"BAT"ım "BAT"masın

ya kimsenin bi fikri yok mu ki bu konuda yani ovulasyon testinde kalın çift çizgiyi adet gününde( ya da ne zman? ) görürsen hamiş mi demek oluyormuş??????

ya kimsenin bi fikri yok mu ki bu konuda yani ovulasyon testinde kalın çift çizgiyi adet gününde( ya da ne zman? ) görürsen hamiş mi demek oluyormuş??????

kızım elinde ovu testi var gebelik yok o zaman ovu yapıyon, ne zaman yapıyon gebelik testini ne zaman yapmayi düşünüyosan o zaman , yani lh hormonu gebelik olduğunda düşmediği için ovu testi ile gebeliğinide öğrenebiliyorsun, özeti şudur idrara gebelik ne zaman geçerse ovu ile öğrenebilirsin kapiş

Ben geldikten bi sene sonra esef taşınmıştı oraya , bilmemi oranın ayazınııı bi sene gölbaşında oturdum, ertesi yıl merkeze taşınmıştım
ahh canımm o gölbaşının soğuğunu çekenlerden misin bende gazi esef de okudum gölbaşında bilirsin :) o gölbaşı yolu benim ömrümü yedi walla

Ben geldikten bi sene sonra esef taşınmıştı oraya , bilmemi oranın ayazınııı bi sene gölbaşında oturdum, ertesi yıl merkeze taşınmıştım

işte bende o ilk taşınan mağdurlardanım D beşveler ohh mis gibiydi üniversite ortamı vardı orda anca bahçede köpekler dolaşıyoduu SSS.. hey gidi günler heyy :)

ya iyi de gebelik testinde çıkmaması zaten sorun sabah test yaptığımda ikisini de yaptım aklıma geldide ovu testinde bariz iki çizgim var ama gebelik testi negatif gözükmüyo çizgi falan... kapiş

ya iyi de gebelik testinde çıkmaması zaten sorun sabah test yaptığımda ikisini de yaptım aklıma geldide ovu testinde bariz iki çizgim var ama gebelik testi negatif gözükmüyo çizgi falan... kapiş

taa 2009dan kalma bişi buldum bir "waterss" diye bir arkadaş araştırmış yazmış oraya da acaba ümitlensemmi yeniden ?????

Canım merhaba dün bu yabancı sitelerden bu konuyu çok araştırdım okudum hatta eve çıkışlarını alıp getirdim yine okuyacağım okuduklarımı özetleyeyim

ÖNEMLİ BİLGİLER :

1- LH hormonu vücüdumuzda her daim var o nedenle az silik de olsa ilk günden son güne kadar testlerde bu gözükür.

2- LH'nin çift çizgi çıktığı ilk günden başlayarak takip eden 3 gün doğurganlığın en yüksek olduğu günler.

3- LH'nin pozitif çıktığı günler 3 günden fazla sürüyorsa yumurta folikülden çıkış kapısında yani yumurtlayabilmek için zorlanıyor ve süreç uzuyor demektir ve sonunda yumurtlama oluyor. Ancak bu istisnasi durum her kadının başına gelebiir diye yazmış ancak üst üste takip eden aylarda tekrarlarsa ya da belli periyotlarda yıl içinde bu oluyorsa doktora başvurun diyor.

4- Eğer gebelik oluşmuşsa periyodun sonuna doğru çift çizgi görenlerin gebelik hormonundan dolayı çift çzgiyi görebileceklerinin doğru olduğu gibi başka hormon etlileşimlerinden veya durumlardan dolayı da çift çizgi çıkabileceğini yazıyordu.

aaaa o nası bişey öylee ya.. kafan karışmıştır.. :S acaba bi dha mı yumurtluyosun ki :S

Kampüs tadı yoktu gölbaşında en büyük sıkıntı oydu zaten gerçi yarım yarım tadmışız bende kampüsü selçukta tattım no problemo
işte bende o ilk taşınan mağdurlardanım :dd beşveler ohh mis gibiydi üniversite ortamı vardı orda anca bahçede köpekler dolaşıyoduu sss.. Hey gidi günler heyy :)

Kızım söylesene böyle bişey var diyeeee git bi kan ver hemennn
ya iyi de gebelik testinde çıkmaması zaten sorun sabah test yaptığımda ikisini de yaptım aklıma geldide ovu testinde bariz iki çizgim var ama gebelik testi negatif gözükmüyo çizgi falan... Kapiş

Kızım söylesene böyle bişey var diyeeee git bi kan ver hemennn

aman ya un uttuydum bile ben ovu da yaptığımı burda ordan oraya zıplarken buldum bişiler aklıma geldi işte bir ümit ya içim kıpır kıpır oldu
öğlen gidicektim tahlil yaptırmaya keşke de gitseymişim...
neyse yrn zaten bat yrn öğlen giderim kırmızılar bana gelmezse

Sabah yaptigim teste baktim ikinci cizgi cikmissss. daha erken cikamazmiydi su cizgi yaaa bekle bir 1 ay daha poffg

Sabah yaptigim teste baktim ikinci cizgi cikmissss. daha erken cikamazmiydi su cizgi yaaa bekle bir 1 ay daha poffg

hoşgeldin cnm oohh iyi olmuş kesildiği elektriğin
daha erken çıkanını da görürürüz inşallah canım sıkma canını ))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…