Bayanlar Yorumlarinizi Bekliyorum...

eylxuxl79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
235
2
Daha önce düşük yaptım. geçen ay mart 18 adet başlangıcımdı hesaplayıcı o bu derken yumurtlama tarihime göre hatta gün aşırı abartarak denemeler yaptık. şuan adetime 2 gün var dilerim adet olmam ve hamileyimdir. 1 nisandan itibaren hafif kasık agrılarım belirdi gögüslerimde şikinlik uclarında hafif acıma ve halkalarımdada kabarma var ayrıca sigara kullanıyorum ama içerken boğazım yanıyor agzımda pis tat oluşuyor yarım bırakıp söndürüyorum. birde 2 gündür kabızlık çekiyorum vede akıntım var. dayanamadım test yaptım daha günüm geçmedi fakat dayanamadım işte sonuç negatif tabii. offf sizce ne diyebilirsiniz bana?:1shok:

canım gun asırı birlikte olduk dıyosun yumurtlamayı kacırmamısındır muhtemelen ve söylediklerin daha onceki hamile arkasların belirtileriyle aynı ..test sonucu morelini bozmasın..az kalmıs ıkıguncuk biraz daha bekle derim ama bekleminde zor olduğu kesin :))sabırlı olup beklemek lazım..ama yok ben dayanamam dersen hiç durma git bi kan testi yaptır derim...

İnşallah hamilesindir tatlım.bendede geçen ay aynı belirtiler olmuştu adetimde geçmek üzereydikiiiii adet gördüm.hemde bende kist var ilaçsız adet göremiyordum..şok oldum adet görünce.o kadar emindimki.meğer psikolojikmiş.ama sağlık olsun ....yarın gidip bir kan testi yaptırsana ..yada bekle adetin geçsin öyle yaptır.negatif çıkınca insanın morali daha çok bozuluyor..dualarım seninle ve anne olmak isteyen herkesle....hakkımızda hayırlısı.....

canım inşallah hamişsindir. bende geçen aylarda böyle bütün ama bütün belirtileri görmüştüm adet günüm on gün geçmişti çok emindim ama test yaptırdım kan testi sonuç negatif o gün adet oldum stressle bekleyince adette gecikiyo düzeni bozuluyo adet günü test yaptır bari stresten kurtulursun

canım merhaba inşallah hakkında hayırlısı olsun sağlıklı bebeğin vardır inşallah karnında beklemekten başka çaren yok ama bunu yazarken benim bekleyişim geliyo aklıma zaman geçmezdi inşallah sonucu pozitif alırsın ve o sigaradan tamamen uzaklaşırsın

Merhaba ben bişey söylemek istiyorum ben şahsen idrar testine güvenmiyorum ben 4 kere yaptım daha adet günüm gelmeden yapmaya başladım belirtilere dayanarak hepsinde negatif çıktı sonra adet olmadım gene yaptım gene negatif çıktı ama hissediyordum hamile olduğumu 1 hafta sonra kan testi yaptırdığımda ise 1 aylık hamile çıktım bence idrar testine bakarak inancımızı yitirmeyelim arkadaşlar

canım benimde adetim on gün geçti üç kere test yaptım ama negatif çktı iyice sinirlerim bozuldu hamil değilsem niye hastalanmyıorum bu hafa doktora gidicem zaten gazmzeki canım inş benimde senin gibi çıkar ama ilk hamileliğimde hemen çıkmıştı iarar testinde ilk bebğimi kaybettim allahım nolur isteyen herkese nasip etsin

canım bendede aynı belirtiler oldu
yaklaşık adetim 10 gün geçmişti
çok umutlanmıştım
ve sonunda hüsrana uğradım
bunların hepsi piskolojik
kendini bu kadar kaptırma derim
ben 4 aydır korunmuyorum hala olmadı
yani herşeyi oluruna bırak
kafana takma
çünkü sonunda üzülüyosun
allah isteyen herkese versin

canım uzgunum ama erken yapmışsın bı adetınızı bekleyın sonra husran oluyorsunuz hem kendınızı heveslendırıp sonrada kendınızı uzmüş oluyorsunuz

gamzeki sende bi belirti varmıydı testler negatif çıktığı halde canım beni biraz aydınlatırsan çok sevinirm bende şu an hiç bi belirti yok sadece arada bi baş dönmesi var bazen midem bulnıyo ama eminimki psikolojiktir allah artık bebeğimi sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin bana en yakın zamanda

bende de arada oluyordu yorgunluğum artmıştı çok halsizlik vardı yani içimden var diyordum ama çoğu insan yoktur diyodu psikilojik dedi testlerde negatifti adetimi bekliyordum artık işte oda 2 gün geçti sonuna kadar beklemedim bile ama kan testi için bekle dediler zar zor 2 gün daha bekledim 3,5 haftalık hamile çıktım testlerde inş.isteyen herkese aratmadan versin rabbim

selam arkadaslar dün öğrendim ve bunu gözlerim dolu dolu yazıyorum HAMİLEYİMMMMM. Birde clexane iğnesine başladım bugün. umarım bu sefer Allah bebeğime kavuşmama yardımcı olur. Çocuk hasreti çeken ve hamile olan tüm bayanlarında yüce rabbim gönlüne göre versin.

merhaba geçen iletime verdiğiniz yorumunuz için çok teşekkür ederim size müjdemi vereyim hamileyim ve bugün iğne yeme başladım(kan pıhtılaşması yüzünden) umarım tekrar sorun yaşamam.

Canım gözünaydın tebrikler:dance:
DARISI BAŞIMIZAAA:sm_cool:

canım tebrikler Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin dua et bizim gibi bütün isteyenlerede nasip etsin

tebrik ederim canım ALLAH sağlıklıcakla dünyaya getirmeni nasip etsin.sakın kendini kan pıhtılaşması var diye üzme .böyle olupta tanıdığm kişiler hepsi sağlıklı çoculkar dünyaya getirdi. bol bol dinlenmene bak canım Allah gönlüne göre verir inşallah.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…