"BAT"ım "BAT"masın

şimdilik tobb a gidiyorum ama başka bi yer arıyorum çünkü gereksiz pahalı

bende güven düşünüyordum ama ssk ile anlaşmasını bozmuş, şimdi gidemeyeceğim ve araştırmam lazım, sende iyi bir yer bulursan bana söylersen sevinirim.. ilk doğumumu antalyada yapmıştım süperdi ama ankarada hiç bilmiyorum bir yer...

tamam canım iyi bir yer bulursam hbr veririrm bu arada medicana nın ssk anlaşması var bildiğim kadarıyla ama onun da doktorlarını bilmiyorum pek :44:
bir de ebru saraç var çok iyi diye duydum netten bi araştır istersen sen de

lili bu arada yrn sabah yine idrar tahlili yap sonra da kana git bence moral olur ooohhh ben orda çift çizgiyi görünce daha bi mutlu oluyorum
mesela akşam ovu testi yaptım ben çizgi nasıl diye meraktan yumurtladığımda bile bu kadar koyu görmedim çizgileri valla

fatih hastanesinide önerdiler ama bakalım araştırıcaz artık, burnumun dibinde 29 mayıs var ama onuda yerden yere vuruyorlar.. testim yok başka 1 taneydi onuda bugün yaptım ama 5 tane ovulasyon testim var daha olmadı onu yaparım yine.. kızımı kreşe bıraktıktan sonra hemen hastaneye gidip kan vericem ve keçiörene gitmem gerek kızımın rehabilitasyon merkezinden evraklarını almam lazım, offf çok yoğun bir gün yarın... kasıklarımda çok ağrı var, burnum tıkalı bakalım uyuyabilecekmiyim..

ebru saraç güvendeymiş ama oranın ssk anlaşması yok malesef.. özel muayenehaneye gitmek istemiyorum.. özel hastaneye gideyim(ssk ile anlaşmalı) doktorumda orada olsun ve ona çok güveneyim istiyorum ilk hamileliğimdeki gibi, neyse yaa dur bakalım ben bu bıcırığı bi ultrasonda yerli yerinde göreyimde gerisini düşünürüz:))

Sayfayi aciyorum hayirli sabahlar
Guzel haberlerle dolsun
Dun bi aekadas beni ruyasinda hamis gormus :)
Ama aksam esimle kavga ettik suan bebis istemiyorum miduna gectim ben

Biz 15 tatilde umreye gitmeyi planliyorduk esimin annesi babasida gelecekmis esim csgirdi bende istemiyorum yalnuz olmak istiyorum diye esim cok kizdi gitmiyorum ozaman git kendin dedi
Bende sabah soylediklerimi unut ben haksizdim dedim ama yinede icimden istemiyorumnonlarla gitmek

amin canım , böyle şey için darılınır mı ya , kutsal yerlere gitmek nasip olacak kısmetse , kv lerinde gitmesine vesile oluyorsun ne güzel rabbim sevabını bol versin inşallah , bende gitmek çok istiyorum sorması ayıp kişi başı ne kadar masrafınız olacak .......

kızlar günaydın
ben bu gece kırmızı kartı yemiş bulunuyorum
o kadar belirtilere rağmen
ama bu ay sadece bir gün çalışma yapmıştık
tek tesellim ve sevincim bu herşeyin hayırlısı olsun

kızlar günaydın

hakkında hayırlısı olsun canım.....
çalışma yapmamış olunca bir umudumuz oluyo , ben bu ay çalıştım eğer olmazsa çok üzülcem yaaa

kızlar günaydın
O kadar belirtilere rağmen
Ama bu ay sadece bir gün çalışma yapmıştık

günaydın kızlar.vaaayy anasını be ne cok belirti yaratmısız kendimizi yok böbreeğem yok karnım bilmem ne:) benmki de patladı gitti.aslında içim paramparca ama şakaya vurdum takmamaya calısıyormus gıbı yapıyorum hayırlısı kızlar

günayınnnnn kızlaaarr nasılsınız benim hala gelen giden yok batım dündü eşim bilerek testi almamış hayal kırıklığına uğramayalım diye...
ben bu akşam alıcam inş daha bekleyemiyorum
ama şöle bi durum var dün adet belirtilerim vardı şimdi hiiç bişey yok
benim belirtilerim 1 hafta önce oldu müthiş bel ağrısı göğüş şişmesi falan ama şimdi bel ağrısından başka bişey yok nedir ki bu yaa adetim olacak olsa çok belirti olurdu demiii

canım ya bence sıkma canını bu kadr normal gezmelik bir tatil olsa yalnız gidi tabi daha iyi olur ama zaten ure ye gidiyosunuz sizin büyükleriniz hem onlar senin ailenle gidilse yine tepki verir miydin onu düşün mesela

kızlar günaydın

hakkımızda hayırşısı diyoruz ya hep canım buymuş demekki bu ay aralık ta iyi bir çalışma ve takip şart o zman

sağlık olsun canım benim sana da aralıkta sıkı bir çalışma programı gerek ozaman

enişteye kızıcam ama yaa gerçi dünden belliydi onun testi almıcaa sen de almadın eve giderken hıh budur işte merak merak merak öğlen alıp yapsan olmamı ?

enişteye kızıcam ama yaa gerçi dünden belliydi onun testi almıcaa sen de almadın eve giderken hıh budur işte merak merak merak öğlen alıp yapsan olmamı ?[/QUOTE]

ben alamadım eczaneler kapalıydı
işyerimin yanımda czane yok
bende beklemekten yanayım galiba
adrenaliiiiinnn

hakkında hayırlısı olsun canım.....
çalışma yapmamış olunca bir umudumuz oluyo , ben bu ay çalıştım eğer olmazsa çok üzülcem yaaa

herşeyin hayırlısın olsunn canım kendini öyle şartlandırma

seninde mi canım ya
napalım önümüzde ki maçlara bakıcaz artıkk

evet canım hayırlısı olsun herşeyinn

günaydın kuzucuklar ne var ne yok

günaydın cnm hoşgeldin iyilik noolsun bekliyoruz işte kimi geliyo kimi gidiyor bu arada senin bat ne zamn cnm kayıtlı değilsin ??

yaaa bi test yapmalısın yakında hastane var mı peki eczane yok da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…