"BAT"ım "BAT"masın

Yahuu ben ayağa kalktıkça başım dönü dönüveriyooo umarım psklojik değildir hadi son yarım saattttt küt küt atıyor kalbimmmmm

yaa çıkmıştır belki de genelde 2 saat derler fix ...arayıp mı öğrenicen napıcan nasıl alıcan sonucu ???

Kızlar ben kaçıyorum artık eve gidiyim televizyoncu gelicek,
yarın görüşmek üzeree, güzel haberler alırız inşallah

yaa çıkmıştır belki de genelde 2 saat derler fix ...arayıp mı öğrenicen napıcan nasıl alıcan sonucu ???

yahuu ben ayağa kalktıkça başım dönü dönüveriyooo umarım psklojik değildir hadi son yarım saattttt küt küt atıyor kalbimmmmm

öğrende halay çekerek ayrılayım işten daha evde moduma girip kk ya girene kadar halay biter yaww

öğrende halay çekerek ayrılayım işten daha evde moduma girip kk ya girene kadar halay biter yaww

canım benimmm nasıl sabırsızım anlatamam kadın tlfna bilgi veremem dio başka bişi demiyo pisss nolcak mecbur bekliyorum arkadasın gidip almasını inşallahhh halay çektirecek bi hbrdir

evet yaaa ben eve de gitmicem giremem de taa gece öğrenicem sonra pıffff
flyrey hadi yaaa çabık olsun birazcık arkadaşın lütfeeeeeeeeennn tlfndan girmeye çalışırım yetişemezsem de

Son düzenleme:
kızlar ben çıkıyorum yaaa maalesef ama tlfndan girmeye çalışıcam fırsatım olursa kendinize dikkat edin yarın güzel haberlerle görüşmek üzere esenkalın

bizim tarife de 7/24 :dd hiç bitmiyo :d

benimde çıkmam lazım da şu haberi bekliyorum yaa umarım güzel bi haber verir bize

kızlar ben çıkıyorum yaaa maalesef ama tlfndan girmeye çalışıcam fırsatım olursa kendinize dikkat edin yarın güzel haberlerle görüşmek üzere esenkalın

canlarımm şimdi burdan bi arkadası yönlendirdim 10-15 dk ya öğrenicez inşallah müjdeli bi hbr veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…