"BAT"ım "BAT"masın

canım ya bence sıkma canını bu kadr normal gezmelik bir tatil olsa yalnız gidi tabi daha iyi olur ama zaten ure ye gidiyosunuz sizin büyükleriniz hem onlar senin ailenle gidilse yine tepki verir miydin onu düşün mesela :KK34::KK34:

hakkımızda hayırşısı diyoruz ya hep canım buymuş demekki bu ay :KK34: aralık ta iyi bir çalışma ve takip şart o zman :KK34::KK34::KK34:

sağlık olsun canım benim sana da aralıkta sıkı bir çalışma programı gerek ozaman :KK1: :KK34::KK34:

enişteye kızıcam ama yaa gerçi dünden belliydi onun testi almıcaa sen de almadın eve giderken hıh budur işte merak merak merak :KK1: öğlen alıp yapsan olmamı ?

herşeyin hayırlısın olsunn canım kendini öyle şartlandırma

seninde mi canım ya
napalım önümüzde ki maçlara bakıcaz artıkk

evet canım hayırlısı olsun herşeyinn

evet canlarım hayırlısı bidahaki ay incirler,kürler,keçiboynuzları vitamnler tam gaz devam ölmek var dönmek yok drırııdırııııı dıtdıırırırı dırıı dımmmmmm :)

günaydın cnm hoşgeldin iyilik noolsun bekliyoruz işte kimi geliyo kimi gidiyor :KK1: bu arada senin bat ne zamn cnm kayıtlı değilsin ??

evet tatlım ben kayıtlı değilim çünkü düzensiz geçen ay 1 inde olmuştum,:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ayyyyyy çok yorgunum ya hiç uyutmadım kuzumun bi dişi daha çıkmış dün çok ağlamış gecede devam etti ağlamaları allahtan babacığı yanındada içim rahat:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

canlarım suankı hesaplamalarıma göre 3 ocak ta BAT ım(BATasıca) :) benide ekleyin listeye. bu arada kızlar hepinize incir öneriyorum cok faydalıymıs.ben yenı basladım ama sanırım yumurta catladıktan snraya denk geldı

ssssllllllllm millet. gece zor yattım kızlar ya heryerim bacaklarım ,göğüslerim,belim çok çok ağrıdı ve sabah bi baktım kahve leke daha 4 gün var ama böle olcakmış ne yapalım adetimden önce böle lekem hep oluyor zatan tek fark çok yüzüm yanıyordu iki gündür normalde çok üşürüm adet öncesi .iştttteeeeeee böle mutsuzum kısaca :KK5:

amin canım , böyle şey için darılınır mı ya , kutsal yerlere gitmek nasip olacak kısmetse , kv lerinde gitmesine vesile oluyorsun ne güzel rabbim sevabını bol versin inşallah , bende gitmek çok istiyorum sorması ayıp kişi başı ne kadar masrafınız olacak .......

canım benım onlarında gıtmesını cok ısterım elbet
ama cok fazla kafa olarak anlastıgım bırı degıl neyse onu gectımde
gıden herkes yalnız gıt guzelce ıbadet et dıyor bır cok yere karı koca gıdemıyorsun zaten ayrı gırılıyor bu durumda kayınvalıdem hep benle olacak
of ya rabbım gonlumu genısletsın olmak ıstemedıgım duygular ıcındeyım malesef

masrafa gelınce henuz pasaportumuz yok onunla beraber kısı bası 2.500tl olacak sanırım
normalde bılet ve umre 850-1000 euro arasında olacak

ınsallah sızde bızde gıdebılırız.

Herkese merhabaa.hihoyytt bir hamisimiz daha olmus:))))gozun aydin lili08,bati gelen arkadaslarada gecmis olsun herseyde bir hayir vardir kimse uzulmesin lutfenn.

O-owww kimseciklerde yok bi girmem sayfalar alir basini giderr gelirim kimsecikler yokk:KK43:(((

Merhaba kızlarr,, meraktan, sinirden, heyecandan orta yerimde çatlıcammmm...
Bat 26, daha ses yok. Çarşamba test yaptım negatif :KK50:
bu güncuma test yapıyım mı diyorum, onuda istemiyorum :KK19:
Ne yapsam ki ben :26:

canlarım suankı hesaplamalarıma göre 3 ocak ta BAT ım(BATasıca) :) benide ekleyin listeye. bu arada kızlar hepinize incir öneriyorum cok faydalıymıs.ben yenı basladım ama sanırım yumurta catladıktan snraya denk geldı

Dogru soylemissin canim ya BATasica BAT :KK66: inciri yiyiyomusun suyunu mu iciyorsun ben bikere suyunu iceyim dedim icemedim bu incirin kendini yesek olmaz mi acaba

3 aralık dimi canım daha ocağa çok var ya ondan dedim :KK9:

ssssllllllllm millet. gece zor yattım kızlar ya heryerim bacaklarım ,göğüslerim,belim çok çok ağrıdı ve sabah bi baktım kahve leke daha 4 gün var ama böle olcakmış ne yapalım adetimden önce böle lekem hep oluyor zatan tek fark çok yüzüm yanıyordu iki gündür normalde çok üşürüm adet öncesi .iştttteeeeeee böle mutsuzum kısaca :KK5:

devamı geldi mi peki kahve lekenin cnm? gelmediyse dur bakalım belki yerleşme kanamasıdır hemen düşmesin moraller hadi bakalımmm :21::21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9:

Selam kızlar.. Adet gören arkadaşlarım lütfen üzülmeyin, Allah hayırlısını versin. bende bugün kan testi yaptırdım 82 çıktı.. henüz 3 haftalık felan benimki (çok erken adet gördüğümden çabuk öğrendim ben) ama normailmi bilemedim.. 5 haftalık felan olsun öyle gidicem doktora kese görünmez daha öncesinde..

Selam kızlar.. Adet gören arkadaşlarım lütfen üzülmeyin, Allah hayırlısını versin. bende bugün kan testi yaptırdım 82 çıktı.. henüz 3 haftalık felan benimki (çok erken adet gördüğümden çabuk öğrendim ben) ama normailmi bilemedim.. 5 haftalık felan olsun öyle gidicem doktora kese görünmez daha öncesinde..

lilicim çok sevindim hayırlı olsunn . :) sabah sabah güzel bir hamiş haberi almak çok güzel oldu. tabi bu arada öğlen olmuş :SS :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım ya gözünaydın inşallah katlana katlana çoğalsın değerin de sağlıkla kucağına al bebişini :13::13:

Merhaba kızlarr,, meraktan, sinirden, heyecandan orta yerimde çatlıcammmm...
Bat 26, daha ses yok. Çarşamba test yaptım negatif :KK50:
bu güncuma test yapıyım mı diyorum, onuda istemiyorum :KK19:
Ne yapsam ki ben :26:

ya canım benm yapsana bi test yaparken de bak içinde pul pul bişiler yüzüyor mu ya da şu limon testini yap :KK34::KK34:

antiiiiiiiiiiiiiii nerdesin arkadaşım yaaa merak ediyorum seni sabahtan beri yoksun grip yüzünden mi yoksa kan falan mı vermeye gittin de gelemedin yaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hayırlı olsun bebişin sen bu ara biras dikkat et çok riskli bi süreç :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Güzel dileklerinize çok teşekkürler.. Darısı diğer arkadaşların başına inşallah.. Allah isteyen herkese versin.. Pul deneyini kesinlikle yapın arkadaşlar, benim resmen içinde iri iri bir sürü pul yüzüyordu ve akabinde testim pozitif çıktı..

X