"BAT"ım "BAT"masın

günaydın kızlar internet sorunu nedeniyle giremedim ne yazıkki maalesef hamile değilmişim oysaki çok ümitlenmiştim bu ay nasip işte bir sonraki bat 16 ocak hadi bakalım bende eylül annesi olurum belki :)

kızlar BAT ım bugün veya yarın
diyet yapıyordum birkaç gündür hatta şu 9 lu çaydan bile aldım ama belki hamileyim diye ara ara içiyordum çok sık değil
son 2 gündür yorgunluktan geberiyorum desem yeri elimi ayağımı kaldıracak takatim kalmıyor dün erkenden yatıp uyudum duramadım artık çok çabuk yoruluyorum ve ayağa kalkarken dizlerim falan ağrıyor hep
ve son 2 gündür acayip iştahım ar 2 saat arayla acıkıyorum ama öyle atıştırmayla falan geçmiyor yani bildiğin doyurucu şeyler istiyorum midem BEN AÇIIIMMMMM diye bağırıyor sanki hemen o an bir şeyler yemem gerek
ve ayrı son günlerde ilişki sırasında acayip zorluk çekiyorum canım çok yanıyor eşim de kendini çok kasıyorsun son günlerde rahat birak diyor ama ben onun bile farkında değilim sanki yeni evlenmişim gibi o günlerde çektiğim acıyı çekiyorum :KK43:(((((((((
diyet yapıyorum derken son günlerde iyice yemek dozajını kaçırdım :KK43:
canım geçen acayip ayran çekti içmicem dedim ama dayanamadım işten eve gelir gelmez kendime tuzlu bir ayran yaptım kendime geldim
sizce ben hamile miyim ????????
yani 2-3 haftalıktır olsa olsa insan hemen aşerir mi ya da bu kjadar yorgun düşer mi belirtiler için erken değil m
psikolojik mi yoksa :KK43:

günaydın kızlar internet sorunu nedeniyle giremedim ne yazıkki maalesef hamile değilmişim oysaki çok ümitlenmiştim bu ay nasip işte bir sonraki bat 16 ocak hadi bakalım bende eylül annesi olurum belki :)

Canim uzulme sakin bidaki sefere insaaallllllaaaaahhhhhhh.

Ozellikle aklimdaydim merakimdan nihayet geldim bsktim ayyyy bizim kiz hamissss hadi canim hayirli ugurlu olsun rabbim saglikla kucagina almayida nadip etsin insaallllahhh.

Canim cook tesekkur ederim darisi sizlere insallahh :))

Canim hayirlisi olsun bir sonraki aydan cok umitliyim cook hamus cikacakk :)))

kızlaarrr, kırmızı kartı yedim ben:KK43:(

güncelleme yapabilirsiniz listede, bir sonraki BAT 9 Ocak...

Eylül annesi de iyi... yeni yıla inşallah...

Gunaydın canlarımmm hamişlerimm yiğenlerimmmmmmmm

çok yoğunum ben bugun işler güçlerrr

sizler nassınız bakemmmm:KK53::KK53::KK53:

öncelikle hamiş olanları kutluyorum ALLAH bizlerede bu mutluluğu nasip etsin inşallah
bata son 6 gün kaldı kızlar çok heyecanlıyım çünkü bazı değişiklikler var bende :KK76:
dünden beri kasıklarımda ağrı göğüslerimde hafif dolgunluk ve dün gecede karnımda ağrı oldu ara ara kıramplar var karın bölgemde kasıklarımda .ve iki gündür devam eden sırt ağrılarım. kasım ayında yaşadığım kimyasal gebelik sonrası kendimi biraz rahat bırakmıştım ama bu değişiklikler beni tekrardan heyecanlandırdı .dersimize de iyi çalıştık bu ay :21:inşallah hamişimdir öyle hissediyorum ama hayırlısı kendimi çok kaptırmayacağım sadece bekliyorum bakalım neler olacak:26:

Merhabaaa, uzun zamandır uğrayamadım umarım herşey yolundadır.
Benim tarlusaldan sonra hala kırmızılar gelmedi beklemedeyim, o yüzden bat veremiyorum :KK14:
Kırmızılar bi gelseee ne mutlu olucam :KK1:

X