Bayraklı central hospital

Gulcin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
531
5
]merhaba kızlar İZMİR BAYRAKLI CENTRAL HASTANESİNde doğum yapan ya da tanıdıkları olan varmı 21 haftalık hamileğim oraya gidiyorum dr.ahmet dinçer ama doğum hakkında henüz bir fikrim yok fikirlerinizi belirtirseniz çok sevinirim.herkese hayırlı doğumlar sağlıklı günler diliyorum

Son düzenleme:
şengülçin dr.ahment beyin çok iyi bir doktor olduğunu çoğu kez duydum ama hastane olarak normal durumlarda pekte tavsiye etmem.Hamilelik ve doğum konusunda nasıl bir tarzı var bilmiyorum yanlız doktorun iyi biri.Hayırlısı olsun allah yardımcın olsun güzelim.

şengülçin dr.ahment beyin çok iyi bir doktor olduğunu çoğu kez duydum ama hastane olarak normal durumlarda pekte tavsiye etmem.Hamilelik ve doğum konusunda nasıl bir tarzı var bilmiyorum yanlız doktorun iyi biri.Hayırlısı olsun allah yardımcın olsun güzelim.

çok sağol canım ya ilgine hep ona gittim.dr.mennunum ama doğum nasıl olur hiç bir fikrim yok

Merhabalarr Benim doktorumda Ahmet dinçer 1 defa gittim doğumumuda orada istiyorumm şunu biliyorum ahmet yalnızca sezeryanlı doğumlara giriyormuşş

X