"BAT"ım "BAT"masın

bu arada kızlar yayıneviyle anlastm ocak ayındn itibaren editör oluyorum inşallah bu iş bana uğurlu gelir

günayddııınnnnn yawrular ve biricikkk hamişlerrrrrr
günaydın canım rüyan hayra çıksın inşallah
canım ya dün doktora gittim çok sinirlendim ve geri geldim
günaydıın kızlaar
günaydın canım
günaydın ilk göz ağrım topiğimm hamişlerimiz çoğalmış hayırlı olsun darısı hepinizin başına

evet çoğalıyo canım

canım babam yarın aksam gelıo calısmalar devam edio tabikiisen nasılsn hiç konusamıyoruz artık

ay evet yaaaa grşemiyoruz ki hiç konuşalım :44::44::44: ben zar zor girebiliyorum girdiğimde sen başka bi yerde oluyorsun falan filan :44::44::44: neyse cnm ben her fırsatta hem senin topiğe gelmeye çalışırım hem de buraya çözeriz böylece
aslında çok şükür çok iyiyim ama bir bulantı hali var garip ... yani çok şükür yine ki kusma falan yok ama sürekli ve hafif hafif bir bulantım var akşama kadar geçmioo :44::44::44:
onun dışında gayet iyiyiz yarın öğlen olmasını bekliyoruz dr a gtmek için tekara görüp duymak için bebişimizi işte inşallah çalışmalarınızın sonucunu alırsınız tatlım siz de bir de oğluşunuz olur ooohhhh mis

olsn o bulantılarla bebeğin ben burdayım dıo annesiayrıca hamilelerin duası kabul olur kızhayırlısını versin rabbim ama insan olmayanı ıstıyo işte inşallah benımde bir oğluşum olur

bu arada kızlar yayıneviyle anlastm ocak ayındn itibaren editör oluyorum inşallah bu iş bana uğurlu gelir

anaaam ne yayınevi buu ne editörlüğü kııız ayyy hadi bakam editöriçemm hayırlı uğurlu olur inşallah 2012 bitmeden sana bi kıyak daha yapmış

olsn o bulantılarla bebeğin ben burdayım dıo annesiayrıca hamilelerin duası kabul olur kızhayırlısını versin rabbim ama insan olmayanı ıstıyo işte inşallah benımde bir oğluşum olur

evet evet aynen öyle bulantı tabi sıkıntı veriyo biraz ama hafifleyince eyvah diyodum başlarda bişi mi oldu ki noldu ki panik halii
işte siniz için dedim ben zaten oğluşu kuzum bizimkisi sağlıklı olsun da farketmez Allah bilir yani ama sizin bitanecik kızınız varya bir de oğluşunuz olur inşallah didim

anaaam ne yayınevi buu ne editörlüğü kııız ayyy hadi bakam editöriçemm hayırlı uğurlu olur inşallah 2012 bitmeden sana bi kıyak daha yapmış

canım kitaplar biliosun basılmadan önce bir cok kontrolden gecer kontrol edenlerden biride editörler oluo bende ankara üni DTCF mezunuyum hocam saolsn önermiş benı buraya anlastk işte istanbul yolcusuym

ooohhh hayırlı olsun canım Allah ım sağlıkla kucağğına almayı da nasip etsin inşallah
::119::119::119::119::119:

4:

tebrik ederim canımmmm:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

Tesrkkurlerr kizlarr :)))) armenacimm benimde yanima bi hamis iconu doyarsin artikk :))))

günaydın ilk göz ağrım topiğimm hamişlerimiz çoğalmış hayırlı olsun darısı hepinizin başına
Canim seni agustos annletinde gordum :))) bende hayirlisiyla agustos annesi oluyorum.

Canimmn isin icin tebrik ederim. hayirli gelurr insallaghh:))

Canim seni agustos annletinde gordum :))) bende hayirlisiyla agustos annesi oluyorum.

tebrik ederim canımmm aramıza hoşgeldin..

bat bat bat bat batımm batmasın yahuuuuu daha çooook var ama batmasınnnnn olmaz mı kiiii

kızlarrrrrrr bugun adetımın 21.gunu 2gundur sag kasıgımda batma sırtımda agrı ve asırı gaz var bugun gectı bıraz yumurtlama belırtısıyle gebelık karısablıo ayırt edemıorm akıntıda bol sarı beyaz yardm edın sag taraftakı batma gectı yumurta catladımı acaba

önceki yaşadıkların için geçmiş olsun cnm ama bence bir an önce dr a git kan tahlili yaptır ve dr kontrolüne gir belik progestan falan verir gecikmeden git dr a

ARMENA Saol canim seninde bebegin hayirli olsun...ben yurtdisindayim burda 3 aylik olmadan bakmiyorlar malesefki.Zaten 1 ay sonra turkiyeye gidiyoruz tatile insallah orda gidecegim kontrole ozamana kadar birsey olmazsa tabi.

Son düzenleme:

Akşam işten gelince yapıyom testi
Dün çalışma oldu.Bugün de test çift çizgiydi ama dün daha koyuydu. Bi de sıcak basmaları ve akıntım da eklenince bugünlerde ya yumurtladım ya yumurtluycamdır herhal
Eşime bunları diyince tavuk diye dalga geçiyor benimle
Bugün ve yarında çalışıp sonra gün aşırı devam edicez hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…