"BAT"ım "BAT"masın

oyy kıyamam yaaa ne yapsan ki başka aaa bak aklıma ne geldi akşam yemekte bolca soğan ye sonra yatmadan ılık bir duş al saçını iyice kurut enişte sırtına göğsüne sabun yapsın yani sıcak havluya sabun sürüp koysun üstüne pijamanı giy sıkı sıkı yat terle sabah atarsın inşallah :KK34::KK34::KK34:

bunlarıda bir deneyim bakalım olmazsa yrn doktora gidicm :2::26:

yaa kızlar ben ne cahilim bu konuda ovulasyon testi nette tarihleri yazıyoruz hesaplıyoya bide idrar la yapılanı mı varr allah alla ben o tarihlere uyuyorum testi bilmiyordumm

yaa kızlar ben ne cahilim bu konuda ovulasyon testi nette tarihleri yazıyoruz hesaplıyoya bide idrar la yapılanı mı varr allah alla ben o tarihlere uyuyorum testi bilmiyordumm

adetlerin düzenli ise otomatikler genelde işe yarar canım ben düşükten sonra olduğu için kullanmıştım ama iyi birşey yani :KK34::KK34::KK34:

spoşları canlandırırmış canım. senin ovu testinde ne var ki ??

ovu testi bi gün koyu ertesi gün daha az koyu sonra bi daha yapıyom bu sefer daha koyu dün aksi gibi geçte yaptım iyice sapıtık bişey çıktı, ateş desen hep aynı saatte ölçmen lazım, bazen gece yarısı uyanmaya başladım, saat 5 te ölçüyorum bu gece uyandım mı 3 buçukta , gelde sinirlenme yani
:84::84::84: Anca günaşırılara güvencem bileydim günü ekstra bir plan yapardım adamıda yormak istemiyom :KK31::KK31::KK31:

canım bahsettiğimiz gebelik testi gibi idrarla yumurtladığını gösteren testler hesaplanması değil yani :KK34:
inşallah 2013 ağustos annelerinde heeep birlikte oluruz :KK49::KK9:

ben kendim gibi eylülde doğurmak istiyom bi cadaloz başak daha getirmek istiyorum dünyaya :84::84::84::84:

ovu testi bi gün koyu ertesi gün daha az koyu sonra bi daha yapıyom bu sefer daha koyu dün aksi gibi geçte yaptım iyice sapıtık bişey çıktı, ateş desen hep aynı saatte ölçmen lazım, bazen gece yarısı uyanmaya başladım, saat 5 te ölçüyorum bu gece uyandım mı 3 buçukta , gelde sinirlenme yani
:84::84::84: Anca günaşırılara güvencem bileydim günü ekstra bir plan yapardım adamıda yormak istemiyom :KK31::KK31::KK31:

canım bahsettiğimiz gebelik testi gibi idrarla yumurtladığını gösteren testler hesaplanması değil yani :KK34:

ben kendim gibi eylülde doğurmak istiyom bi cadaloz başak daha getirmek istiyorum dünyaya :84::84::84::84:

yawruum sen eylülde dogur o zamn cadalozunuuuuu:KK53::KK9::KK9::KK9::KK9:ayy rabbim isteyen herkese versin:KK16:

inşallah 2013 ağustos annelerinde heeep birlikte oluruz :KK49::KK9:

İnşallah canım benim yaa... nolur Allah ım arkadaşlarımın da bebşleri onlara gelsin hep birlikte büyütelim onları göbüşümüzde sağlıkla alalım kucağımıza hep beraber

Aralığın sonu falan olur bacım ama o ya hadi çabuk tut elini tuttuğunu koparan bir aslan olsun benim gibi hahaaha:KK9::KK9::KK9::KK9:

Gün aşırı zaten olay sen ona güven bence de baya da devam et :KK66: ama ovu testini ben şey yapmıştım sabah mesela kahvaltı yaptım ya 9 da diyelim bişiler içmedim hiç 1 e kadar yaptım çok farklı saatlerde yapmadım bir de beklese de bişi olmadı bendeki testlere onun için birktirdim ve değişikliği daha rahat gözlemledim :KK34:

forumu bi boş bıraktım hemen haberler gelmişşşş.. armenaaa çok sevindim canım benim yaaa artık sende hamişlerimizdensin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

hemen dua ediyosun bizlere deee arkandan gelelim :))

sağol canımmm :KK16::KK16: etmemmi yaa öğrendiğimden beri Allah a yalvarıyorum benim bebişimle birlikte arkadaşlarıma da bebiş ver hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım diye..

............................................................................

Son düzenleme:
armena cnm senin dün yaptığın idrar testi negatif cıkmıştı dimi :44:yanlış hatırlıyor da olabılırm ama aklıma geldi şimdi:KK1:

.........................................

Son düzenleme:
sağol canımmm :KK16::KK16: etmemmi yaa öğrendiğimden beri Allah a yalvarıyorum benim bebişimle birlikte arkadaşlarıma da bebiş ver hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım diye..

çok sağol canım rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah. doktor ne dedi yani 177 çıkınca kaç günlük oluyomuş?

hemen eklemişsin bebeğinin doğacağı tarihi :) 3 ağustosta doğarsa eğer babamla doğumgünü aynı olacak :) aslan gibi bir bebeğin olsun inşallah

testleri biriktirmek hiç aklıma gelmemişti, bende öğleden sonra bişey yiyip içmiyom, wc yede gitmiyom ama devresi bozulmuş garip çıkıyo sonuçlar bu akşam tekrar deneyim ama günaşırı çarpyom adamı o konuda sıkıntım yokta çift çizgiyi görsem arka arkaya çarpcaktım :KK17::KK17:
İnşallah canım benim yaa... nolur Allah ım arkadaşlarımın da bebşleri onlara gelsin hep birlikte büyütelim onları göbüşümüzde sağlıkla alalım kucağımıza hep beraber

Aralığın sonu falan olur bacım ama o ya hadi çabuk tut elini tuttuğunu koparan bir aslan olsun benim gibi hahaaha:KK9::KK9::KK9::KK9:

Gün aşırı zaten olay sen ona güven bence de baya da devam et :KK66: ama ovu testini ben şey yapmıştım sabah mesela kahvaltı yaptım ya 9 da diyelim bişiler içmedim hiç 1 e kadar yaptım çok farklı saatlerde yapmadım bir de beklese de bişi olmadı bendeki testlere onun için birktirdim ve değişikliği daha rahat gözlemledim :KK34:

X