Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

tarantula9812739

Bilgi Işıktır
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
1.410
44
Kızlar benim BAT'ım 1 Kasım. Buyrun gelmesini hiç istemediğimiz BAT'ımızı birlikte bekleyelim. Olası bebirtilerimizi paylaşalım. Birbirimize destek olalım. Bebişlerimize kasım ayında kavuşmamız dileğiyle, hepinizi bekliyorum.

KULLANICI ADIBATYENİ BATYAŞSÜREDURUMU
zeynelim2118 ay:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
pinarima3 KASIM254 ay:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
toprakates30 EKİM:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
pilin2 KASIM:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
havva633-4 KASIM181 yıl:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
glshkskn6 KASIM261 ay:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
muratoslem1 KASIM4 ay:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
inotherworlds4 KASIM275 ay:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
serwel9 KASIM:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
yxliz11 KASIM:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
komsu12 KASIM:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
selinays13 KASIM28:nazar::nazar::KK49::KK49::nazar::nazar:
_oceanshine_6 KASIM14 ayBEKLİYOR
feelcrying6 KASIM251 yılBEKLİYOR
temmuzz8 KASIM233 yılBEKLİYOR
egemenhalit11 KASIM321,5 yılBEKLİYOR
karamurselsepeti11-12 KASIMBEKLİYOR
CyrstalDoll12 KASIMBEKLİYOR
trzi12 KASIMBEKLİYOR
sssp12 KASIM286 ayBEKLİYOR
yagmurlu_ist12 KASIM303 ayBEKLİYOR
lili8815 KASIMBEKLİYOR
ubii16 KASIMBEKLİYOR
papatya2416 KASIMBEKLİYOR
agustos7217 KASIMBEKLİYOR
webercan17 KASIM27BEKLİYOR
dogaaalll0617 KASIMBEKLİYOR
tuuba8918 KASIM248 ayBEKLİYOR
SuRMeLi19 KASIMBEKLİYOR
ankon20 KASIM18 ARALIK243 ayBEKLİYOR
yeterkiiste21 KASIMBEKLİYOR
Ozlem_ahmet21 KASIMBEKLİYOR
bernaakdmr25 KASIM25BEKLİYOR
VLDNMRT18 EKİM22 KASIMBEKLİYOR
illuianka30 EKİM20 KASIM352 ayBEKLİYOR
yOosuN25 EKİM21 KASIM301 yılBEKLİYOR
monbebe12 EKİM23-24 KASIM232 ayBEKLİYOR
mehmetelif25 EKİM23 KASIM366 ayBEKLİYOR
avavred28 EKİM23 KASIM262 ayBEKLİYOR
vera6130 EKİM24 KASIM252 ayBEKLİYOR
mujum17 EKİM24 KASIM2710 ayBEKLİYOR
ysmn_czm23 EKİM24 KASIM2711 ayBEKLİYOR
dygyvz30 EKİM25 KASIM2yılBEKLİYOR
arzum9110726 EKİM25 KASIM243 ayBEKLİYOR
miss594 KASIM26 KASIM17 ayBEKLİYOR
sedgn28 EKİM27 KASIM302 ayBEKLİYOR
gncgoncagnc21 EKİM28 KASIM2512 ayBEKLİYOR
tarantula981273930 EKİM28 KASIM326 ayBEKLİYOR
karamelekmiolur30 EKİM28 KASIM279 ayBEKLİYOR
cimcimesultan1 KASIM28 KASIM9 ay29BEKLİYOR
kkimse1 KASIM28KASIM267 ayBEKLİYOR
ozlem77661 KASIM29 KASIM363 ayBEKLİYOR
serap4128 EKİM29 KASIM324 ayBEKLİYOR
dicleberen31 EKİM29 KASIMBEKLİYOR
KutsalAsk31 EKİM30 KASIM275 ayBEKLİYOR
kedicik615 KASIM30 KASIM272 ayBEKLİYOR
ponkiponki9-10 KASIM2-4 ARALIK294 ayBEKLİYOR
yldzdnz5 KASIM3 ARALIK291,5 yılBEKLİYOR
jonguil7 KASIM6 ARALIK262 yılBEKLİYOR
paptyamm_34779 KASIM6 ARALIK39BEKLİYOR
0306200830 EKİM7 ARALIK2 ayBEKLİYOR
ttanemm12 KASIM8 ARALIK2313 ayBEKLİYOR
elifay9 KASIM9 ARALIK294 ayBEKLİYOR
WinstonSlim5 KASIM10 ARALIK232 ayBEKLİYOR
HepNasip8 KASIM11 ARALIK295 ayBEKLİYOR (Kesin hamile olacak:KK52:)
Bahar816-7 KASIM12-13 ARALIK32BEKLİYOR
aa_az16 KASIM14 ARALIKBEKLİYOR
insanbuL19 KASIM18 ARALIK269 ayBEKLİYOR
resense29-30 ARALIKBEKLİYOR

