Gelinbaşı ve Gelin Tacı batıkent, etimesgut taraflarında tavsiye edeceginiz kuaför var mı lütfen yardım edin

famee

Guru
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
630
1
slm batıkent etimesgut eryaman elvankent civarında bildiğiniz iyi bi kuaför varmı??
optumum veya batıkent carrefour içindeki kuaförlere mi gitsem gelin başı için lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.:sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3valla buraya pek uğrayan olmuyo bende altta yazdım ama 1 cvp bile yokkaydirigubbakcemile3

valla ben kaç kez konu açtım burada yada başka konularda genelde cvp alamadım ilginççç

cvp almak bizimde hakkımız

cevaaap alma hakkımız engelenemeeeezzzz:lepi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

valla ben kaç kez konu açtım burada yada başka konularda genelde cvp alamadım ilginççç

cvp almak bizimde hakkımız

cevaaap alma hakkımız engelenemeeeezzzz:lepi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay çok tatlısın vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
güldürdün beni teşşekürlerkaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim seninde gülücükler yüzünden asla eksik olmasınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim seninde gülücükler yüzünden asla eksik olmasınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayy çok merciiiiiii hiç eksik olmasın hiç eksik olmasın:sm_cool:

bize cvp verselerde biraz daha gülsek :))))))))))))) sevinsek boynu bükük kalmasak delikafadulden

ben bekarken elvankentte şimdi de batıkentte oturuyorum..
ama gelin başım için dikmene gittim...
o civarlardaki kuaförlere hiç güvenemedim...
carrefour un içindeki çok güzel ama çok pahalı..
şimdiden mutluluklar dilerim

ben bekarken elvankentte şimdi de batıkentte oturuyorum..
ama gelin başım için dikmene gittim...
o civarlardaki kuaförlere hiç güvenemedim...
carrefour un içindeki çok güzel ama çok pahalı..
şimdiden mutluluklar dilerim

canım çok teşekkür ederim bilmediğini yazman bile çok kibarca opuyorumnanaktan

slm batıkent etimesgut eryaman elvankent civarında bildiğiniz iyi bi kuaför varmı??
optumum veya batıkent carrefour içindeki kuaförlere mi gitsem gelin başı için lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.:sinifsinif:
Yıllardır batıkentte oturmaktayım ve SOSYETE HAIRSTYLE & CURE'un sahibi Mustafa Bey nereye ben oraya. Batıkentte hatta Ankarada tek güvendiğim ve saçlarımı emanet edebildiğim kuaför. Kentkoop Mah. Et ve Balık Kurumunun yanında yer almaktadır yeri. 2 katlı çok güzel dizayn edilmiş, fiyatları çok uygun olmakla kalmayıp muhteşem saçlar çıkartan bir salon. Şöyle örnek vereyim mavisiyah saçlarımı en ufak bir kopma ve yanma olmadan bakıra çevirdiğim yer. Kuzenimin kınabaşı ve nişanbaşı da yine bu salonda oldu.Tüm akrabalar ve arkadaşlar kesinlikle başka bir yere gitmiyoruz, herkes çok memnun. Sahibi Mustafa Beydir.

Optumum veya batıkent carrefour içindeki kuaförlere mi gitsem gelin başı için lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.:sinifsinif:

eryamanda şehrazat bayan kuaförünü şiddetle tavsiye ederim. Ali abi kesinlikle bir numara sadece sen ne isteğini söle gerisini bırak o halletsin numarası

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu semtlerde bi kuafor ariyorum. Daha once konu actim ama bi cevap alamadim sanirim buralarda yaptiran yok. :26:

Saloon bianco kuaför batıkent çakırlarda erkek bölümü de var eşinizle beraber rahatlıkla gidebilirsiniz, memnun kalırsınız fiyatlarıda kalitesine göre makul

Gelin başı içinde tavsiye edebilirim arkadaşım saloon bianco ya gitti çok güzel oldu hemde çok eğlenceliydi benim saçım ve makyajımda süperdi Betül hanım makyajda çok iyi

Ben arkadaşımın düğününde topuz yaptırdım herkes bayıldı, hemde 2 gün bozulmadı Bianco mükemmel bence

Ben arkadaşımın düğününde topuz yaptırdım herkes bayıldı, hemde 2 gün bozulmadı Bianco mükemmel bence
Ben Batıkent' te Anıt iş merkezindeki SOSYETE HAİR STYLE&CURE hariç hiçbir yerde saçımı topuz yaptırmam. Burada çalışan Harun Bey'in yaptığı muhteşem topuzlar sanki saç değil de sanat eseri. Adam aşmış kendini. Resmen yaptığı topuzlarla harikalar yaratıyor. Gelinbaşı, nişanbaşı, özel davet demeden inanılmaz topuzlar yapıyor kendisi. Görünce şaşırmamak ve bayılmamak elde değil:) Sosyete Kuaförün sahibi Mustafa Bey'de özellikle saç boyama ve röfle konusunda alanında en iyilerden. Biz ailecek ve arkadaşlarla her şeyimizi burada yaptırıyoruz ve çok da memnunuz. Tavsiye ettiğimiz herkesin geri dönüşü de hep olumlu oluyor zaten. Üstelik bu kaliteye göre fiyatları uygun .Gidince zaten kendiniz de görürsünüz.

Siz Bianco ya gitmediğiniz için diğerlerini kuaför sanıyorsunuz bence bi gidin görün bu iş nasıl yapılıyor, kendinizi nasıl prenses gibi hissediyorsunuz görün

X