"BAT"ım "BAT"masın

Günaydıııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn kızlaaarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
doktora gittim sabah progestan ve corasprin verdi folbiol e ve bemiks e devam dedi yarın sabah da tekrar kana bakıcak bakalım hayırlısııııı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Gunaydinn canimm. cok iyi etmissin doktora giderek. ultrqsona girdin mi?? Birde progestan ve coraspini neden verdi canim dusuk risiki mi var. Allah korusunn

Poliannanin bat gunuymus bence test yapsin belkim o zaman keyfim yerine gelebilir:))))
sen şimdi öyle dedinya kalbim daha da hızlı çarpmaya başladı :KK52:
geçen ay 4ünde adet olmuştum hesaplarım bugünü gösteriyo ama bugün olmazsam akşam test yapıcammmmm inş.

Sanki armena da gebelikte çift çizgi görmedi ovu sayesinde anladı diye biliyorum , şüpheleneceğin durumlar varsa bilemem ama bence pozitif düşün ki pozitif olsunnn :KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım ben ilk olarak ovu testinde çift koyu çizgi gördüm sonra yani akşamına idrar testinde ikinci çizgiyi gördüm baya silikti. sonraki gün de kan tahlili yaptırdım işte :KK34:

gribim daha iyi bugün yaptıklarım sonuc verıo sanırım..canım kasıklarm dünde demiştm regl olmusum gibi agrıo hatta sabah uyandım ayaga kalkınca bi anda camasırımda acayıp bir ıslaklık hissettim dediiim ki tamaaam adet oldm ama wc gidince krem gibi beyaz bir akıntı oldugunu gördm böyle yanı off sıkıntı bastı artık içime hiç düşünmemeye karar verdim

daha da iyi olucan inşallah cnm arkadaşım :KK34::KK34: bu arada ben de öyleydim cnm bildiğin regl ağrısı gibiydi karnım hala bile biraz var ıslak hissedip wc ye ben de gittim inşallah hamişsindir canım benim yaaa:KK34:

oooff arkadaşlar netten hesaplamama göre benim batım bugün ama heran adetim gelecek gibi hamile arkadaşlara soroyorum sizde de öyle oldumu hatta kendimi garantiye aldım ped koydum inş temiz çıkar o pedd işşşaaalllaaah :)

polianna bi test yapsana canım ne zaman yumurtladığını biliyor musun mesela tahminen yani? ona göre tam regl tarihini buluruz diye :KK34:

cicişlerimm yaa:) süpheleneceğim bir durum su var canım daha öncede böyle gecikmeme ragmen negatf cıktı yıne kırmızıyı yedım.psikolojık olarak ertelemiştm kendimi sanırım yine oyle olabılceğini düşünüuyorum birde sağ tarafımda arada bir adet görcekmişim gibi bir gıcıklanmamı diyim ne oyle bişey var.bazende batmalarım oluyor.kırmıızyı görcem gibi emin olamıyorum.

canım keşke sabah idrarınla birdaha yapsaydın özellikle gebelik testini ama iyi düşün iyi olsun bak ben de sürekli adet olucam gibi hissediyordum :KK34:

günaydın bitanem aman iyiki gittin doktora yaa keseyi fln gördün müü:44:

yok tatlım ultrason a almadı daha yarın tekrar çağırdı tahlil yapıcakmış artık ultrasona da ne zaman derse :KK76::KK76:

geçen ay 4ünde adet olmuştum hesaplarım bugünü gösteriyo ama bugün olmazsam akşam test yapıcammmmm inş.

Geliyooo geliyoooo bi hamis daha geliyooooo insallaaaahhhhhhhh

evet canım ben ilk olarak ovu testinde çift koyu çizgi gördüm sonra yani akşamına idrar testinde ikinci çizgiyi gördüm baya silikti. sonraki gün de kan tahlili yaptırdım işte :KK34:

daha da iyi olucan inşallah cnm arkadaşım :KK34::KK34: bu arada ben de öyleydim cnm bildiğin regl ağrısı gibiydi karnım hala bile biraz var ıslak hissedip wc ye ben de gittim inşallah hamişsindir canım benim yaaa:KK34:

polianna bi test yapsana canım ne zaman yumurtladığını biliyor musun mesela tahminen yani? ona göre tam regl tarihini buluruz diye :KK34:

canım keşke sabah idrarınla birdaha yapsaydın özellikle gebelik testini ama iyi düşün iyi olsun bak ben de sürekli adet olucam gibi hissediyordum :KK34:

yok tatlım ultrason a almadı daha yarın tekrar çağırdı tahlil yapıcakmış artık ultrasona da ne zaman derse :KK76::KK76:

hıı anladım canım zaten su an daha cok küçük baksa bile vajınal ultrasonla bakar karından görünmeyebılır aman olsun o günlerde gelıck güüm güüm kalp tışlarını duyacagın günlerde:KK16::KK16::KK16::KK16:

