"BAT"ım "BAT"masın

bazen diyorum hafta sonuna kadar bekle bazen de sabah git kan testi yaptır hep eltim durduruyo çok acelecisin bekle diyor nasıl beklenir ki sıka sıka kendimi bi hal oldum yaaw

canım çok geçmiş olsunnn inşallah hakkında hayırlısı olur canım benimmm

aslında şöle bi durum oluştu idarda silik çizgiyi gördüm kanda negatifi kafam karışık nedense böylece beklemek istiyorum

idrarda silik çizgi miii :44:
yawrum bi daha kan versen :44::44: beklersende çok bekleme ben çatlarımmm sen nasıl dayanırsınnn

Gec dollenme olmus olabilir bir dr a gorunsen tatlim.

Cnimm insallahhh bebisin seninledir bir dr a gitsen ccok iyi olacak aslinda senin icin ama illaki bekliycem diyosan birkac gunu gecirme tabi yinede sen bilirsin tatlim.

bilemiyorumki canım aslında bi idrar testi daha yaptırmaya niyetliyim yanlız idrar testim 20 dakikadan sora silik olujştu o kafamı kurcalıyo

bilemiyorumki canım aslında bi idrar testi daha yaptırmaya niyetliyim yanlız idrar testim 20 dakikadan sora silik olujştu o kafamı kurcalıyo

Al eczaneden iki tane idrar testi yarin sabah ilk idrarinla iki testide yap canim bide boyle dene bakalim.

Tabi canim hep diyoruz ya once saglikli olsun :)) canim ayy 2. Yumurta mii o zaman cift yumurta ikizi dogurabilirsin :)))

bazen diyorum hafta sonuna kadar bekle bazen de sabah git kan testi yaptır hep eltim durduruyo çok acelecisin bekle diyor nasıl beklenir ki sıka sıka kendimi bi hal oldum yaaw

Beklemek cok zoor yaa off

Ilk idrarla mi yaptin testi canimm??? Ben ilk test yapisimda cok su icip denemistim cahillikk :)) yarim saatten fazla bi sure sonra ikinci cizgi cikmisti belli belirsiz. Tekrar dene bence

Benim gobus hafiften sismeye basladii :))) su kisi hic sevmiyorum yaaa hemen kilo aliyo insan (

canıımm ben emin olun hepinizden de kiloluyum ama sallamıyorum açıkcası dr bana kilo vercen dedi ben üstüne aldım yeterki bebişim olsun ben kilo alayım verilir elbet onlarda

Ilk idrarla mi yaptin testi canimm??? Ben ilk test yapisimda cok su icip denemistim cahillikk :)) yarim saatten fazla bi sure sonra ikinci cizgi cikmisti belli belirsiz. Tekrar dene bence

Ayy alemmsiiin kizzzz.canim bide bende cok gaz var sendede varmi gazzzz

canıımm ben emin olun hepinizden de kiloluyum ama sallamıyorum açıkcası dr bana kilo vercen dedi ben üstüne aldım yeterki bebişim olsun ben kilo alayım verilir elbet onlarda

Tabi canim verilir ben 20 kilodan fazla verdim dogumdan sonra. insan istedimi yapamayacagi sey yok

heheheheh gaza geldim ki ben erken gebelik testim bugun gelirse bende yapsammı ki bi tanee :)

heheheheh gaza geldim ki ben erken gebelik testim bugun gelirse bende yapsammı ki bi tanee :)

Canim durr kullanma bence bekle adetin normal miydii yoksa normalden farkli mi??

dr bana hamile kalırsan bu giidişle 120 olursun dedi :))) bi hamile kalayım vercem kiloları sonra :)) inş

Ben 85 ten sonra tartilmadim :)) ama veriliyo canimm sende vericeksin hepsinii. bebisker gelinn artikk

Canim durr kullanma bence bekle adetin normal miydii yoksa normalden farkli mi??

Ben 85 ten sonra tartilmadim :)) ama veriliyo canimm sende vericeksin hepsinii. bebisker gelinn artikk

Arkadaslar masaallahhh sizin kilolar biraz fazla galiba ben hic dert etmiyeyim yaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…