"BAT"ım "BAT"masın

Nexus10 da bati bugunmus hic sesi cikmiyoo ya bi test yapin ne bileyim idrarinizi cam kavanoza koyun bakin icine limon skin birseyler yapin anacigimmm oturmayinn biraz aksiyon hadiiii

günaydın kızlar çok canım sıkılıyor test yapmadım daha doğrusu yapamadım bizimki testi almayı unutmuş bende çıkamıyorum çarşıya iş yerim çok uzakta işten çıkıncada eczanelerde kapanıyor

hatunlar an itibariyle kırmızı kartı görüp oyun dısı kalmış bulunuyorum artık önümüzdeki maçlara bakıcz bu ay kısmet değilmiş..:26:

Hayirlisi olsun tatlim,uzulme sakin zaten ilk aymis hemde calisamadim demissin bu ay gayret et hayirlisini versin rabbim :))))))

yaaa benim gunume cok var ama gun icinde ara ara sag kasikta agri oluyor bilmiyorum yaa insallah ya bu ay vok umitliyimm allahim insallahh.

benim adet belirtim olmaz adet olduktan sonra olur , şuan hiç bişey yok bende son 7 gün tırın tırın tırın tırırırınnnn bende ümitliyim bu aydan o yüzden yıkımım kötü olacak rabbim inşallah yazmıştır ak yazılarda gelir bebişlerimiz (bu ikonların amin diyeni yok mu yaaaa )

Ben diyeyim ikonun yerinee aaammiiiiinnnnn.

Hayirlisi olsun tatlim,uzulme sakin zaten ilk aymis hemde calisamadim demissin bu ay gayret et hayirlisini versin rabbim :))))))

aynen canım aralıkta ve ocakta deneyeceğiz eger olmazsa birkaç ay ara vericm yaza tekrar calısmalar baslar planlar böylede ne olur bilmem tabıki

aynen canım aralıkta ve ocakta deneyeceğiz eger olmazsa birkaç ay ara vericm yaza tekrar calısmalar baslar planlar böylede ne olur bilmem tabıki

Canim sende benim kafadansin demekki :)) bu son calismalarimuz olurda insallah yaza bi daha auni stresleri yasamayiz

Nasilsin canimm ????? Ben bu ay soldan yumurtladim galiba sol tarafima bisiler oluyo :)))) sol taraf kiz bebegin habercisi olur derler insallah oyle olurrr

Iyiyim canim bende sagdan sanirim.aynen ben kizima hamileyken 2 aylik falanda uzanmistim ve cok zayiftim uzandigim yerde kasigimda birsey hissettim korktum bir baktim yumurta seklinde disariya dogru bir sislik hemen ayaga kalkmistim ve bunu bir dahada gormedim o yuzden inaniyorumki sol kiz sag erkek diye dusunuyorum,amin canim allah hepimizin gonlune gore versin amin.

Ya kizlar 4 5 gundur soylemesi ayip acayip gazim var (kendimi gazami getiriyorum acaba :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…