"BAT"ım "BAT"masın

cok şükür kızımın beresi bitmek üzere rengi değişti elimde sürünmekten ne kadaaan becerikli hatunum ben yaa

ben hamile olduğumdan nerdeyse eminim çünkü baaya midem falan değişti isteyerekte olmadı kızım henüz 15 aylık beni emiyo çok kararsızım ne yapacam ben şoktayım eşim sevindi onu bile engelledim

ben ilkini bir yapsam ikinciyi aynı senin durumunda yapmak isterdim, 2. Doğana kadar 2 yaşına gelir bir numaran tam zamanı bence

kızz döverim seni iyi düşün iyi olsun sakın üzülmekte yok olmazsada calısmalara devam

yok sinirlenme baby no panic, benim hala umudum var bende umut kırmızıyı görene kadar , ya olacak ya olacak zaten

ayyy evet yaaa kışın uyumak çok güzel oluyor dışarısı soğuk sen sıcacık yatağında uyuyorsunnn ohhh missss

kesinlikleee inanırmısınız dün dondumm dondummm işyerinde ısınma olayında tam randıman alamıyoruz buz kestim bütün gun dolayısıyla akşam evde gidince yemekten sonra yattım kocişin dizine o çam izlerken üstümede bi polarr offff bi uyumuşummm sıcacıkkkk :)))

günaydıın canım aynı bende uyuklayıp duruyorum yapmam gerekenbır sürü hem ev işi hemde çeviri işi var

aynen canım iş yapası gelmiyor insanın benimde halen masamda işlerim duruyo geçmişi okuyorum işler biraz beklesin

ben hamile olduğumdan nerdeyse eminim çünkü baaya midem falan değişti isteyerekte olmadı kızım henüz 15 aylık beni emiyo çok kararsızım ne yapacam ben şoktayım eşim sevindi onu bile engelledim

canımmm hayırlısı neyse o olsun bebişinin yiyecek ekmeği varmış demekki kızın içinde üzülme ne güzel kardeşi ile büyüyecek kardeş gibisi varmı? sana biraz zor olacaktır ama evlat baskadır Rabbim sabrınıda sevgisinide aşınıda verir bizlere nasip olsun diye gece gündüz dua ediyoruz rabbim hayırlı zamanlarda versin herşeyi kendini sıkma güzel düşünmeye çalış

iremcim bizimde düşükten sonra ilk çalışmamız içimde kocaman bi umut ve kocaman bi olmayacakla geldim bugune kadar bu ay o kasım ayı beni o kadar kastı ki anlatamam seni çok iyi anlıyorum ama olmazsada üzülme ben kan testinde olmadığını öğrenince kendi kendime dedim ki hep sağlıkla gelsin die dua etmedin mi demekki zamanı var rabbim bir daha düşük acısını yaşatmasın arkadasım hayırlısıyla sağlıcakla gelsin bebişlerimiz biz senin yanındayız hem belki mucizen tutunmuştur sana öyle değilse bile onun sana sapasağlam tutunabilmesi için senin dimdik ve güçlü olman lazım

işler aksama kadar beklio bendezaten regl döneminde canım hiçbişey yapmak istemio

ellerine sağlık canım benimmm :)) bizlerede bi kaç tüyo verirsin artıkın valla benim elimden hiç gelmez örgü fln :)

el kadar bere aylardır sürünüyo dedim kış bastırmadan bitireyim artıkbu da cok basıt ornek üzerine renkli iplerle işleme gibi bişi yapıcm bir bitsinde foto. koyarım buraya

haklısın canım benim düşük yapmamın nedeni beta değerimin sağlıklı yükselmemesiydi 2 katı değil %50 artıyordu o halde 7. Haftama kadar geldim ve düştü, kendimi ne hamile gibi hissettim ne değil gibi ,ilk hamilelik olunca acemilikte var, bu durum normal mi diye sorunca doktora eğer sağlıksızsa vücut hamileliği sonlandırır demişti , şimdi hem betam normale dönsün istiyordum hemde ya normale döner ama bebekte bir sıkıntı olur mu acaba diye içim içimi yemişti , o yüzden rabbim hem hayırlı hemde sağlıklı bebişler nasip etsin bize , bu arada eksikte dua etmekten çok korkarım ben , en kısa zamanda gelsin bebişimiz

el kadar bere aylardır sürünüyo dedim kış bastırmadan bitireyim artıkbu da cok basıt ornek üzerine renkli iplerle işleme gibi bişi yapıcm bir bitsinde foto. koyarım buraya

koy koyyy ben merak ederimmmm çok severim bende atkı bere halam annem sağolsunlar az çekmezlar kahrımı

aminnn bitanemmm aminnnnn bizimde ilkti hem benim d.günü süprizimdiii mucizem kurban olduğum bana göre 8 dr göre 6 haftalıktı düştü aynen seninki gibi söyledi dr kromozon bozukluğu dedi vucut önlemini alır ve gebelik sonlanır dedi kucağımıza sağlıklı bir bebek almayı nasip etsin rabbim çok bekletmeden inşallahhh

insan kendını bilio yanı hamıle olup olmadgını bir sekilde farkedio haklısın cnm:44:
evet canım
dün idrar testi yaptım negatifti

hakımızda hayırlısı diyelim allahım olmayanlarada versin inşallah
yani normal karşılanırım değilmi iş yerinde malum büssrürü patavatsız var
tamamen hazırlıksız yakalandım bayb tarafından hayırlısı bakalım doktor ne diyecek belki kızımı sütten kesmemi önerecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…