"BAT"ım "BAT"masın

canım ben seni anlıyorum aynı şeyler bende de iki aydır var kasım ayında adetime 10 gün varken gelen lekeler ve sonra kimyasal gebelik le sonuçlanan bir durum ve bu ayda adetime 3 gün varken gelen lekelenmeler ve sonrasında dünde kırmızılar yani batmalar hassasiyet . ama şunu kendimde iyi anladım daha yeni ağustosta bıraktım ben korunmayı ve çok çabuk hemen olsun istedim buda beni şimdiden yordu böyle yapmamam gerektiğini acele ettiğimi farkettim kendimi ve bedenimi rahat bırakmam gerekiyor adetim geçerse o zaman bakarım düşünürüm bebek geliyomu diye .eşimde bana çok kızdı böyle yapma allahtan hayırlısını iste sadece olursa olur diyor ve haklı kendimi yıpratıyorum sadece kaç ay olduki şurda böle giderse psikolojim bozulacak artık rahat olacağım ve sadece adet günümün geçmesini bekleyeceğim .tatlım bebek istediğimiz çok fazla hep ondan oluyor galiba . allah sağlık sıhat versin herşey olur

cnm sen regl oldun mu da?? sadece lekelenmen mi oldu ?

Anlatmak istediğim, adetimiz bi kaçgün geçtiğinde test yapıyoruz, ve sonuç ne olursa olsun yanlış olurmuş.
İlla ki beklenen adet tarihinden sonra 10 gün geçmesi gerekiyomuş, 10 günden önce çıkan sonuçlara güvenme dedi mutlaka yanlıştır dedi. Şimdi benim bat 26 ben 2 kere gebelik testi yaptım hepsinde negatif çıktı. Çıkan sonuç'a güvenme dedi, 10 gün geçmedi ki, dedi.

yok tatlım öyle bişi ne 10 günü son ilişkiden 5 gün 1 hafta sonra çıkması lazım kanda :KK34:

kızlar bende aranıza yeni katıldım ne kadar tuhaftırki bir sene kadın doğum hemşireliği yapmama rağmen sanki hiç bir şey bilmiyormuşum gibi geliyo tuhaf bir his yani bende beklemedeyim bakalım nasip kısmet :KK70:

hoşgeldin cnm :KK34: hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah

ben geldimm aranızaa :KK55::KK55::KK55:

sen de hoşgeldin canım aramıza :KK34::KK34:

cnm sen regl oldun mu da?? sadece lekelenmen mi oldu ?

yok tatlım öyle bişi ne 10 günü son ilişkiden 5 gün 1 hafta sonra çıkması lazım kanda :KK34:

hoşgeldin cnm :KK34: hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah

sen de hoşgeldin canım aramıza :KK34::KK34:

saol canım hoşbulduk :KK9::KK9:

Yeni hamileler var hayırlı olsun sağlıkla büyüsünler inşallah.
Bende hala adet olmadım 4 gün geçti. Test aldım yine yapıp yapmama konusunda kararsızım. Adet olsam bu kadar üzülmeyecem ama testte negatifi görmek daha çok üzüyor. Bu yüzden bir an evvel adet olayım diyorum. Çünkü hiç umudum yok çift çizgi görmeye. Hepimiz için hayırlısı.

canım ama beklerken kendini daha çok yıpratmıyor musun şimdi ?

Bu ay ki bekleyişte bu sabah hüsranla sonuçlandı. Umutlar gelecek aya inşallah ...

kızlaaaarrr merhabaa ben geldiiimmm aranızaa :KK55::KK55::KK55::KK55:

X