Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sen napıyosun..
ne zamandır deniyorsun..
neleri denedin mesela..
şimdi ne yapıyosun anlatsana azcık..

Canım benim 2 tane boncuğum var, allah eksikliklerini göstermesin, ağzıma ......yolarafedersin, enerji mi kalıyo ki bişey deneyecek.Haziranda 12 haftalık bebeğim karnımda öldü, kürtaj oldum, ogün bu gündür deniyoruz fırsat buldukça :p ama yok. Çocuklar kardeşkardeş diye başımın etini yiyo, çok üzüldü büyüğü düşük yaptığımda, depresyona girdi yavrum, şimdi kardeşbekliyo hala, karnımı okşuyo gelip gidip kardeşim diye. Bende yapmaya yapacam bariaralarındaki yaş farkı çok olmasın diye acele ediyorum aslında. Öyle işte canım

Canım benim 2 tane boncuğum var, allah eksikliklerini göstermesin, ağzıma ......yolarafedersin, enerji mi kalıyo ki bişey deneyecek.Haziranda 12 haftalık bebeğim karnımda öldü, kürtaj oldum, ogün bu gündür deniyoruz fırsat buldukça :p ama yok. Çocuklar kardeşkardeş diye başımın etini yiyo, çok üzüldü büyüğü düşük yaptığımda, depresyona girdi yavrum, şimdi kardeşbekliyo hala, karnımı okşuyo gelip gidip kardeşim diye. Bende yapmaya yapacam bariaralarındaki yaş farkı çok olmasın diye acele ediyorum aslında. Öyle işte canım

allah bağışlasın.
diğer bebeğin için çok üzüldüm başın sağolsun.
allah çocuklarına uzun ömür versin inşallah.

kız 2 tane yapmışsın, 3.yüde yaparsın sen.
biz napalım birini bulamadık daha.
tam buldum derken dış gebelik oldu.
söle ben napim.. :21:

Allah'ım deli bu kız doktorlar 3 günde en az 2 günde bir öneriyor yavrum spermlerin kalitesi açısından sen dur bencede :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ama haydar abi diyo ki..ne kadar çok ilişki o kadar hamile kalma şansı.
e ben kimin dediğini dinlicem..
haydar hocamızı mı doktorları mı.
hep ikilem:KK47: hep ikilem..

ben bugün bi duruyum mu o zaman.
napim ben ya..
ya tam günüyse.
dünkü sperm bugün işe yarar mı ki acaba..
napim kız ben ooof.. :KK9:

Kız bacım sen önce bi sakin ol, heyecan öfke vücudunu asidik hale getirir ve bırak spermleri senin yumurtaların bile yaşamaz o ortamda, sakin ol. Normal şartlarda spermler kadın vücudunda 72 saate kadar yaşayabilir. O yüzden hergün değil, bir gün arayla şettirbence

Kız bacım sen önce bi sakin ol, heyecan öfke vücudunu asidik hale getirir ve bırak spermleri senin yumurtaların bile yaşamaz o ortamda, sakin ol. Normal şartlarda spermler kadın vücudunda 72 saate kadar yaşayabilir. O yüzden hergün değil, bir gün arayla şettirbence

ne güzel sölüyon kız.yerim valla ağzını burnunu.
tamam ben bugün bi duruom o zman : )

X