"BAT"ım "BAT"masın

Ayyy icimden bir his diyorki bu listedekilerin hepsi hamile kalacak,herkese kolay gelsinn:))))))

Ogluma hamus kalmadan once katildigim topicte testlerimizi canli yapiyorduk. cok heyecanli geciyordu. burdada boyle birsey denemeyi dusunur musunuz???

nasıl yapıodunz kıss

Regl gununde yada yapilmak istenen gunden once haber veriyoduk. mesala ben test yapicam su saatte diyordum musait olanlarimiz online olup bekliyor. suan testi yaptim diye mesaj atiyoruz sonra iste 2 dk gecti 5 dk gecti. kirmizi cizgi cikti- belli belirsiz- test pozitif vb.duruma gore konusuyorduk.o heyecani hep beraber yasiyorduk.

Son düzenleme:
Ben bu ay sıkı çalııyom hem ovu testi hem ateş ölçme , fakat galiba test dandirik bi günü bi gününü tutmuyo bi an galiba kaçtı yumoş günü dedim
Bende bu ay denemek istiyorum internette buldum. fiyati cok uygun amaiyi sonuc veriyomu bilmiyorum. sen hangi marka kullandin cnm

hııı anladım valla güzelmiş bana uyar aslında

bende bu ay denemek istiyorum internette buldum. Fiyati cok uygun amaiyi sonuc veriyomu bilmiyorum. Sen hangi marka kullandin cnm

lopuguick diye bir marka uygun daha önce de kullandım ağustos gibi o zaman yumoş günümü keşfetmiştim ama hamiş olamamıştım yani çift çizgi çıkmıştı, bu ay aldığım mı sorunlu yoksa bir süre tuvalete gitmemek gerekiyo ya onu denk mi getiremedim bilemiyorum ilk yaptığım güne göre ertesi gün koyuluğu daha azdı kafamı karıştırdı ama devam ediyorum çünkü yumurtlamadım diye düşünüyorum şuan koyulaşması normal .....

hııı anladım valla güzelmiş bana uyar aslında

iyiymiş ya ama ben evde değilim ki
ama size destek olurum elimden geldiğince

eczaneden aldım cnm galenik diye bir marka sonra internetten de gitti gidiyordan da laboquick diye bir marka vardı onu aldım ama galenik daha içime sindi benim

Eczaneden almaya cekinirim ben. laboquick buldum bende netten fiyati baya uygun ise yaradimi sende??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…