"BAT"ım "BAT"masın

Kismet degilmis canim demekki. kendimize yasattigimiz streslerden dolayida olmuyormus gebelik. netten biraz arastirdimda su beynin yapamayacagi sey yok

kesinlikle katılıyorum cnm ya beynin yaptırmayacağı şey yok insana tabi bir de vücut eğer bebek sağlıksız ise bebeği atabiliyormuş..
Evet sonuçta kısmet değilmiş bakalım bu sefer ne olacak sonucum :KK3::KK3::KK3:

ben yeni katıldım da

tamam. İyi ki katıldın :KK3: ne yapmak istiyorsun başka konular mı bulmak istiyosun kendine topik mi açmak istiyorsun da açamıyorsun onu anlayamadım? İstediğini sorabilirsin herkes bildiği kadarıyla yanıtlar burda seni:KK3:

ooohh iyiymiş ne pişirdin söyle bakalım biz daha gidicez eve yemek yapıcaz da yicez de ...:18:

süzme mercimek corbası senin önerdiğin karnıbahar kızartması bide çoban salata yapıciiim yeter :KK76:zaten nedense aksamları kocişte bende pek yiyemıyorz:KK30:

umutlandırmak istemem yanlış bişeyde söylüyo olabilirim , çünkü kana gitmemişin, canım kadınlar bazen farkında olmadan hamile kalıyormuş fakat sağlıksız ve onu da adetle atıyormuş, ama bizim gibi tırlaklar bebişle kafayı bozduğumuz için o olmayacak bebeği bile silik bir ikinci çizgiyle farkediyoruz, eğer bebiş düşünmesen günün gelir veya bir iki gün gecikir ama farketmezsin test yapmayacağın için , özeti kimyasal bişey yaşamış olabilirsin ama beta değerine baktırmadığın için kesin bişey diyemiyoruz, inşallah öyledir çünkü hamile kalabildiğini gösterir ki bu gelecek ay iyi çalış hemen tutunsun bebişin :KK34::KK34:
Merhaba kızlar bende 21 kasımdı bat;ım ama olmadım gebelik testi yaptım 2. çizgi hafif çıktı hamileyim sandım ama 23 kasımda oldum peki neden çıktı 2. çizgi

tamam. İyi ki katıldın :KK3: ne yapmak istiyorsun başka konular mı bulmak istiyosun kendine topik mi açmak istiyorsun da açamıyorsun onu anlayamadım? İstediğini sorabilirsin herkes bildiği kadarıyla yanıtlar burda seni:KK3:

yok tatlım su komik ifadeleri yapamıyorum:)

umutlandırmak istemem yanlış bişeyde söylüyo olabilirim , çünkü kana gitmemişin, canım kadınlar bazen farkında olmadan hamile kalıyormuş fakat sağlıksız ve onu da adetle atıyormuş, ama bizim gibi tırlaklar bebişle kafayı bozduğumuz için o olmayacak bebeği bile silik bir ikinci çizgiyle farkediyoruz, eğer bebiş düşünmesen günün gelir veya bir iki gün gecikir ama farketmezsin test yapmayacağın için , özeti kimyasal bişey yaşamış olabilirsin ama beta değerine baktırmadığın için kesin bişey diyemiyoruz, inşallah öyledir çünkü hamile kalabildiğini gösterir ki bu gelecek ay iyi çalış hemen tutunsun bebişin :KK34::KK34:

yarın sabah test yapmayı düşünüyorum canım kafama takıldı çünkü

BU özellikleri kullanabilmeniz için
Kullanıcı paneli -
http://www.kadinlarkulubu.com/usercp.php
Seçnekleri düzenle - http://www.kadinlarkulubu.com/profil...do=editoptions (direk bu linke tıklayabilirsiniz)

sayfasına giderek "Çeşitli Seçenekler" başlığı altında "Mesaj Editörü:" seçeneğini "Basit Editör - Sadece text alanı" haricinde diğer iki seçenekten birisi seçerseniz smile ve toolbar ı görebilirsiniz. (Ben sizin için yaptım)

yani sizin gibi bu komik simgeleri kullanamıyorum

sağ üstte kullanıcı kontrol paneli var oraya gir solda seçenekleri düzenle var ona tıkla aşağıya doğru in çeşitlli seçenekler yazıyor ordaki standart editör-toolbar var onu işaretle en sonda değişiklikleri kaydet çık mesajı yazarken de en altta simgeler var tıkla ya da daha fazlası yazan yere tıkla hepsini görürsün :KK34:

BU özellikleri kullanabilmeniz için
Kullanıcı paneli -
http://www.kadinlarkulubu.com/usercp.php
Seçnekleri düzenle - http://www.kadinlarkulubu.com/profil...do=editoptions (direk bu linke tıklayabilirsiniz)

sayfasına giderek "Çeşitli Seçenekler" başlığı altında "Mesaj Editörü:" seçeneğini "Basit Editör - Sadece text alanı" haricinde diğer iki seçenekten birisi seçerseniz smile ve toolbar ı görebilirsiniz. (Ben sizin için yaptım)

X