"BAT"ım "BAT"masın

Ahh keske 55 olsammm. 68 ile hamile kalmistim ve 85 ten sonra tartilmadim 90 a kesin dayanmistim. bu sefer cok dikkat edicem suan 64 kiloyum. bekarken 60 yuzu gormemistimm((( boy 1.74

evlendiğimde 52kg idim kızımda doğuma giderken 67,5 dum ya zaten cok şükür ki hiçbir zaman kilo problemım olmadı genetik bişey sanırım :44:

evlendiğimde 52kg idim kızımda doğuma giderken 67,5 dum ya zaten cok şükür ki hiçbir zaman kilo problemım olmadı genetik bişey sanırım :44:

bekarken benimde kilo sorunum yoktu herkes çok zayıfsın derdi. evlenince 4 kilo aldım ama göbekten bi de hamile olsam kimbilir ne olacak. şu an 58 kiloyum boy 164.

ohhh ne ala memleket biz de ne yesek de dikkat etsek de kilo almasak diye cebelleşip duralım buralarda

inş.canım...en azından aceba var mı yok mı bişey demekten kurtuldum..rahatladım:)
bende aynı duyguyu cyasamak ıstıyorum umarım meleğim benimle dir değilsede biran önce reglm gelır umarm bende rahatlarım senın gibi
Klomenden sonra iğne oldun mu sen çatladı mı yani yumurtan ........
iğne olmadım tatlım kontrole gttiğimde catlamıstı.verilen tarihlerde ödevimizi yaptık basladık beklemeye halan daha beklıyoruz.
Bir hamisimiz olsa da soyle bi ayagini surtse bizde arkasindan kosa kosa gitsek :))

aminnn canım ınsallah hamişin duasıda kabul olurmus hepimiz için dua da eder:)

ya bir uykum geldi bir uykum geldi kimse olmasa masaya koycam başımı kestirivericem

ahaaaa uykun mu var bu saatte hemiide

ayyy keşke keşke canım ya şuan işyeri çok sakin çıt yok iş yok öğlen de söylemesi ayıp ayran içtim fena uyku yaptı sanmam
bu arada az önce bi topik e baktım tesadüfen bu ovu testleriyle de hamilelik anlaşılabiliyormuş nasıl ki bilen var mıııı
:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:

günün geldiğinde gebelik değil ovu testi yapıyn çift çizgiyi yine görüyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…