Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kırmızılar gelmeden ümit kesilmez...Arkadaşımın regl geçeli 3 gün olmuştu idrar testinde çıkmadı kanda çıkmıştı...

Aynen cnm umudumu kesmedim birdahakini regl olmazsam isalllaahhhhh aminnnn :) 4-5 gun snra yapicm kesin olsun....olsun beee test yapmkta gzldi :KK66:

canım hayal kırıklığı yaşamazsın inşallah. bende de oldu geçen ay. hatta konu bile açıp fotoğraflarını yükledim ama sonrasında regl oldum. hemen kırmızı çizgi çıkmalıymış saatler sonra çıkan çizgi zaten testte var saatler geçtikten sonra o çizgi idrarın da aetkisiyle belirgin oluyor biz de onu pambe gibi görüyoruz aslında olmuyor. inşallah seninki öyle değildir.

hayırlı olsun hakkımızda canım, adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor zaten. bu ay hiç belirtide yaşamadım. umutlanmamaya çalışıyorum..

bende yaşamadım.birkaç gün önce hatta dünde ağrılarım oldu ama bugün gelen gidende yok ağrı sızıda

hayırlısı olsun hakkında inşallah hamilesindir, Rabbim gönlüne göre versin canım..
ben ilk 3 denememde her belirtiyi yaşadım ama bu ay pek bir şey hissetmedim. yalnız bugün fena kasık ağrısı çekiyorum.

X