döndü. hafta sonu antalya'da rüzgar, fırtına olmuş, denize girememişler, havuzda kalmışlar. çok şaşırdım. hep aklımızda sanki antalya'da öyle şey olmaz düşüncesi var ya.kaydirigubbakcemile3

X