"BAT"ım "BAT"masın

iyi ki hakknda kötü bise dememişim,, yoksa görecektin beni şaka şaka
bırakma beni , zaten çok duygusalım bgün ağlamak geliyo içimden

sen benim arkamdan kötü konuşmazsın ki biliyorum ben :132:
duygusal bacım benim ya beni de ağlatıcan

evt yaa etmez mii , gidiyorum biraz oluyo, ve sonra birden kesiliyo ..:44: ya senin?

aynen canım ya hatta bitmemiş gibi hissediyorum
hayırlısı olsun canım ya sen yine 1 0 öndesin adetin geçti
ama benim umutlanmamam lazım daha 3 gün var birde bekleme süüresi var
Allah yardımcımız olsunn

Afferim enişteye baksın sana tabi çocukLARININ anasısın en de olsa sıcak su bal limon yapmadın mı bakıyım sen? bak kızlar sirkeyle bal diyo bir denesene.bitki çayı çok tüketme bence

sana da günaydın canım....geçmiş olsun sana.....bende hala gelen giden yok...tam 8 gün geçti yaw yoksa bişey olsam artık

Bir de kan tahlili mi yaptırsan ki cnm ya ya da dr a git baya geçti çünkü :44:

bugün armena'nın batı..Allahım noluur arkadasımın yüzünü güldür AMİİN..

AMİN AMİN AMİN hepimizin yüzünü güldürsün İNŞALLAH güzel Allah ım hepimiz hamiş olalım

Selam kizlar benim bat ayin 10u sizce hala calisayimmi

1-2 gün daha olabilir bence cnm

armena hala gelmedi acaba kan vermeye fln mı gitti ben ondan cok heycanlanıyorum bana noluyosaa

ya senin içine mi doğuyo noluyo ben anlamadım arkadaş yawww

Beklemek zor cnm ya hepimiz bekliyoruz Allah sonumuzu hayıretsin yani tabi ben de seni etkilemek istemem ama bi idrar testi yapsan mı ki silik falan çıkar en kötü çıkmazsa da zaten beklemedeyiz iki gün sonra bidaha yaparsın umut bitmez bizde dimi ama

yawruu yaptım yaa öküz gribi mi oldum ne yesem içsem kesmioayrıca benim kalbim temizdr sekerim

gamyoncu, topik sahibi o topik senin bu topik benim geziyoreeeee

canım hiçbirimiz orda sabit durmadgmız için artık bir anlamı kalmadı ınan hevesimde kalmadı herkes özgür tabiki istedigi topikte durur ne diyimsonra görüşürüz

Armena Cumaya kadar sabredip sonra kan tahlili yaptırcam...yarın bir daha test yapayım da canım..gün geçtikçe heyecan basıyor

Armena Cumaya kadar sabredip sonra kan tahlili yaptırcam...yarın bir daha test yapayım da canım..gün geçtikçe heyecan basıyor

sen ne zaman test yapıcan ki

anladım cnm en güzeli aslında sabretmek ben yine erkenci davranıyorum sanırım bugün ya benim bat ben de sabah kan verdim sonucu bekliyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun artık Allah bilir

öğle arası gidip mi alcan ....
anladım cnm en güzeli aslında sabretmek ben yine erkenci davranıyorum sanırım bugün ya benim bat ben de sabah kan verdim sonucu bekliyorum hakkımızda hayırlısı neyse o olsun artık allah bilir

hayırlı haberler verirsin inş. canımm

İnaşallah canım inşallah

öğle arası gidip mi alcan ....

evet cnm 12 gibi giderim heralde kalbim pırpır ediyo resmen ya bukadar ümitlenmek istemiyodum bu sefer sonra negatif çıkarsa üzüntüsü de bu kadar yoğun oluyo çünkü korkuyorum valla :44::44::44::44::44:

Iyi düşün güzel şeyler olsun, rabbim gönlüne göre versin inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…