"BAT"ım "BAT"masın

bak ben o deneyi bilmiyorum bile anlamadım

hayırlı olsun bebişin sen bu ara biras dikkat et çok riskli bi süreç

doğru söylüyosun canım ama benim bir kızım var ve onunla dikkat etmem zor biraz.. yiyecek ekmeği varsa tutunur anneciğine diye düşünüyorum, Allah yardımcımız olsun zor ve çok güzel birşey hamilelik:)))

o halde ben wcye gidirem idrarıma bakıp gelirem pul varmı ola beni bekleyin anacığımmm

pul deneyinde özellikle cam kavanoza yapmak gerek, ben öyle yaptım, o zaman çok net görünüyor güneş bile görmesine gerek yok o kadar bariz belliydi benim içindeki pullar..

Aminnnn.limon testinimi yaptin sen

Hadi poliaanna bekliyorum catlattin zatenn bi test bile yapmiyosun bunu yap hadi bekliyorum ben burda ve ben senin hamile oldugunu hissediyorum.

ikinci yane ne güzel bende ilk sanıp öğüt veriyommilki kaç yşaında tatlım bide şu testi gerçekten anlamadım bend eyapam akşam eve gidince

Dogru soylemissin canim ya BATasica BAT inciri yiyiyomusun suyunu mu iciyorsun ben bikere suyunu iceyim dedim icemedim bu incirin kendini yesek olmaz mi acaba

İNCİRİN KENDİNİ YEMEKTE FAYDALI BİR ARKADAŞ PKOLUYDU SABAHLARI HER GÜN 2 İNCİR VE CEVİZ YİYORDU YUMURTA GELİŞİMİ İÇİN İYİ DEMİŞTİ,
3 aralık dimi canım daha ocağa çok var ya ondan dedim

CANIM BÜYÜK İHTİMAL BİR AYDAN FAZLA DÖNGÜSÜ BEN GİBİ ARKADAŞIN 3 OCAK OLABİLİR ....

HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANIM KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERSİN RABBİM ...

3 aralık dimi canım daha ocağa çok var ya ondan dedim

devamı geldi mi peki kahve lekenin cnm? gelmediyse dur bakalım belki yerleşme kanamasıdır hemen düşmesin moraller hadi bakalımmm

evet 3-4 aralıktı amaaaa
bütün anerjimi isteğim böle olunca kayboluyo.bu lekeler adetten önce oluyor ama çok erken geliyor iki aydır zaten kasım ayı kimyasal gebelik oldu bu ayda böle erken geldi yine oofffffffffffffffffff. lili tebrik ederim canım seni inşallah herşey güzel ilerler.

Son düzenleme:
geldimm ayy işyerindeyim telefon susmadı :)
yaa kızlar bu pullardan bende çok az yaa 2,3 tane falan ...

Ayyy ayni anda yazdik galiba azi cogu farkedermi bi armenaya soralim armena canimm az vok farkedermi?

sıkıldım yahu canlı bi topik olabilmek lazım lazm

doğru söylüyorsun tatlım da benim feci uykum var hele bir de öğle yemeğinden sonra fena oluyorum yazı yazmaya halim kalmıyor gibi gerçi yazdıkça uykum da açılır belki işe fanalan konsantrebaş dönmelerim de oluyo hafif hafif ekrana odaklanamıyorum bazen

Bence antidepresif eltisinde bugun:))))

hahah olablir cn ama en azında sabah bi ses verir öyle giderdi diye düşündüm ben bilemedim kötü bişi olmasın da gezsin canım

Amin canım amin isyeyen herkese evlat versin Allah ım inşallah...

canım bir dur bakalım iyi düşüneceksin ki iyi şeyker olsun karamsarlık yaparsan olmazzz bu sefer öyle değil belki ama yaaa

Ayyy ayni anda yazdik galiba azi cogu farkedermi bi armenaya soralim armena canimm az vok farkedermi?

canlarım bende küçük küçük bişicikler yüzüyordu balık pulu gibi değil nasıl desem toz taneckleri gibi tabi azcık daha büyüğü

inşallah senin de bebişinin işaretidir polianna cım

Nexus 1 aralık en yakın bat ındı ya regl oldun mu canım? 1 mi yazıyım 30 mu bilemedim şimdi :44::44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…