"BAT"ım "BAT"masın

şu pul olayı nası bişey ya bende baktım ama öyle pul filan göremedim :KK70: ama çook dikkatli bakınca bi kaç zerrecik gördüm. adaetime daha bi hafta var ondan mı yok acaba bebiş mi yok acaba...

nası bi cümle kurdum bilmiyom da siz anlamışsınızdır :KK1::KK1:

En erken ne zaman yapmak lazim onu merak etmistim. Pul var demistin demekki bisilerr varr gobuste:)))

Armena canim sen nasilsin basladi mi bulanri vs??

ya dün çok iyiydi tatlım ya başım falan dönüyodu sabah bulantım da var ne güzel bugün yok yaaa :44::44: gerçi daha erken diyorlar bulantıya falan başlamazmış ama bilemedm :44:

şu pul olayı nası bişey ya bende baktım ama öyle pul filan göremedim :d ama çook dikkatli bakınca bi kaç zerrecik gördüm. Adaetime daha bi hafta var ondan mı yok acaba bebiş mi yok acaba...

Nası bi cümle kurdum bilmiyom da siz anlamışsınızdır :KK1::KK1:

ne zaman doktora gidiyon didoşşş..........................

ya dün çok iyiydi tatlım ya başım falan dönüyodu sabah bulantım da var ne güzel bugün yok yaaa :44::44: gerçi daha erken diyorlar bulantıya falan başlamazmış ama bilemedm :44:

ahhh canım bulantılar cok fena ben 2kg vermiştim bulantılardan mutfaga girememiştim 3 ay :KK25:

birasdan gidip pula bakacam hakkımda hayırlısı bizim için bebek biraz erken kızım henüz 15 aylık olursada hoş geldi sefa getirdi:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

şu pul olayı nası bişey ya bende baktım ama öyle pul filan göremedim :KK70: ama çook dikkatli bakınca bi kaç zerrecik gördüm. adaetime daha bi hafta var ondan mı yok acaba bebiş mi yok acaba...

nası bi cümle kurdum bilmiyom da siz anlamışsınızdır :KK1::KK1:

Canim ne kadar dogru bilmiyorum ama ben cok baktim 4kez falan herseferinde bildigin icin karisik birsuru yuzuyor parca parca bisiler
Eger hamislik alametiyse vardr diye dusunuyorum benim bat 10 unda beklemedeyim
Su limon sikmayida yaptim damla direk dibe coktu hic dagilmadi

Hayirlisi olsun
Eger bu bi yontemse idrar testlwri tarih olacak :)))

Kizlarrr az once patrob saclarimi gorunce (kisa sure once yune degistirmistim rengini) sana noldu arayis icine girmissin sakin bu aratis icinde hamilelik dusunmee dedii. bende yaa cevremdeki herkes bana bunu diyo boyle bi enerji veriyorum galiba dedim. diyoki ilk hamileligini dusunne hale gelmustin kusmaktan kac kere aglagini biliyorum onlari dusun bu isten vazgec dedui :)))) noluyoruz yaa. bu arada gercekten herkes benden boyle bisi. bekliyo bu aralar:)) ben bi sirkette 10 senedir calisiyorum abla kardes gibi olduk.oglum dogduktan sonra calismaya devam ettim ama 1 yasini doldurdukran sinra. coj vicdan azabi cektim isten ayrildim 2 ay sonra aradi gel calis kimseyi almadim seni bekliyorum dedi. bende olmaz dedim. simdi haftada 2 gun calisiyoeum boyle anlastik benimde onunda isine geldi :))

Bu arada herkese hayirli sabahlar okuldayim odev kontrol editorum dersim bos
İnsallh bugun guzel haber bekleyenler muradlarina erer:KK49:

bat 10 aralık canım . Sabah gittim hormona bakılcaktı kan verdim tabi hcg de istedim. Eğer hamilelik yoksa adetten sonra hsg için gideceğim

beta için erken değil mi daha 7 gün varmış rahme bile yerleşmemiştir o sıpa :KK60::KK60:

Son düzenleme:
Kizlarrr az once patrob saclarimi gorunce (kisa sure once yune degistirmistim rengini) sana noldu arayis icine girmissin sakin bu aratis icinde hamilelik dusunmee dedii. bende yaa cevremdeki herkes bana bunu diyo boyle bi enerji veriyorum galiba dedim. diyoki ilk hamileligini dusunne hale gelmustin kusmaktan kac kere aglagini biliyorum onlari dusun bu isten vazgec dedui :)))) noluyoruz yaa. bu arada gercekten herkes benden boyle bisi. bekliyo bu aralar:)) ben bi sirkette 10 senedir calisiyorum abla kardes gibi olduk.oglum dogduktan sonra calismaya devam ettim ama 1 yasini doldurdukran sinra. coj vicdan azabi cektim isten ayrildim 2 ay sonra aradi gel calis kimseyi almadim seni bekliyorum dedi. bende olmaz dedim. simdi haftada 2 gun calisiyoeum boyle anlastik benimde onunda isine geldi :))

canım benm hakkında hayırlısı neyse o olsun kimseyi takma sen bence kusan da acıyı çeken de bebişini seven de sensin :KK34::KK34::KK34:

X