Bayanlar Yorumlarinizi Bekliyorum...

canım adet dongun kac gunde bir normalde? bir de idrar testini ne zaman yaptın kan testini ne zaman? acık acık yazarsan bir de kan testinin ne zaman cıkıp, idrar testinin ne zaman cıkmadıgını ogrenebiliriz. bir de bildgim ir site var. cocuk insiyetini buyuk cogunlukla tahin diyor. standart uye olabiliyorsunuz. 1 gunluk. o da bedava. www.yorumcu.com bebek cinsiyeti kısmına gir. uye olman gerekir diye. uye ol de. standart uyelik ucretiz. 1 gunluk uyelik. email giriyorsun, emailine onay kodu geliyor. gerekli yere onay kodunu girip uy oluyorsun. senden baska bir seyler de doldurmanı istiyor. ama kısa. bizi haberdar et yegenimiz kız mı rkek mi?

tebrik ederim eylülcüm.Allah sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni nasip etsin...Darısı tüm bebek bekleyenlerin başına..

teşekkürler giznur gerçekten insan tedirgin oluyor umarım dediğin gibi olur canım. bana bunu biraz açarak anlatırmısın dinlenmene bak derken sürekli yatarak mı? birde o arkadaslarında mı clexan iğne kullandılar? bir de unutmadan kabızlık çekiyorum toz şeklinde bir ilaç verdi doktorum geceleri alıyorum sabah ishal yapıyor ama karnımda hafif bir şişlik var yinede yapamazsam ooo kocaman oluyoruz artık bu dert beni yedi arkadasım zaten bagırsaklarımda tembellik vardı iyice uyuştular.

merhaba kibele adet döngüm 28 günde bir ben gebelik.org da yumurtlama hesaplayıcı yöntemi var gerçi bir çok sitede bu hesaplayıcılardan varda... neyse oradan baktım hamile kalmam açısından riskli günlerimi yazıyordu. yorumcu com gelince çok teşekkürler arkadasım henüz hamile olduğumu bilmeden önce birde 1 haftalık üye olarak yapıp bakmıştım orada ki sonuca göre KIZ olacak diyor ama bilemicem Allahın taktiri tabii.

kabızım kabızım dedim durdum bir kaç cevap alabildim sizlerden:1no2:
neyse ilaç kullanıyorum ishale döndüm( çok az da olsa rahatladım sayılır)
fakat 4 hafta 3 günlük hamilelikte karın şişer mi?:CADIARZU

selam arkadaslar dün öğrendim ve bunu gözlerim dolu dolu yazıyorum HAMİLEYİMMMMM. Birde clexane iğnesine başladım bugün. umarım bu sefer Allah bebeğime kavuşmama yardımcı olur. Çocuk hasreti çeken ve hamile olan tüm bayanlarında yüce rabbim gönlüne göre versin.

CANIM ÇOK SEVİNDİM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH BEN VE BENİM GİBİ İSTEYEN BÜTÜN ARKADAŞLAR BİZDE KAVUŞURUZ BEBEKLERİMİZE

canım inş hamilesindir sabırlı ol bekle bence adetin geçsin kan testi yaptır en kesin sonucu o verir..

kabızım kabızım dedim durdum bir kaç cevap alabildim sizlerden:1no2:
neyse ilaç kullanıyorum ishale döndüm( çok az da olsa rahatladım sayılır)
fakat 4 hafta 3 günlük hamilelikte karın şişer mi?:CADIARZU

canım ben 14 haftalık hamişim ama çok şükür seninki gibi rahatsızlığım olmadı ama bağırsaklarda önceden problem olanlarda hamilelik tetikleyici olyumuş.bol bol sıvı almaya çalış çiğ yeşil yapraklılardan (özellikle marul)ve meyve tüket bi de kayısı kurusunu sıcak suda ıslatıp gün iinde yemeye çalış çok iyi geliyor sakın tuvalatte ıkınma bu haftalar rskli biliyosun dr.bana da kabız olmamam gerektiini olsam bile ıkınmamamı söylemişti.Acil şifala ha bi de ablamın formülü var kabızlık için sabah aç harnına 1 orba kaşığı zeytin yağı içer o da hamile de bu sorundan muzdarip byeee:teytey:

X