"BAT"ım "BAT"masın

sağol tilsimcim darısı başınıza evet değişiklik pek yok aslında bi kardımda ve kasıklarımda hafif ağrım oluyor aa bir de gaz var tabi başka göğüslerimde falan öyle rahatsız edici bir hassasiyet yaşamadım bakalım önümüzdeki günler ne göstericek bize

busemk sağol canımmmm inşallah hepimiz hamiş olalım canım ya amin aminnnn.. söyledim tatlım mecburen oldu ama söyledim önce olmadı dedim sonra bi emzik aldım hesiye paketinde verdim üzülme diye sana küçük bişi aldım dedim. şaşırdı ümidini kesmiş bir anda çünkü yazık ayyy

Ya bu ayin 20 sinden bu tarihe kadar bati olanlardan ses seda yok hic hadi armena basi cekti arkasi gelsin artik hamile haberi almak sevke getiriyor insani:))))))

armenacım haftaya fln bulantıların baslar tahmınımce inşallah seni çok zorlamadan gecırırsn bu dönemı üstelik çalısıosun ben kızımda ilk 3 ay domatesten tiksinmiştm resmen

Ya bu ayin 20 sinden bu tarihe kadar bati olanlardan ses seda yok hic hadi armena basi cekti arkasi gelsin artik hamile haberi almak sevke getiriyor insani:))))))
ya baktım ben tatlım da hepsi en son 24ünde topiğe gelmiş başka biyere de uğramamışlar değilse çekicem kulaklarını

armenacım haftaya fln bulantıların baslar tahmınımce inşallah seni çok zorlamadan gecırırsn bu dönemı üstelik çalısıosun ben kızımda ilk 3 ay domatesten tiksinmiştm resmen

hayırlısı bakalım merakla bekliyorum olacak gelişmeleri canım cidden çok heyecanlı bişi bu yaa ayyyyyyyaaayyyyy

kasıklarıım aynı adet olmuşum gibi agrıo bacagıma vuruyor hatta agrısı :18::18:şu belirsizlik beni gıcık ediyorrr

Olsun yap bir tane ne kaybedersin bazilari batina bir kac gun kala ogreniyo bende bir kac gun kala basliycam hergune bir test hihoyyttt

ben öyle yaptım cnm hem de dedim hani soruyolar ya kaç gün kala çıktı testte diye ona da fikir olur diye 5 gün mü 7 gün mü vardı yalan olması başladım yapmaya ama sağolsun bizim sıpa utangaçmış dün akşama kadar renk vermedi

kasıklarıım aynı adet olmuşum gibi agrıo bacagıma vuruyor hatta agrısı :18::18:şu belirsizlik beni gıcık ediyorrr

canım ben dün öğlen hatta bu sabah da dahil resmen adet sancısı gibi sancı yaşadım kasık falan diil bildiğin karın ağrısı ama düşündüğüm gibi değilmiş çok şükür inşallah senin ki de bebişinin marifetidir de beraber büyürler kuzucuklarımız

armenacım tebrik ediyorum tatlım Allah tamamına erdirsin
darısı da bizlerin başına bizim için dua et
birde kan sonucun kaç çıktı ben göremedim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…