"BAT"ım "BAT"masın

kızlar bana ovülasyon testi ismi verebilirmisiniz bu ay kullanmayı düşünüyorum da

genelde hisler doğru çıkar aama inşallah yanılıyosundur. sonuç ne zmaan çıkacak?

2 saat sonra canım ovu testi pozitif diyor bir çok belirti var ama bilemiyorum ben daha çok hüsrana uğramamak için kendimi yoka hazırlıyorum sanırım

alacağınız olsun hiçbiriniz bi menü önerisinde bulunmadınız neyse zaten karar kıldık kısır ve et kavuracaz

bu arada ben lavaboya gittim resmen yumurta akı geldi neler oluyor ya günüm geçti bu akıntıda neki daha önce hamile kaldım unuttum galiba hatırlamıyorum böle bişeyi acaba yumurtam yenimi çatlıyor

işte benimde tam böyle oldu ovu testi yaptım dün o çift çizgiydi az önce kan verdim bekliyorum 2 saat sonrayı 3 gun var bat'a

adetin yakınsa ya da geçmişse o akıntı hamilelik belirtisi olabilir cnm

o akıntı bende de olduu sen de hamile olabilirsin bakk yumurta akı gibi afedersin sünüyo baya :)

işte benimde tam böyle oldu ovu testi yaptım dün o çift çizgiydi az önce kan verdim bekliyorum 2 saat sonrayı 3 gun var bat'a
inşallah canım beklediğin habere kavuşursun
adetin yakınsa ya da geçmişse o akıntı hamilelik belirtisi olabilir cnm

o akıntı bende de olduu sen de hamile olabilirsin bakk yumurta akı gibi afedersin sünüyo baya :)

canlarım tam kalkıyordum birden geldi adet oldum sandım bebeyaz resmen yumurta akı gibi yoğundu

akşam 8-9 gibi uyku sabah 5 te iştima yarı uyur yarı uyanık artık erken kalkan yol alır unutmayınız
iyiymiş ya deniycez artık ne yapalım.:) cok az kalmıs oluyor ozaman hemen dus almayın dıyorlar.bzde işten gelınce hemen işe koyuluverıorz yatıormda yatıorm snra gece 1 de dus alıp yatıorm obıle yetmıyor sanıyorm:)
cnm ya benmde annem hamile 7 ayı bitiyor.:)
ben o işi kapattım bu ay iyi çalıştım :128::128::128:şuan beklemedeyim cicim

kızım sabah namaza kalk arkasına adamı çarp işe kadar yat benim yöntem oydu
hahah harıkasın canım ya:)
kızlar bana ovülasyon testi ismi verebilirmisiniz bu ay kullanmayı düşünüyorum da

laboquıck kullanıyorum ben canım .

inşallah canım beklediğin habere kavuşursun
canlarım tam kalkıyordum birden geldi adet oldum sandım bebeyaz resmen yumurta akı gibi yoğundu

ya iyi de 1 aralık diilmi senin bat? git de bi kan da sen ver kuzum

ben de laboquick ve galenik markaları kullandım cnm

bilmiyorumki takvime yazdım otomatik hesaplayıcılar öyle hesapladı sad 04 Kasım

regl döngün kısa sanırım bana göre ondan evet ben de baktım dediğin gibi çıkıyor hayırlısı canım sağlıkla alırsın inşallah kucaına tarih önemli değil önemli olan bebiş

evt 26 gün :)
bu arada eşim aradı aldın mı test yaptın mı diyeee yyooo yapmadım dedim idrarda çıkmaz biraz bekleyin dediler dedim biraz daha bekleyecem dedim hahaha
akşam bi süpriz yapmak istiyorum yüz ifadesini görmek istiyorum ...

karnına bi kurdele bağla sana bi hediyem var deyip kendini ver :9

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…