"BAT"ım "BAT"masın

iyi geceler kızlar yatılı misafirlerim var ondan çok giremiyorum ama ara ara bakmaya çalışıyorum benim bata 1 hafta kaldı ama yumurtlamanın üstünden 14 gün geçmesine 4 gün ben yarın bailarım heralde test yapmaya bende göğüs acısı vardı hafifledi diğer belirtiler de geçti tuhaf bi ay geçiriyorum hayırlısı....

canım topiği açtığında hamile olmadığını anlayınca bir saattir tüm sayfaları okudum haberi nasıl vermişsin diye vee sonunda buldum çok sevindim hayırlı olsun bebişin darısı başımıza..topiğin sana hayırlı gelmiş

günaydınnn
beni de eklermisiniz bat 26 aralık
6 aydır deniyoruz olmadı umarım bu ay tutar en büyük dileğim
ama her ay ümitleniyorum sonra çok zor oluyor

günaydııınnnn bayanlaaaarrr nasılsınız bakalım bugün

dün akşam test yaptım testimde ilk etapta bişiler gözükmüyodu aradan 20-25 dakika geçince silik çizgi çıktı:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:kızımdada aynısı olmuştu ve ben hamileydim

dün akşam test yaptım testimde ilk etapta bişiler gözükmüyodu aradan 20-25 dakika geçince silik çizgi çıktı:26::26::26::26::26::26::26::26::26::26:kızımdada aynısı olmuştu ve ben hamileydim

aslında 20-25 dk uzun bir süre ama , hakkında hayırlısı olsun canım, testi sabah idrarınla yapsaydın keşke , kana mı gitcen testimi tekrarlıycan ya,

iremneva yewwrum ben senden de bir bomba bekliyorum

ağzına bal canım, ben düşükten beri kocam nedeniyle hastaneden beri gelemedik hem önemli zamanları kaçırdık yada nokta vuruşuydu,bu ay düzenli çalışmış olunca garip bi şekilde olacak gibi hissediyorum, bedenimi dinlememye çalışıyorum bişey hissetsem bile söyleyip kendimi kaptırmamaya çalışıyom, ama olmazsa çok üzülcem bu kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…