"BAT"ım "BAT"masın

hatunlar an itibariyle kırmızı kartı görüp oyun dısı kalmış bulunuyorum artık önümüzdeki maçlara bakıcz bu ay kısmet değilmiş..:26:

Yeni hamileler var hayırlı olsun sağlıkla büyüsünler inşallah.

Bende hala adet olmadım 4 gün geçti. Test aldım yine yapıp yapmama konusunda kararsızım. Adet olsam bu kadar üzülmeyecem ama testte negatifi görmek daha çok üzüyor. Bu yüzden bir an evvel adet olayım diyorum. Çünkü hiç umudum yok çift çizgi görmeye. Hepimiz için hayırlısı.

sağol canım.yok daha ilaç felan zaten folik asitle aspirin alıyorum onlara devam daha kendi doktoruma gidemedim.ama bende pıhtılaşma olabilir.onun için haftaya ankara iyi bir prof a gidicem.diğer bebğimi kaybetmiştim.bakalım artık.kese gözükten sonra başlıcam ilaçlara.daha çok erken 2haftalık

Gunayydiinn herkese!heyy masallahh heyyy polianna tebrikler gozun aydin olsun demistim sana hissediyorum diye rabbim kucagina almayida nasip etsin insallahh,sedaburak seninde gozunaydin olsun sanada rabbim nadip etsin kucagina almayi insaallaahhh,darisida bizim gibi cok isteyenlerin olsunn hamisimiz 4 oldu bu topik herkese ugurlu olsun insaalllaahhhhhh.

günaydın kızlar ..............

flyrey canım hakkında hayırlısı olsun, demekki daha güzel bir zamanda gelecek bebişin inşallah çok bekletmez senide

hatunlar an itibariyle kırmızı kartı görüp oyun dısı kalmış bulunuyorum artık önümüzdeki maçlara bakıcz bu ay kısmet değilmiş..:26:

bu ay kaytardın demekki , gelecek ay güzel çalış sözlü yapcam hayırlısı hakkında bebiş

Iremneva senin bat ne zamandi?

13 'ü gibi beklemiyorum NOBAT ımı benim biraz dengem şaşmış durumda eminde değilim ateş ölçtüm bu ay yumoş gününe göre 12 si aslında da ben bir gün daha veriyorum inşallah gelmezde 14 ünde patlatırım bir test, senin ne zaman canım ....

Yaaa benim gunume cok var ama gun icinde ara ara sag kasikta agri oluyor bilmiyorum yaa insallah ya bu ay vok umitliyimm allahim insallahh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…