"BAT"ım "BAT"masın

armena cnm senin dün yaptığın idrar testi negatif cıkmıştı dimi :44:yanlış hatırlıyor da olabılırm ama aklıma geldi şimdi

doğru hatırlıyorsun tatlım dün sabah ki idrar testim negatifti ovu testi de yapmıştım o koyu iki çizgiydi eve gittim tekrar yaptım silik çizgi gördüm testte sabah yaptım tekrar yine silik ama inanmadım kana baktırmadan çok şükür ki beimleymiş bebğim. İnşallah bırakmaz beni çok korkuyorum anti. dr um bir gün bile gecikirse adetin gel demişti yrn sabah gidiyim mi ki yoksa cuma 2 gün geçmiş oluor ya beta artışına da bakıyım öyle mi gidiyim ?

daha dr a gitmedim cnm özelde yaptırdım testimi yrn yada cuma gidicem dr uma bakalım ama hesaplara göre 5. haftanın içindeymişiz
ekledm cnm da kaldırsammı bilemedim ben de erken mi daha dr a bile gitmeden... ben de aslanım zaten bebğim de öle olucak inşallah

sen takma bence kafana gün aşırıya devam her gün olması çocuk olacak anlamına gelmez tam tersi spoşlar yeterli gelemez belki birikince yani 48 saat beklemek faydalıymış spoşlar için

değerin bat günü için çok güzel bence betaları katlanasıca Inşallah zevk alarak geçirceğin bir hamilelik olur canım.....

özellikle sordum canım hanı adetten önce test yapıp negatifi görüp umudunu kaybedenlere örnek olsn diyebence dayanabılırsen bekle cuma git hem dediğin gibi betaya tekrar baktırmıs olursn:26:

doktorunda umarım güzel şeyler söyler canım :) mutlu mutlu gitceksin bu sefer doktora bak ne güzel

değerin bat günü için çok güzel bence betaları katlanasıca Inşallah zevk alarak geçirceğin bir hamilelik olur canım.....

öyle mi diyosun öncekinde adete 4 gün kala 128 iki gin kala 246 olmuştu onun için ben korktum başta aslında az mı diye ama burdan da okuyunca içim rahatladı İnşallah dediğin gibi güzel güzel bir hamişlik geçiririm cnm
Daha iyi betalar sana olsun

özellikle sordum canım hanı adetten önce test yapıp negatifi görüp umudunu kaybedenlere örnek olsn diyebence dayanabılırsen bekle cuma git hem dediğin gibi betaya tekrar baktırmıs olursn:26:

İyi yaptın tatlım sen ne istersen sor ben cevaplarım ya dayanırım cumaya artık da dr adetin 1 gün geçse hemen gel demişti muayene için gittiğimde geçen ay ondan sadece kafam karışık progesteron için falan bişi verir mi onu da bilmiyorum 14 falan çıktı değerim normal mi ki o da?

doktorunda umarım güzel şeyler söyler canım :) mutlu mutlu gitceksin bu sefer doktora bak ne güzel

inşallah canım güzel bişiler söylerse iyi olur çünkü çok ihtiyacım var korkumu yenmek için

canım 4. Hafta için 5-100 arası diye biliyorum ben sen hepi topu 1. Gün geçen 177 çok iyi bir değer bence, doktoruna yarın git sen bence yine betana bakar düne göre yapar karşılaştırmasını ....

su günler gecsede bizde öğrensek bebiş var mı yok mu

geçicek inşallah geçicek hep beraber bebişlerimizden konuşucaz burda Allah ım nasip etsin de şöyle sağlıklı sıhhatli tokuç gibi sıpalarımız olsun inşallah
bu arada çin takvimine baktı erkek diyo

armena kız kaç yaşındasın sen...

ben kızımdayken baktım erkek gösterıodu ama kızcem oldu bakalım sende tutcakmı

şimdi yine baktım çin takvimine kız gösterıo bakalım eger hamişsem bu kez tutck mı

Armenaaaaa gozun aydin tatlimm coookkkkkkk sevindim naaaberrr ben demistim bu listedekilerin hepsi hamis kalacak (insaaallllaaahhhh)ayyyyy nasil sevindim yaaaaa allahim kucagina almayida nasip etsinn insalllahhh coookkkk sevindim seni dusunemiyorum esine soyledinmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…