"BAT"ım "BAT"masın

merhabbaaaaaaa arkadaşlar benide alırmısınız aranızaa :) benim bat 6 aralık umarım olmaaaammm süt hormonum yüksek buda kısırlık yapıyormuş ilaç kullanıyorum dr bu ilacı kullanırken büyük ihtimalle hamile kalırsın dedii inşallah... allah hepimize hayırlı evlat nasip etsiiinn

canım merhaba.. biliyorum çok zor ama madem daha adet tarihine daha var sık dişini biraz daha ve test yapma.. çünkü hamileysen bile ki inşallah testte çıkmayabilir... beklemek zorrrrrrrr

ben de geldim ki :)
bat 28 kasım
bebiş varsa gelmesin bat ama yoksa da günü gününe gelsin deli etmesin adamı

ben de geldim ki :)
bat 28 kasım
bebiş varsa gelmesin bat ama yoksa da günü gününe gelsin deli etmesin adamı

hoşgeldin canıımmm :) senin şafak 2 :) demek az kalmışşş. haklısın özelliklede geç gelirse insan çok umutlanıyorr kaç kere yaşadım bunu güzel haberlerini duyarız inşallah

benim aslında düzensiz bi düzenim var ama bu ay klomen kullandım. bebişim yoksa ve yumurtam çatladıysa ancak ozman 28inde olcam sanırım. ama ben yine de 28 diyeyim, iyi düşünelim iyi olsun

hoşgeldiniiz kısslaryarın patroniçeem sizide listeye ekler masallah masallaah kalabalıklastk ıyıce

selam hanımlar inşallah herkesin bebiş haberlerini okuruzz.. benimki 21 di 23 de test yaptım ama bi daha yapmaya cesaret edemiyorum o negatifti bakalım ne olacak ...

Gunaydinn kizlarrrrr nasilsinizzz bakalimm

ben biraz once gebelik testi aldimmm yapayim mii???

günaydın sekerleerbugün nezle gibi bır durum mevcut bende yüzüm gözüm burnum kıpkırmızı oldu kasımaktan:2::2::2:bugün test yapcak arkadaslarım varsa inşallaaah pozitifi görürler

Arkadaşlar günaydın..dün yazmıştım 20 si günümü.Bugün tam 1 hafta gecikti...çok düzenli olmadığım için umutlanmayım diyorum ama elimde değil

ayy kıss yapta kafan netleşsın bari bu ikilem durumu cok fena cook

Oyle canim. butun belirtilri yasamistim. gogus uclarinda lekelenme bile olmustu. ama 4 gun erken gelenler bozfu herseyi.
Birazdan yapim testi. bunlarda da ovulasyon testi gibi belli bi suresi var mi?

Bugün yapıcam artık...10 gün geçmesini bekleyim diyordum ama dayanamıycam sanırım...geçen haftaiçi yapmıştım negatifti

Arkadaşlar günaydın..dün yazmıştım 20 si günümü.Bugün tam 1 hafta gecikti...çok düzenli olmadığım için umutlanmayım diyorum ama elimde değil

arkadaşım ne kadar sabırlısın yaaaaavvvvvv...
ben şimdiye çoktan test yapmıştım...
hatta ben idrar testi hiç yapmadım..
direk kandan baktırmak dahamantıklı geliyo bana.....
hemen hastaneye...
hadi çabuk....
bak hala duruyoooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…