Son düzenleme:
Kızlar benim BAT'ım 1 Kasım. Buyrun gelmesini hiç istemediğimiz BAT'ımızı birlikte bekleyelim. Olası bebirtilerimizi paylaşalım. Birbirimize destek olalım. Bebişlerimize kasım ayında kavuşmamız dileğiyle :KK9: Hepinizi bekliyorum

Selammmmmmmm,

Yeni topiğin hayırlı uğurlu olsunnnnn :) benimde 29 Ekim ama kasıma sarkabilir :) Ne zamandır bebiş istiyorsun ?

selam..benim de bat 31 EKİM ama 1 KASIM a da sarkabilir..

yumurtlamam dün gerçekleşti %90 ihtimal..

belirti aramayı hiç sevmiyorum..çünkü sonu fos çıkıyor.

benim de 1 kasım ama hiiç umudum yok çünkü çalışamıyoruz misafirlerimiz var yoğunuz yorgunuz...Allahtan hayırlısı..

Selammmmmmmm,

Yeni topiğin hayırlı uğurlu olsunnnnn :) benimde 29 Ekim ama kasıma sarkabilir :) Ne zamandır bebiş istiyorsun ?

Sagol canim iyi dileklerin icin. Canim haziranda kalbi durdugu icin 13 haftalik gebeligim sonlandirildi. Sonra hemen basladik calismalara ama halen gelen giden yok malesef. Sen ne zamandir istiyosun. Kacinci bebisin olacak. Umarim bu topic bize ugur getirir

selam..benim de bat 31 EKİM ama 1 KASIM a da sarkabilir..

yumurtlamam dün gerçekleşti %90 ihtimal..

belirti aramayı hiç sevmiyorum..çünkü sonu fos çıkıyor.

Benim de yumurtlamam dun gerceklesti sanirim canim, akintima gore yani. Bide dun iliski oldu. Umarim bebislerimiz gelir bu sefer. Bende belirti aramak istemiyorum ama kendime engel olamiyorum. Senin kacinci bebegin olacak canim insallah. Ne zamandir deniyorsun.
Benim 26 kasım.ara ara ince batmalar oluo kasıklarımda.bi de midem bulanıo sanki bazen.

Canim mide bulantisi icin cok erken ama ince batmalar olabiliyor erken hamilelikte. Umarim bebisin gelmistir tatlim. Ilk bebegin mi olacak canim.

benim de 1 kasım ama hiiç umudum yok çünkü çalışamıyoruz misafirlerimiz var yoğunuz yorgunuz...Allahtan hayırlısı..

Canim hayirlisi tabi ama muhtemelen bugun yumurtlamissindir. Aslinda bugun bi firsat yaratip calissan ihtimal olabilir. Gerci kac gunde bir regl oldugunu bilmiyorum ama 28 gun olarak dusunup yazdim bugun yumurtlarsin diye. Umarim bebislerimize kavusuruz hayirlisiyla

Canim mide bulantisi icin cok erken ama ince batmalar olabiliyor erken hamilelikte. Umarim bebisin gelmistir tatlim. Ilk bebegin mi olacak canim.

evet ilk olacak .daha once istenmeyen gebeliklerim olmustu.ama bu ilk olacak.gercı hala tereddutlerım yok degıl ama yas ılerleyınce yapayım dedım 1 tane.hayırlısı olsun dımı

Benim 26 kasım.ara ara ince batmalar oluo kasıklarımda.bi de midem bulanıo sanki bazen.
canım batın nasıl 26 kasım ve nasıl belirti arıyorsun anlamadım..sonuçta adetten 2 hafta önce yumurtlarız..ve bebek olur. 26 ekim mi demek istedin acaba tatlım.
Benim de yumurtlamam dun gerceklesti sanirim canim, akintima gore yani. Bide dun iliski oldu. Umarim bebislerimiz gelir bu sefer. Bende belirti aramak istemiyorum ama kendime engel olamiyorum. Senin kacinci bebegin olacak canim insallah. Ne zamandir deniyorsun.

