"BAT"ım "BAT"masın

kızzzzzlllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hamileyimmm kesin sonuç çıkmak zorundayım öptüm herkesi

aayyyy cnaım bnm hayırlı uğurlu olsun isnşallah darısı tüm isteyen lerin başınaa :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Allah ımmm:KK52::KK52::KK52:

$422.jpg

kızlar laboquick marka test yanlış çıkma olasılığı varmı.... Kimseye söylemedim .. Cvp veririmisiniz lütfen

Eki Görüntüle 576030

kızlar laboquick marka test yanlış çıkma olasılığı varmı.... Kimseye söylemedim .. Cvp veririmisiniz lütfen

kuzum biz burda ikinci çizgi silik çıksa halaya duruyoz bu çizgi ben burdayım diye bağırıyo resmen bence en kısa zmanda kan testiyle kesinleştir hayırlı uğurlu olsun tekrardan (darısı bize darısı bize darısı bize :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:)

kuzum biz burda ikinci çizgi silik çıksa halaya duruyoz bu çizgi ben burdayım diye bağırıyo resmen bence en kısa zmanda kan testiyle kesinleştir hayırlı uğurlu olsun tekrardan (darısı bize darısı bize darısı bize :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:)

Canım benim amin inşalllahhh Cümlesine nasip etsin .ama laboquick testlerden sikayetci olanlar vardı okumuştum.benim testte T cizgisi C cizgisinden daha koyu bide.... ama korkuyorum yanlışsa diyee.. bide bugun adet gunum bu kadar koyu beklemioyodum

cnm tüm testlerde hata payı vardır en dğru sonucu kandan öğrenirsin zaten adet günün eğer hamişsen ki bence ölesin kesin çıkar hayırlı olsun bu arada iki saatte hatta acil çalışılırsa bir saatte öğrenirsin sonucunu endişelenme kanını ver muhallakta kalmaktan kurtul bence

saol canım yaa... polklinik var burda yarm saatte cıkıyo oraya giicem.. yarını bekleyemem.. Hayırlısı demekten başka bişey yok..

Eki Görüntüle 576124
kızlar bu akşam hiç tutmadan yaptığım idrarla çıkan sonuç bu 12. testim falan:KK50:
yarın kan testini tekrarlıyacağım cumartesi yaptırdığım negatifti 1.2... bakalım idrar testleri mi bozuk yoksa laboratuar hatası mı...

Eki Görüntüle 576124
kızlar bu akşam hiç tutmadan yaptığım idrarla çıkan sonuç bu 12. testim falan:KK50:
yarın kan testini tekrarlıyacağım cumartesi yaptırdığım negatifti 1.2... bakalım idrar testleri mi bozuk yoksa laboratuar hatası mı...

baya da belirgin çizgin canım kan kesn sonuç yrn ver bence de hemen bekleme :KK34:.34: ayyy hadi inşallah

Eki Görüntüle 576124

Canim bu kesinlikle pozitif bir test kan testi de yaptir kafan netlessin. hayirli olsun :))))

günaydınnnnn avratlarrrr nasılsınız bakeeemmmm

yeni hamişlermiz hayırlı olsun sabah sabah oynattınız beniiii gelin bakım hepiniz yanımaaaaaaa bi el verin bi sürtünün bişi yapın bizde kalalımmmm hamişşşş sornada toplu doğum isteriz :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şimdide hamiş olmayanlar gelsin bakimmmm halaya durcaz teyy teyyyyy teyyyyy:KK76::KK76::KK76::KK33::KK33::KK33::KK33::21::21::21::21:

günaydınnnnn avratlarrrr nasılsınız bakeeemmmm

yeni hamişlermiz hayırlı olsun sabah sabah oynattınız beniiii gelin bakım hepiniz yanımaaaaaaa bi el verin bi sürtünün bişi yapın bizde kalalımmmm hamişşşş sornada toplu doğum isteriz :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

şimdide hamiş olmayanlar gelsin bakimmmm halaya durcaz teyy teyyyyy teyyyyy:KK76::KK76::KK76::KK33::KK33::KK33::KK33::21::21::21::21:

günaydıın yawru nasılsın kız herkes teker teker hamiş kalıo biz ne olcaz baakalım:KK53:

hayırlı cumalar arkadaşlar Rabbim gönlünüzün derinliklerinde yatana kavuştursun inşallahhh AMİNNNN

X