"BAT"ım "BAT"masın

Canım tedaviler genelde 1 yıllık korunmasız dönemden sonra başlanıyo bencede daha 1 aylıksın durup dururken kimyasallara başvurma eğer hormon teslerinde bir sıkıntın yoksa bekleyin gelir mucizen yakında , hormon testide en doğru adetin 2-3. Günü yapıldığında çıkıyor bilgine ..............
canım ben bu ılaç ne için dedim. Yumurtlamanı çoğaltcak dedi. Ben bılmıyodum kı netten araştırdım anca çoçuk olmayınca verılıyomuş. ıyıde bır ay oldu bızım daha. Anlamadım:26:

Kızlar banada yardım edin ben şimdi reglyim dün gece oldum ama normal zamanımdan 6 gün kadar gecikti daha önce bahsetmiştim rahim kanseri şüphesi ile bir ameliyat geçirdim onun için düzenim tuhaf sizce yumurtlamam ne zaman olur?

kızlar banada yardım edin ben şimdi reglyim dün gece oldum ama normal zamanımdan 6 gün kadar gecikti daha önce bahsetmiştim rahim kanseri şüphesi ile bir ameliyat geçirdim onun için düzenim tuhaf sizce yumurtlamam ne zaman olur?

kelin ilacı olsa başına sürermiş , benim durumda senden parlak değil ,denge şaşınca yeni ay eski usul mu gelir, yeni periyoda göre mi gelir belli olmuyo ki, ben ovu testi ki bir faydasını göremedim henüz , birde ateş ölçme yöntemini kullanıyorum bir araştır yapabilirim dersen uygularsın ....

kelin ilacı olsa başına sürermiş , benim durumda senden parlak değil ,denge şaşınca yeni ay eski usul mu gelir, yeni periyoda göre mi gelir belli olmuyo ki, ben ovu testi ki bir faydasını göremedim henüz , birde ateş ölçme yöntemini kullanıyorum bir araştır yapabilirim dersen uygularsın ....

:KK70: kendim sağlıkcıyım yapabilirim diye düşünüyorum ama insan en kolayı olsun istiyoya birde bu ameliyat sırarında çok korkunca asla çocuk sahibi olamayacağım diye şimdi iş feraha çıkınca hemen olsun kafam rahat olsun istiyorsun....

pekı sana ne zaman verdı klomenı. vermeden once hangı testlerı yaptı. bana sadece hormonlarıma bakıldı bıde ultrasıon ama normal ultrason. sanada ilk aydan mı verildi
evet ilk ayda vermişti hatta sonrasında çatlama iğneside verecek 14. günü fAlan vuruluyo

Hadi bakalım umalımda isteğin gibi olsun hayırlı haberler bekliyoruz...

inşallah hayırlısı olur canım bana biras erken gibi geliyor ama bayb varsa hoş geldi sefa getirdi

:KK70: kendim sağlıkcıyım yapabilirim diye düşünüyorum ama insan en kolayı olsun istiyoya birde bu ameliyat sırarında çok korkunca asla çocuk sahibi olamayacağım diye şimdi iş feraha çıkınca hemen olsun kafam rahat olsun istiyorsun....

ATEŞ ÖLMEYİ YAPABİLİRSEN DERKEN SABAH AYNI SAAT OLMALI YA BAZILARI O KONUDA SIKINTI ÇEKİYO O ANLAMDA DEMİŞTİM , İNŞALLAH TEZ VAKİTTE GELİR MUCİZEN , HER AY OLMADIĞINDA DİĞER AYA BİR TON STRESLE GİRİYORUM SİKLUSUN BU KADAR DENGESİZLİĞİDE ONDAN O YÜZDEN PLANLI HAMİLELİĞE HAYIRRRRRRRR En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK BENDE KAZARA KALMAK İSTİYORUM AMA O TRENİ KAÇIRDIM GALİBA :106::106::106:

ATEŞ ÖLMEYİ YAPABİLİRSEN DERKEN SABAH AYNI SAAT OLMALI YA BAZILARI O KONUDA SIKINTI ÇEKİYO O ANLAMDA DEMİŞTİM , İNŞALLAH TEZ VAKİTTE GELİR MUCİZEN , HER AY OLMADIĞINDA DİĞER AYA BİR TON STRESLE GİRİYORUM SİKLUSUN BU KADAR DENGESİZLİĞİDE ONDAN O YÜZDEN PLANLI HAMİLELİĞE HAYIRRRRRRRR En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK BENDE KAZARA KALMAK İSTİYORUM AMA O TRENİ KAÇIRDIM GALİBA :106::106::106:

Bellimi olur :KK70: bakarsın birden bir süpriz olur allahın işi bu o yüzden hep şükretmek lazım bundan 2 ay öncesi herkangi bir aksilik olsaydı 27 yaşımda mecburen menepoza girecektim işe birde bu taraftan bakmalısın bence allah verecektir üzülme sen :KK70:

kızlarrrr
BAT ım bu çarş yada perş bekliyorum bakalım ama 3-4 gündür göğüslerim acayip şişti sürekli üşüyor hatta donuyorum
her an adet olacakmış gibi karın ağrısı hafif hafif
bunlar adet belirtisi ama ben çok etkilenmezdim adetlerm maşallah gayet sakin geçer ama bu sefer farklı sanki her an baş dönmesi yaşayacakmış gibi beynimin ,içi bomboş sanki
geçen gece de rüyamda göğüslerimden özellikle sol göğsümden süt geldiğini gördüm tabirlerde hamile olacaksınız bir kızınız olacak gibi yorumlar vardı iyice heyecanlandım şimdi :))))))))

selam kızlaaaarrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
garip bir yoğunluk var işlerde bazı günler hiç giremiyorum bazen girip iki kelime okuyup çıkmak zorunda kalıyorum ...
burası da baya sakinleşmiş gibi inşallah döneriz yine eski havamıza muhabbetlerimize işlerden fırsat bulup da :44::44::44::44:

selam kızlaaaarrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
garip bir yoğunluk var işlerde bazı günler hiç giremiyorum bazen girip iki kelime okuyup çıkmak zorunda kalıyorum ...
burası da baya sakinleşmiş gibi inşallah döneriz yine eski havamıza muhabbetlerimize işlerden fırsat bulup da :44::44::44::44:

:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:geleyım kuzum yardıma:KK6::KK6::KK6:yormasınlar güzel annemizi:KK20:

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

herkese günaydın kızlar pazar günüm çok kötü geçtii kanamam var düşük yapıyorum :KK43:

doktoru aradım git kan testi yaptır dedi yaptırdım ilk yaptırdığım da 36 çıkmıştı bana dedi eğer 75 ise normal gebeliktir dedi çıkan sonuç 40 çıktı dış gebelik yok gibi dedi büyük ihtimalle düşük yapıyorsun dedi salı tekrar tes yap dedi haber et bana da dedi ona göre konuşcaz dedi ve hala kanamam var resmen regli kanaması sancım çok belim ağrıyo

ahh ya seni çok iyi anlıyorum canım Allah bununla geçmiş etsin.. çok erken dönemde olduğu için hamişlik planlarını etkilemez diye düşünüyorum bende de bunun gibi olmuştu. gerçi yine 3 ay geçti dikkat ettik sadece biraz.inşallah senin normal regl olmuştan bir farkın olmaz yani...ağrın da geçer en kısa zamanda inşallah kendiliğinden kanamanın olması da ayrı güzel daha çabuk kendne geliceksin :KK34: bir an önce toparlanıp yeni bebiş düşüncelerinle gelmen için dua edicem cnm tekrar çok geçmiş olsun :KK34:

ne bilim kuzum ya anlarsana fln yerin dibine gecerim stres yaptım hee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yok artık ay daha neler konu komşu da duyuyo belki ozaman onlarla nasıl yüzyüze bakıyosun :KK1::KK1::KK1: adamın odası ayrı değil mi sonuçta sabah erken ya da akşam uyuduktan sonra :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:geleyım kuzum yardıma:KK6::KK6::KK6:yormasınlar güzel annemizi:KK20:
yorulmuyorum da tatlım işte halim yok ya pek uyku mide falan derken halsizlik oluyo accık :44::44: onun dışında bi sıkıntımız yok çok şükür çarşamba dr a gidicez tekrar sabırsızlıkla onu bekliyoruz şimdi sen de çalışmalarını aksatma bak tekrar diyorum sessizce hallediverin ay hem daha heyecanlı olur :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52::KK52:

ahh ya seni çok iyi anlıyorum canım Allah bununla geçmiş etsin.. çok erken dönemde olduğu için hamişlik planlarını etkilemez diye düşünüyorum bende de bunun gibi olmuştu. gerçi yine 3 ay geçti dikkat ettik sadece biraz.inşallah senin normal regl olmuştan bir farkın olmaz yani...ağrın da geçer en kısa zamanda inşallah kendiliğinden kanamanın olması da ayrı güzel daha çabuk kendne geliceksin :KK34: bir an önce toparlanıp yeni bebiş düşüncelerinle gelmen için dua edicem cnm tekrar çok geçmiş olsun :KK34:

yok artık ay daha neler konu komşu da duyuyo belki ozaman onlarla nasıl yüzyüze bakıyosun :KK1::KK1::KK1: adamın odası ayrı değil mi sonuçta sabah erken ya da akşam uyuduktan sonra :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

yorulmuyorum da tatlım işte halim yok ya pek uyku mide falan derken halsizlik oluyo accık :44::44: onun dışında bi sıkıntımız yok çok şükür çarşamba dr a gidicez tekrar sabırsızlıkla onu bekliyoruz şimdi sen de çalışmalarını aksatma bak tekrar diyorum sessizce hallediverin ay hem daha heyecanlı olur :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK52::KK52:

artık öyle sessiz sakin olcak gerci normalde de davul zurna calmıyoruz amaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ayrıca bebişin kocaman olmustur annesi :nazar::nazar::emir_bebek:

Kızlar bişey sorucam ben bu ay ovu testi yapmaya başladım
İlkini bugün yaptım adetten sonraki 13.gun ve çizgi kopkoyu
Çalışmalara bugün itibari ile mi başlamam gerekiyo
Bugün pek imkanı yok acaba yarın başlasam kaçırmış mı olurum ki yardımcı olursanız sevinirim :KK66:

Kızlar bişey sorucam ben bu ay ovu testi yapmaya başladım
İlkini bugün yaptım adetten sonraki 13.gun ve çizgi kopkoyu
Çalışmalara bugün itibari ile mi başlamam gerekiyo
Bugün pek imkanı yok acaba yarın başlasam kaçırmış mı olurum ki yardımcı olursanız sevinirim :KK66:

Canim hic kullanmadim bilmiyorum tam olarak ama iki cizgi koyu olunca yumos oluyomus mutlaka calismak gerekmis

Kizlarr midemm cok fena heran bisi cikaricak gibiyim kalbum sikişiyo ayy atess basitooo strese girdim burazdan test alicam sabah tekrar yapicam

iyigeceler19.gif

X