Bayram gunu esim bosuyor OKB ese karsi takinti ne olur yardim edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Unarim cok tesekkur ederim cok.. size de en icten kalbimke mutlukuklar dilerim. Esinizi beklerken sabirlar dilerim. Dediginiz gibi cocugu baskasiyla buyutemeyecegim icin evlendim geri esimle. Cocuk babasiyla buyumeli.. her haftasonu onceden bir aktivite planlamak onun da plan yapmasina engelcolur
Iyi fikir burda is bana dusuyor. Onumuz yaz
teşekkür ederim. umarım klaylıkla atlatırsanız. sağlıcakla kalın..

Beni somurdu ben calisiyordum is cikisi takiliyorduk.parasi hic yoktu.

Ee esinizin de olmasini istediginiz kisilik bu mu?
Esim calismasin dediginizde önünü sonunu dusunemiyor musunuz
Ne yiyeceksiniz dusunemiyor musunuz gercekten

Sizin acilen gercek dunyaya donmeniz lazim
Evlilik boyle bir sey degil
Hayat arkadasligi boyle bir sey degil
Annelik boyle bir sey degil
Hayat bu degil

Gercekten bir seyler mi var diye sordum ama yine sadece 'benim istedigim olsun benim istedigim zaman olsun ben ben ben' cikti

Oglum da benden ayri kalmak istemiyor. Baban seni naksin isten gelince okuluna bir ay daha devam et ben burda
Kalayim dedim. Asla
Dedi boynuma
Sarildi seni bir gun bile
Gormesem
Duramam
Dedi

Neden her normal anne gibi evinizde kalmiyorsunuz? Cocugunuzu okuldan alirsiniz, evinizde kalirsiniz. Madem cocuk orda kalabiliyor siz neden ondan ayri ailenizde kalmak zorundasiniz? Anlayamadim bu kismi hic

Bu durumda gene destek alabilecegim konu kendime bir hobi bulmak ve kendimi eylemek degil. Evde yalniz oldugumda destek grubunda belki beraber disari cikabilecegimcbiri belki cay icmeye gidebilecegim biri cocugumla?
Hastaneye yatis sart. Güne ihtiyaciniz yok sizin

Oglum da benden ayri kalmak istemiyor. Baban seni naksin isten gelince okuluna bir ay daha devam et ben burda
Kalayim dedim. Asla
Dedi boynuma
Sarildi seni bir gun bile
Gormesem
Duramam
Dedi
Ay ondan sonra ananın babanın çocuk bakmak şekline beğenmiyorsun ya. Siz ne yapıyorsunuz bu çocuğa böyle?
Koca diye ölüp bitmekten çocuğu ruh hali zerre umurunuzda değil.
Çocukla eşinizi terbiye etmeye çalışıyorsunuz resmen. Diğer hamilelikte daha çok ilgi alaka göreyim düşüncesiyle oldu değil mi?

Ay ondan sonra ananın babanın çocuk bakmak şekline beğenmiyorsun ya. Siz ne yapıyorsunuz bu çocuğa böyle?
Koca diye ölüp bitmekten çocuğu ruh hali zerre umurunuzda değil.
Çocukla eşinizi terbiye etmeye çalışıyorsunuz resmen. Diğer hamilelikte daha çok ilgi alaka göreyim düşüncesiyle oldu değil mi?
Çocuk işe yaramıyor işte, adamın umrunda değil, biliyor çocuğu kullandığını, sırf o yüzden oralı olmuyor. Bi rahat koysun artık şu çocuğu, işlevselliğini yitirmiş o silah.

Çocuk işe yaramıyor işte, adamın umrunda değil, biliyor çocuğu kullandığını, sırf o yüzden oralı olmuyor. Bi rahat koysun artık şu çocuğu, işlevselliğini yitirmiş o silah.
Adamda normal değil katip. Keske normal olsaydı. Üstte kendisinin yaptığı gibi çocuğunu alır konu sahibinin elinden kurtarırdi. Çocuk adamın umurunda değil oy yüzden koz olamaz.

Adamda normal biri değil anlaşıldı..

Zaten adamin tetikleyici ozelligi pasifligi bence
Kadin guc zehirlenmesi yasadigi icin ve bir tek bu konuda soz geciremedigini dusundugu icin bu kadar takmis

Bir de bagimli iliski diyor
Bagimli iliski hic kopamaz degil mi ya
Boyle yarim yamalak anlatiyorsa tanisi bile yanlistir diye dusunuyorum
E cunku kopulabiliyormus demek ki
Bagimli ama baskasini bulana kadar bagimli :)

Zaten adamin tetikleyici ozelligi pasifligi bence
Kadin guc zehirlenmesi yasadigi icin ve bir tek bu konuda soz geciremedigini dusundugu icin bu kadar takmis

Bir de bagimli iliski diyor
Bagimli iliski hic kopamaz degil mi ya
Boyle yarim yamalak anlatiyorsa tanisi bile yanlistir diye dusunuyorum
E cunku kopulabiliyormus demek ki
Bagimli ama baskasini bulana kadar bagimli :)
Romantik ilişki bagımlılığı sanırım.. kişi farketmiyor uff yanlış bseyde yazmak istemiyorm nutkum tutuldu baska birisi boşanma, tekrar eski eşle evlenme.. çocuga üzülüyor insan ya

Adamda normal değil katip. Keske normal olsaydı. Üstte kendisinin yaptığı gibi çocuğunu alır konu sahibinin elinden kurtarırdi. Çocuk adamın umurunda değil oy yüzden koz olamaz.
İsterse çatır çatır boşar, konu sahibine de rapor aldırır, çocuğu da alırdı elinden, ama onun da umru değil, bana dokunmasın otursun çocuk baksın beni rahat koysun diyor demek ki. Konu sahibi boşa bağırınıyor şu an, o adam onu takmaz artık. İşine keyfine bakar. Çocuğu bari rahat koysun, savaş bitti, biten savaşta top atılmaz.

Yav he he sevmiyor o yuzden baskasini oldugum halde
Dondu evlendi 4 yil odu di'imi:) konuyu kapatabilir miyiz sacma yirumlar gelmeye basladi Mune Mune
Affetmemiş ki.
Affetmiş gibi yapıyor aldatılan çogu kadın gibi.,
Unutmadı yani.
Neyse zaten karı koca normal degilsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X