Gebeliğe Hazırlık Bata 5 gün kala ergen gebelik testi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sFeAnTeIrH

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
560
636
38
Arkadaşlar merhaba. Bat ıma yarın itibari ile 5 gün kalacak. Erken gebelik testi aldım fakat henüz gelmedi. Yarın gelir gelmez yapayım mı ? Yoksa 2 3 gün kalana kadar bekleyeyim mi ? Predictör early aldım ( 6 gün öncesine kadar sonuç verir yazıyo üzerinde) ama bazıları hamile olduğu halde çıkmadığı oluyomuş. Beklemeli miyim yoksa hemen yapmalı mıyım sizce ?

bence bekle yarin yapma

O markayla 4-5 gün kala yapmıştım ve çift çıkmıştı
Ama yinede bekle bi kaç gün. Test boşa gitmesin

Bilmiyorum baska bi konu altinda yazistikmi ama .. Bende senden 1 gun once ameliyat olmusum Dis gebelikten Sag tupum alindi benim de ..

Cok cok gecmis olsun arkadasim yasayan bilir..

Bir baska konu altinda hamilelik testlerinin hepsinin ayni oldugu soylendi eger hamilelik cikmazsa karamsarliga girmeyin gun dogmadan nelee dogar arkadasim..

Bilmiyorum baska bi konu altinda yazistikmi ama .. Bende senden 1 gun once ameliyat olmusum Dis gebelikten Sag tupum alindi benim de ..

Cok cok gecmis olsun arkadasim yasayan bilir..
Yazışmış olabiliriz. Benim sağ tüpüm tıkalıymış o yüzden dış gebelik geçirmişim. Doktor tüpü açmak için çok uğraşmış. Ama tıkanıklık açılmayınca tüpü almış. Bıraksam dış gebelik oluşacaktı tekrar dedi. Kesinlikle çok zor ve yıpratıcı bi süreçti. Rabbim inşallah hepimize en hayırlı en doğru zamanda nasip etsin.

Evet yine senin az kalmis benim bat 12-15 arasi bide belirsiz yani dusun ben daha fena durumdayim ama 10. kadar yapmayacagim test .. Yani tutacagim kendimi ins :))
:)) kendimi dinliyorum resmen. Eşim bana çok garip bakıyo . Delirdi heralde der gibi :))) Erken gebelik testi almama bile kızdı. Ne gerek var sabretsene diye :)) Ben ne kadar sabırsızsam eşimde o kadar sabırlı :)))

Ben bata 5 gün kala aksam uzeri yaptim testim silik cikti.bugunde 3 var yine yaptim silik cikti.hemde normal ucuz testlerden almistim.bata 10 gun kala belirti vaslayinca anladim hamileyim diye.ins.herkez görur cift cizgiyi

Ben bata 5 gün kala aksam uzeri yaptim testim silik cikti.bugunde 3 var yine yaptim silik cikti.hemde normal ucuz testlerden almistim.bata 10 gun kala belirti vaslayinca anladim hamileyim diye.ins.herkez görur cift cizgiyi
Amiiin inşallah. O zaman ben yarın yapayım :) umarım çift çizgiyi görürüm.

5 gün kala hem de akşam yapmanız çok şaşırtıcı olmuş. Bazı markalar hamile olmadan çift gösterebiliyor, farklı markalar deneyin veya bi kan testi yaptırın. Gebelik var diye ne kadar heveslenirsek, aksi durumda da o kadar çok üzülüyoruz. Yanlış anlamayın beni lütfen.

8
belirtilerim cok fazla canim.hamileyim eminim ama ins.bos gebelik degildir.cunku bos gebelik yasadim yakin zamanda.buyuzden heveslenmiuorum.bu benim dörduncu hamileligim olcak.2 kurtaj bir kizim var

nasil belirtilerdi aacaba
Bata 10 gun kala asiri uyku hali ve bas agri.sonraki gunler koku hassasiyeti mide bulantisi istahim kesildi birden.ates basmasi oluyo vucudum yaniyor.kasikta batma agri.goguslerde sislik idrarda koku.surekli soguk su iciyorum resmen icim yaniyo.bunlari onceki hamileliklerdede yasamistim.benim bunye hassas galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…