"BAT"ım "BAT"masın

hadi inşallah cnm yaa

aslında 20-25 dk uzun bir süre ama , hakkında hayırlısı olsun canım, testi sabah idrarınla yapsaydın keşke , kana mı gitcen testimi tekrarlıycan ya,

ben hamile olduğumdan nerdeyse eminim çünkü baaya midem falan değişti isteyerekte olmadı kızım henüz 15 aylık beni emiyo çok kararsızım ne yapacam ben şoktayım eşim sevindi onu bile engelledim

ben hamile olduğumdan nerdeyse eminim çünkü baaya midem falan değişti isteyerekte olmadı kızım henüz 15 aylık beni emiyo çok kararsızım ne yapacam ben şoktayım eşim sevindi onu bile engelledim

Hadi insallaahhhh bi kan testi yaptirsann

merhaba hanımlar
BAT 31 ekim..adetlerim bazen 28 günde bir bazen 35 günde bir olur
bu sabah kalktım kahvaltı hazırlıyordum,birden kasıklarıma karnımın alt tarafına bir ağrı girdi.iki büklüm oldum resmen dogrulamadım.kasıklarımı tutarak yürüdüm.yaklasık yarım saat sürdü
daha önce hiç boyle bir ağrı yasamadım.
boyle bi sey yasayan var mı sizce ne olabilir?

kızz döverim seni iyi düşün iyi olsun sakın üzülmekte yok olmazsada calısmalara devam

hamiş olabilirsin canım günün geçmiş gibi gözüküyo test yapsana

insan kendını bilio yanı hamıle olup olmadgını bir sekilde farkedio haklısın cnm:44:

Test yapin yaaa burdaki herkes agirdan aliyo catlatiyo beni yaaaaa adetinize 3 4 gun kala baslayin nolur sanki ben oyle yapicam:)))))

günayyydınnnn kızçelerrr nasılsınız bakaammmmmm :) ben kafamı uykudan alamıyorummmm kışı çok severim ama kışın uyumayı daha çok ahahahahahahahahah

günayyydınnnn kızçelerrr nasılsınız bakaammmmmm :) ben kafamı uykudan alamıyorummmm kışı çok severim ama kışın uyumayı daha çok ahahahahahahahahah

ayyy evet yaaa kışın uyumak çok güzel oluyor dışarısı soğuk sen sıcacık yatağında uyuyorsunnn ohhh missss

günaydıın canım aynı bende uyuklayıp duruyorum yapmam gerekenbır sürü hem ev işi hemde çeviri işi var

canım hayırlııs olsun bebeğin gelmek istiyormuş belki de herkez uğraşıyo bak kaç ay olmuyo senin olmuş hemen bebek doğana kadar kızın 2 yaşında olur beraber büyürler ne güzel kötü düşünme .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…