"BAT"ım "BAT"masın

kızlar cok afedersiniz ama benim vajınamda sankı kemıklerimde agrı sızlama oluo sizde varmı böyle bişey

kızlar cok afedersiniz ama benim vajınamda sankı kemıklerimde agrı sızlama oluo sizde varmı böyle bişey

cnm ya ben seni tribe sokmak ve boş yere ümitlendirmek istemem ama bu da bir belirti benim bildiğim Allah ım inşallah hayırlara çıksın bu habercilerin

cnm ya ben seni tribe sokmak ve boş yere ümitlendirmek istemem ama bu da bir belirti benim bildiğim Allah ım inşallah hayırlara çıksın bu habercilerin

zaten bu belirtilerle hamıle degılsm bır daha da hiç bir belirtiye aldırmam valla

Benim batım 22 si idi daha doğrusu klomen sonrası doktrum adet döngüme göre 22sine kadar olmazsa reglin test yaptr dedi yaptrdım negatif cıktı ama hala regl olmadım.kendimi psikolojık olarak etkıleyıp gecıktırıyor olabılırmıym.?

bu ay ılk denememızdi cnm ilk atısta hedefi tutturan cok az kişi var o yüzden pek umutlu degılm acıkcası

olsun canım aaa olmıcak diye bi kural mı var İyi düşünüp iyi olanı çağırıcaz tamammı ?
Dua et de ben sabah test yapabiliyim ya gerçi eğer bebeğim benimleyse beklemek de istiyorum şöyle bi battan 3-4 gün geçse diye beta falan şöyle güzel çıksa ilk gitmemde keseyi hatta embriyoyu görsem mesela çok mu şey istiyorum
Doğmamış çocuğa kese biçtim resmen :hihi: Hele bi kısmet etsin Allah ım da gerisini nasılsa öğreniriz dimi yaa

Kızlar ben de mesai bittiği için gidiyorum akşam inşallah internette bir sorun olmazsa girerim görüşürüz hoşçakalın hepinizzzz

doktorunla tekrar görüş bence cnm

Iyi aksamlar. yarin test almsyi dusunuyorum. Bakalim regl mi yoksa yerlememiydi. of bu belirsizlik co fena

2 gün içinde kaç sayfa olmuş bu başlık :) maşallah.

İnşallah yazan herkesin bebişleri olur çift çift, üç üç falan mesela :)

Benim adetime 3 gün var daha doğrusu en geç hafta sonu olmalıyım ama bugün test aldım dayanamıyorum, yapmamak için kendimi zor tutuyorum. Hayırlısı bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…