"BAT"ım "BAT"masın

normalde bu idrar su gibi mi olur yani içinde bişey olmaz mı hahaha daha önce hiç yakından incelememiştim.
:KK9:

Son düzenleme:
Benimde batima cok var daha nasilda sabirsizlaniyorum zaman su gibi aksa ve bende hamis olsam aahhhh ahhb

kızlar ben geçen ay okadar belirti yaşadım ki midem bulandı başım döndüü yanii
ama adet oldum
şimdi o yüzden kaptırmak istemiyorum kendimi test yapmıyorumm.

normalde bu idrar su gibi mi olur yani içinde bişey olmaz mı hahaha daha önce hiç yakından incelememiştim.
olmaz heralde ya ne biliyim ben de dikkat etmemişim sanırım :KK9::KK9:

kızlar ben geçen ay okadar belirti yaşadım ki midem bulandı başım döndüü yanii
ama adet oldum
şimdi o yüzden kaptırmak istemiyorum kendimi test yapmıyorumm.

canım benim kusuruma bakma da ya ben bunu anlamıyorum kendini kaptırmamak için test yapmamak diye bişi var mı ya tam tersi olmaz mı hatta beklerken yani hamile değilsen bile geciktikçe insan hamile sanar kendini... ben olsam yaparım testimi negatifse erkenden yoluma bakarım ya da daha belli olmayadabili idrarda der bir iki gün sonra tekrarlarım pozitifse de ne güzel öğrenmiş olurum :KK34:

bu nedenledir ki ben adeti geçince test yapmama durumunu anlayamıyorum daha çok umutlanıyor bence insan adet geciktikçe ...

olmaz heralde ya ne biliyim ben de dikkat etmemişim sanırım :KK9::KK9:

canım benim kusuruma bakma da ya ben bunu anlamıyorum kendini kaptırmamak için test yapmamak diye bişi var mı ya tam tersi olmaz mı hatta beklerken yani hamile değilsen bile geciktikçe insan hamile sanar kendini... ben olsam yaparım testimi negatifse erkenden yoluma bakarım ya da daha belli olmayadabili idrarda der bir iki gün sonra tekrarlarım pozitifse de ne güzel öğrenmiş olurum :KK34:

bu nedenledir ki ben adeti geçince test yapmama durumunu anlayamıyorum daha çok umutlanıyor bence insan adet geciktikçe ...

canım çok haklısın ama benim adetim düzensiz olduğu için yani heran gelecek gibi yaaa o bakımdan yaniii
ama akşam erken çıkıcam biraz işten yapıcam inş.

doğru söylüyorsun tatlım da benim feci uykum var hele bir de öğle yemeğinden sonra fena oluyorum yazı yazmaya halim kalmıyor gibi gerçi yazdıkça uykum da açılır belki işe fanalan konsantrebaş dönmelerim de oluyo hafif hafif ekrana odaklanamıyorum bazen :KK9:

hahah olablir cn ama en azında sabah bi ses verir öyle giderdi diye düşündüm ben bilemedim kötü bişi olmasın da gezsin canım :KK9:

Amin canım amin isyeyen herkese evlat versin Allah ım inşallah...

canım bir dur bakalım iyi düşüneceksin ki iyi şeyker olsun karamsarlık yaparsan olmazzz:KK20::KK20: bu sefer öyle değil belki ama yaaa :KK34::KK34:

canlarım bende küçük küçük bişicikler yüzüyordu balık pulu gibi değil nasıl desem toz taneckleri gibi tabi azcık daha büyüğü :KK9:

inşallah senin de bebişinin işaretidir polianna cım :KK34::KK34:

haklısın canım ya ilk günlerde bi uyku gelirki sorma bu ara bendede var ben kesin hamiş kaldım he kokuyorum ya galiba zamnlama hatamız oldu

haklısın canım ya ilk günlerde bi uyku gelirki sorma bu ara bendede var ben kesin hamiş kaldım he kokuyorum ya galiba zamnlama hatamız oldu

bebişin daha küçü diye mi öyle dedin cnm??

canım çok haklısın ama benim adetim düzensiz olduğu için yani heran gelecek gibi yaaa o bakımdan yaniii
ama akşam erken çıkıcam biraz işten yapıcam inş.

aslında çıkışta kan versen biyerde şimdi yeniyse idrarda çıkmazsa mesela gerçi geçti kaç gün neyse sen bildiğin gibi yap canımcım :KK34:

Merhaba kızlarr
Benim salı günü yumurtam çatladı akıntıdan anladım,bugün regl olcakmışım gibi ağrım var böyle bişey yaşayan var mı acaba

Merhaba kızlarr
Benim salı günü yumurtam çatladı akıntıdan anladım,bugün regl olcakmışım gibi ağrım var böyle bişey yaşayan var mı acaba

yumurtlamanla ilgilidir canım o oluyor evet :KK34: inşallah yumoşla spoş buluşmuşlardır da ondandır bu sıkıntıların :KK34::KK34:

vee dayanamayıp gebelik testi yaptım koskocaman negatif :KK43: karın ağrımda başladı
armena beni listeye eklermisin tahmini BAT 30 aralık olacak
önümüzdeki maçlara bakacaz artık

Kızlar bişey sormak istiyorum bu ovulasyon testiyle nasıl anlıyoruz gebeliği.Benim Bat 1 aralık biraz önce yaptım 2. Çizgi çok koyu değildi ama silikte değildi ama normali de bu mudur. Gebe olunca çok mu koyu olur ki . Bu ay da iyi çalışmıştık ama sanki yine tutmadı gibi bi his var içimde
Cevap verirseniz sevinirim

cnm regl oldun mu tekrar test yaptın mı?