Armena bizim yegen nasil bugun iyi bakiyosun dimiii

İyi iyi teyzesi maaşallah yatayata büyüyo inşallah :KK9:

Gunaydinn canimm. cok iyi etmissin doktora giderek. ultrqsona girdin mi?? Birde progestan ve coraspini neden verdi canim dusuk risiki mi var. Allah korusunn

ya dün ki tahlilde 14 küsür çıktı progesteronum kötü emin değilim? ama daha önce düşük yaptışım için sanırım tedbir de olur diye verdi galiba :KK34:

keşkem sabah yapsaydın kuzum neyse sabırlı insanın hali başka ben sabah akşam her türlü yaparım bu sabah bile yaptım çizgim belirginleşmiş mi diye mesela biraz da belirgin artık ben burdayım diyo bebişimin imzası :KK1::KK1:

son 3 adet tarihimi yazıyorum

15 Eylül
12 Ekim
4 Kasım
otomatik hesaplayıcıdan hesapladığıma göre yumurtlama 10-15 Kasım arası
Bir sonraki beklenen(beklenmeyen :)) adet tarihim de 29 Kasım yani bugünn

Geliyooo geliyoooo bi hamis daha geliyooooo insallaaaahhhhhhhh

ayyy inşallah inşallahhh :KK64::KK64::KK64:

hıı anladım canım zaten su an daha cok küçük baksa bile vajınal ultrasonla bakar karından görünmeyebılır aman olsun o günlerde gelıck güüm güüm kalp tışlarını duyacagın günlerde:KK16::KK16::KK16::KK16:

evet zaten ben de bakmasını istemem henüz gerek yok inşallah o günler de gelir cnm sağolasın darısı başına :KK34:

ben ünv sınav sonuçlarına bakmazdım umudumu yitirmeyim diye hep ertelerdim şimdi o hesap bakmaya korkuyorum aslında benim 2. bebeğim ama çok istiyorum Allahımdan..

Son düzenleme:
İyi iyi teyzesi maaşallah yatayata büyüyo inşallah :KK9:

ya dün ki tahlilde 14 küsür çıktı progesteronum kötü emin değilim? ama daha önce düşük yaptışım için sanırım tedbir de olur diye verdi galiba :KK34:

keşkem sabah yapsaydın kuzum neyse sabırlı insanın hali başka ben sabah akşam her türlü yaparım bu sabah bile yaptım çizgim belirginleşmiş mi diye mesela biraz da belirgin artık ben burdayım diyo bebişimin imzası :KK1::KK1:

Ben o bebisin imzasini yeerriiimmmm

ben ünv sınav sonuçlarına bakmazdım umudumu yitirmeyim diye hep ertelerdim şimdi o hesap bakmaya korkuyorum aslında benim 2. bebeğim ama çok istiyorum Allahımdan..

bence müsaitsen bir test yap şimdi olmazsa tekrarlarsın testi yrn sabah... çok düzenli değil sanırım adetlerin tarihlere bakarak ovulasyon testi kullandın mı ?

Benimde insallah 2. Olacak canim aynen korkma tatlim rabbim saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin cumlemize insallahh

bence müsaitsen bir test yap şimdi olmazsa tekrarlarsın testi yrn sabah... çok düzenli değil sanırım adetlerin tarihlere bakarak ovulasyon testi kullandın mı ?

yok canım ovu testi yapmadım hatta o testi de burdan öğrendim:)
otomatik hes.netten bakıp yumurtlama günlerime uydum sadece şuan işteyim testi yapamamamm

Son düzenleme:

sabah yapmayı hiç düşünmedim canım ya kendimi umutlandırmak istemedim bide aksam gelip gidip teste baktm acaba dogrumu gördm diye Allahhımmm ne olur ol de olsunn kimsenın kucağını bos bırakma rabbimmm:)

otomatik hes.netten bakıp yumurtlama günlerime uydum sadece şuan işteyim testi yapamamamm

hımmm anladım tatlım ozaman öğlen ya da akşamı beklicez yani hep birlikte heyecanlı bir gün daha yaşasınnn :KK76::KK76::KK76::KK76:

Armenaya yazdigimin aynisini yazip totem yapicam;
Sonuc pozitif olsunda muhim degil biz bekleriz.

sabah yapmayı hiç düşünmedim canım ya kendimi umutlandırmak istemedim bide aksam gelip gidip teste baktm acaba dogrumu gördm diye Allahhımmm ne olur ol de olsunn kimsenın kucağını bos bırakma rabbimmm:)

normal gebelik testin varsa biraz idrara sıkışmayı bekle su içmeden sonra yap istersen işin güzel tarafı bu bence çıkana kadar yapıyoruz :KK1::KK1::KK1:

X