Canim hayirlisi tabi ama muhtemelen bugun yumurtlamissindir. Aslinda bugun bi firsat yaratip calissan ihtimal olabilir. Gerci kac gunde bir regl oldugunu bilmiyorum ama 28 gun olarak dusunup yazdim bugun yumurtlarsin diye. Umarim bebislerimize kavusuruz hayirlisiyla
canım ben haziranda düşük yaptım. 10. denememiz olucak haziranı saymazsak 9.
benim de dün göğüs uçlarım çok acıdı..ama bugün sadece göğüs hassasiyeti var.
ben en belirtisiz ayımda gebe kalmıştım o yüzden belirtileri takmıyorum..
ateş ölçerek yumurtlama günümü hesaplıyorum..eğer hastalık yoksa ateş yanıltmıyor. akıntıya bakarak da anlarsın ama şöyle örnek vereyim benim 9,10,11 de uzayan akıntım oldu ama 13. gün yumurtam çatladı.
Kizlar benim bugun goguslerim agrimaya ve uclari hafiften acimaya basladi. Var mi sizde de?
canım dün bende de vardı hatta sanki böyle tahriş olmuş gibi sızladı. ama bugün geçti.

canım batın nasıl 26 kasım ve nasıl belirti arıyorsun anlamadım..sonuçta adetten 2 hafta önce yui.

Nesdem burdamisin sen kiz... calismalara devam.. :KK34:
Birazdan gene test yapicam.. biktim beklemekten.. kirmizlar gelicek gibi degil.. yaa gercekten biktim..

kizlar bu arada bende adet olmayi bekliyorum ama hala gelen giden yok 12 ekimde olucaktim..
bebis yoksa burdayim yeni batim da ne olur bilmiyorum !! karisti hersey..

Nesdem burdamisin sen kiz... calismalara devam.. :KK34:
Birazdan gene test yapicam.. biktim beklemekten.. kirmizlar gelicek gibi degil.. yaa gercekten biktim..

kizlar bu arada bende adet olmayi bekliyorum ama hala gelen giden yok 12 ekimde olucaktim..
bebis yoksa burdayim yeni batim da ne olur bilmiyorum !! karisti hersey..

canım yap ama daaha 10 gün olmuş yumyum geçeli..çıkmayabilir. sen toplu idrar testlerinden alsana yok mu oralarda.

canım yap ama daaha 10 gün olmuş yumyum geçeli..çıkmayabilir. sen toplu idrar testlerinden alsana yok mu oralarda.

Yok ki.. interneten getirtmek lazim bende baktim hic guzel seyler yazmamislar.. yorumlarda..
10 gunde cikmazmi ki idrarda ? kana mi gideyim 10gunde cikar o zaman ?? atesimde yuksek..
yaa gercekten bu belirsizlik beni bitiriyo.. meraktan catliycam.. hamilemiyim degilmiyim..

selam kızlar ben geldimm

ben 3,5 senedir istiyorum ama maalesef 3 kez hamile kaldım ve 3 ü de düşükle sonuçlandı:KK43: dr um nedenini henüz araştırmıyor. ağustos ayında klomen kullandım hamiş kaldım ama düştü. bu ay tekrar kullandım, bugün yumurtam çatladı sanırım çünkü çoook yoğun bir akıntı geldi sabah :) çalışmalara hız kesmeden devam ediyoruz :) bakalım inşallah bu ay gelir bebişim :) :)

Yok ki.. interneten getirtmek lazim bende baktim hic guzel seyler yazmamislar.. yorumlarda..
10 gunde cikmazmi ki idrarda ? kana mi gideyim 10gunde cikar o zaman ?? atesimde yuksek..
yaa gercekten bu belirsizlik beni bitiriyo.. meraktan catliycam.. hamilemiyim degilmiyim..

canımmm,

benim tam regli günümde çıkmıştı hemde kan değerim çok düşüktü. varsa muhakkak çıkacaktır tabi geç döllenme olmadıysa

HAmileyim kizlar... gec dollenme oldu benimki adete 4 gun var.. kanda cikti cok mutluyum...:KK16::KK16::KK49:

özür dilerim cahilliğimi bağışlayın bat ne demek azıcık anlatırmısınız

Canim BAT Beklenen Adet Tarihi nin ilk harfleri. Cahillik degil tatlim olur mu hic :)

evet ilk olacak .daha once istenmeyen gebeliklerim olmustu.ama bu ilk olacak.gercı hala tereddutlerım yok degıl ama yas ılerleyınce yapayım dedım 1 tane.hayırlısı olsun dımı

Hayirlisi tabi canim. Tereddutlerin belki hamileyken de birazcik devam eder ama bebeginin kokusunu aldigin an keske daha once yapsaydim dersin merak etme :)

X