"BAT"ım "BAT"masın

Bizim burda bi kaç eczanede sordum yok ki test bütün eczaneleri gezene kadar netten alayım dedim , ya çok uygun ya çok pahalı lobuguick vardı yada ovula ovula komik gelince diğerini aldım bende
eczaneden aldım cnm galenik diye bir marka sonra internetten de gitti gidiyordan da laboquick diye bir marka vardı onu aldım ama galenik daha içime sindi benim

hatunlar aksama ne yemek yapcksınz ufff aklıma hiç bişey gelmıo bugün ne pişirsem yaa

Bende alayim o zaman netten siparisle. insallah ise yarar

Eczaneden almaya cekinirim ben. laboquick buldum bende netten fiyati baya uygun ise yaradimi sende??

laboquick uygu evet ben 20 ovu testi 4 adet ultra erken gebelik testi almıştım erken testler bi işe yaramadı bende ama ovu testini galenikle birlikte yaptım tam yumurtladığım gün ve sonraki gün ikisi de aynı şeyleri gösterdi sorun çıkmaz sanırım sende de

Calisiyo musun??? Ben isyerinde testi saklaya saklaya yapmistim. Cantami masanin ystune koydum altinada testi. renkten renge girmistim ama degmisti:))

çalışıyorum tatlım ama neredeyse imkansız burada yapmam 28 i bir olsun bakalım belki de direk beta hcg değerimi yazarım size inşallah benimleyse bebişim tabiki

Aldığında dandirik geliyo ama bi arkadaş onu kullandığı ay hamile kaldı bende eşitlenmiş halini gördüm işe yarıyo yani anlıyosun yumurtlayacağın zaman , ama işte o sıvı alımını kesme olayıına dikkat etmek gerekiyo ben çalıştığım için akşam 5 ten sonra yapıyorum fakat verimli saatleri falan yazıyo saat 10-11 veya öğleden sonra 3-4 arası daha verimli .....
bende alayim o zaman netten siparisle. Insallah ise yarar

çalışıyorum tatlım ama neredeyse imkansız burada yapmam 28 i bir olsun bakalım belki de direk beta hcg değerimi yazarım size inşallah benimleyse bebişim tabiki

Insallah canim. bir yolunu bulursan ilk canli testi senden bekliyorim :)

Benim canım yayla çorbası ve makarna salatası çekiyo ama rus salatalı değil yoğurtsuz yani yeşillikli yıldız makarna gibi bişey, ama kayganam bişeyler hazırladıysa no panik .......
hatunlar aksama ne yemek yapcksınz ufff aklıma hiç bişey gelmıo bugün ne pişirsem yaa

5 ten sonra yapmanda sorun yok cnm sabah 10 ile akşam 20:00 yazıyor içinde ama önemli olan 4 saat kadar fazla sıvı tüketmiceksin hatta mümkünse hiç

5 ten sonra yapmanda sorun yok cnm sabah 10 ile akşam 20:00 yazıyor içinde ama önemli olan 4 saat kadar fazla sıvı tüketmiceksin hatta mümkünse hiç

söylediğim zamanlar en iyi sonuç verecek saatmiş ama benim imkanım yok o yüzden 5 buçuk gibi yapıyom, ben çalışırken 2 den sonra wc ve su içme işimi bitiriyorumda haftasonu beceremedim galiba oda devreleri yaktı bende ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…