Aminnnn.limon testinimi yaptin sen

yok canım limon inandırıcı gelmedi, idrardaki pul olayına baktım ben:))

ikinci yane ne güzel bende ilk sanıp öğüt veriyomm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ilki kaç yşaında tatlım bide şu testi gerçekten anlamadım bend eyapam akşam eve gidince

4 yaşında ve onada kasımda hamile kalmıştım:)) eve gidince cam ve temiz bir şişeye idrarını yap ışığa tut içine bak.. içinde yüzen pullar görürsen hamilesindir.. benim bariz içinde bir sürü pul vardı:))

evet 3-4 aralıktı amaaaa
bütün anerjimi isteğim böle olunca kayboluyo.bu lekeler adetten önce oluyor ama çok erken geliyor iki aydır zaten kasım ayı kimyasal gebelik oldu bu ayda böle erken geldi yine oofffffffffffffffffff. lili tebrik ederim canım seni inşallah herşey güzel ilerler.

teşekkürler canım.. inşallah darısı sana olsun, hepinize olsun....

günaydın kızlar.vaaayy anasını be ne cok belirti yaratmısız kendimizi yok böbreeğem yok karnım bilmem ne:) benmki de patladı gitti.aslında içim paramparca ama şakaya vurdum takmamaya calısıyormus gıbı yapıyorum hayırlısı kızlar:KK43:

cnm sen regl oldun mu yoksa umudunu mu kestin ???

canlarım suankı hesaplamalarıma göre 3 ocak ta BAT ım(BATasıca) :) benide ekleyin listeye. bu arada kızlar hepinize incir öneriyorum cok faydalıymıs.ben yenı basladım ama sanırım yumurta catladıktan snraya denk geldı

Nexus 1 aralık en yakın bat ındı ya regl oldun mu canım? 1 mi yazıyım 30 mu bilemedim şimdi :44::44:

Daha olmadim da en iyisini ben olunca yeni BAT tarihimi soylerim sana o zamn eklersin :KK66:

açık veya koyu olur, bulanık olabilir ama genelde içinde bişey yüzmez... idrar yolları hastalığım vardı çocukluğumdan beri, çok haşır neşir oldum kendileriyle o yüzden iyi tanırım idrarı :KK1: benim dün yaptığım normal değildi, bir sürü pul yüzüyordu içinde.. bence sen artık test yapmalısın, merak ettim bende var gibi geldi banada..

Dogru soylemissin canim ya BATasica BAT :KK66: inciri yiyiyomusun suyunu mu iciyorsun ben bikere suyunu iceyim dedim icemedim bu incirin kendini yesek olmaz mi acaba
incirin kendini yiyorum tatlım.
3 aralık dimi canım daha ocağa çok var ya ondan dedim :KK9:

devamı geldi mi peki kahve lekenin cnm? gelmediyse dur bakalım belki yerleşme kanamasıdır hemen düşmesin moraller hadi bakalımmm :21::21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9:

cnm sen regl oldun mu yoksa umudunu mu kestin ???

armenacım regl oldum cnm dün eve gittiğimde kahverengi bir akkıntı gordum ck umutlandım aslında girdim bi dus aldm abdest aldım oturdum Kur'an okudum yalvardım rabbime eger meleğimi vermediysen biran önce olması gerekn olsun yolum acılsın dıye sabah kalktıgımda olmustum canım normalde 28 gunde goruyordum reglmı ama bu aya gore olursa 3 ocaka sarkıyor yok normal duuzenınde gıderse aralık sonu olurum kesin değil yani sen 31 aralık de en iyisi.

incirin kendini yiyorum tatlım.

armenacım regl oldum cnm dün eve gittiğimde kahverengi bir akkıntı gordum ck umutlandım aslında girdim bi dus aldm abdest aldım oturdum Kur'an okudum yalvardım rabbime eger meleğimi vermediysen biran önce olması gerekn olsun yolum acılsın dıye sabah kalktıgımda olmustum canım normalde 28 gunde goruyordum reglmı ama bu aya gore olursa 3 ocaka sarkıyor yok normal duuzenınde gıderse aralık sonu olurum kesin değil yani sen 31 aralık de en iyisi.

tamam cnaım 31 i yazıyım ovu testi uygula kesin :KK34: kaçırma :KK1:

X