"BAT"ım "BAT"masın

Insaallaahhhh bebisdir tatlim.bende senin gibi yapmistim yani 1 gun fazla soylemistim listeye oyle yazildi rabbim hayirli ve saglikli evlatlar nasip etsin insaallaahhhh herkese.,bobregimde sadece sag tarafta ve geceleri hissediyorum ama fazla degil.Allahim deli olucam zaten beklelemek cokk zorrr.

Benim sol tarafta yasadiklarimi sen sag tarafta yasiyorsun. insallah canim bu belirtiler bebuse isarettirr:)) bir gun fazla yazdirdim listeye kendimi bir gun fazla tutayim diye ama yok dayanamiyorum:))

işte bende öyleyim bebeğede yoramıyorum bunu halaki kafamı kaldıramıyorum ben 9 da iş basım sabah 8:20 de artık eşimin çekiştirmesiyle kalktım akşam eve geldimmi direk uyku modundayım ayakta kalım belim ağrıyo ama korkuyorum kanamam oldu ya başka bişeyse die korku sardı beni :KK43: sabah yine ovu testi yaptım yine çift çizgi ikini ilki kadar koyu olmasada var ikinci çizgi acaba hormonlardamı bişey var :KK43:

Canim hic kotuye yorma aklina kotu seyler getirme. bir dahaki aya bimba gibi girr hadii kalk bi silkelen. :)))

Benim sol tarafta yasadiklarimi sen sag tarafta yasiyorsun. insallah canim bu belirtiler bebuse isarettirr:)) bir gun fazla yazdirdim listeye kendimi bir gun fazla tutayim diye ama yok dayanamiyorum:))

Canim hic kotuye yorma aklina kotu seyler getirme. bir dahaki aya bimba gibi girr hadii kalk bi silkelen. :)))

Bende dayanamiyorum vallahi idrar testibile basladim ben yapmaya tabi tek cizgicikiyo ama ona takilmiyorum kirmizilari gormeyene kadar her daim umut var

Bende dayanamiyorum vallahi idrar testibile basladim ben yapmaya tabi tek cizgicikiyo ama ona takilmiyorum kirmizilari gormeyene kadar her daim umut var

Yarin yapicaktim ben ama erken olur diye cumayi bekliyim diyorum???? Ben kirmizilari gece ruyamda gordum insallah son gorusum olurr :)

ama öyle gacılarrrr bakalımmm çok devam ederse drumu arıycam gel derse giderimmm çocuk yapıcaz die evrim değiştiriyoruz resmen bu nedir yaaaa :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Haklisinn canimmm. ben aslinda normalde regl olurken hangi belirtileri yasadigimi bilmiyorum hic dikkat etmemistim. simdi yasadigim herseyi gebelige yoruyorum gibi geliyor ama hep soyluyorum kusura bakmayin oglumda yasadigim herseyii simdi yine yasiyorum tek bir farkla akinti yok!!!! Oglumda cok ciddiydi simdiyse neredeyse kupkuruu :KK43:((

günaydın kızlar az önce yazılanları okudumda benimde bat 13 aralık yaklaşık 4-5 gündür sağ yumurtalık tarafında batmalarım oluyordu ve 2-3 akşamdırda sağ bacağımda uyuşma hatta yağmurlardanmı diyede düşünmüştüm.bunlar dışında belirti falanda yok zaten olsada üstüne konduramıyorum hamileliktendir diye.ama sizinde bacakta uyuşma yazdığınızı görünce acaba dedim .....

Haklisinn canimmm. ben aslinda normalde regl olurken hangi belirtileri yasadigimi bilmiyorum hic dikkat etmemistim. simdi yasadigim herseyi gebelige yoruyorum gibi geliyor ama hep soyluyorum kusura bakmayin oglumda yasadigim herseyii simdi yine yasiyorum tek bir farkla akinti yok!!!! Oglumda cok ciddiydi simdiyse neredeyse kupkuruu :KK43:((

yawrummm inşallah rabbim gönlüne göre verir sen yasadın sen biliyosun belirtilerini hislerinde yanıltmasın rabbim güzel hebrler alalım inşallahhh:KK16:

günaydın kızlar az önce yazılanları okudumda benimde bat 13 aralık yaklaşık 4-5 gündür sağ yumurtalık tarafında batmalarım oluyordu ve 2-3 akşamdırda sağ bacağımda uyuşma hatta yağmurlardanmı diyede düşünmüştüm.bunlar dışında belirti falanda yok zaten olsada üstüne konduramıyorum hamileliktendir diye.ama sizinde bacakta uyuşma yazdığınızı görünce acaba dedim .....

Canim senle ucledik :)) insallah bebise delalettir bu uyusma batma

Ya canim dayanamiyorum ben iste napayim yapar yapar dururum ama kirmiziilar zaten gelmeyecegi icin kan testine gidicem ben cumartesi gunu .heheeheheeeee:))))))))

Gelmeyecek kirmizilarr ohhh ben kan testi yaptirmam insallah gerek kalmaz cima gunu gorurum cift cizgiyi:))

yawrummm inşallah rabbim gönlüne göre verir sen yasadın sen biliyosun belirtilerini hislerinde yanıltmasın rabbim güzel hebrler alalım inşallahhh:KK16:

Evet canom daha once yasadigim icin bu kadar eminim hissettiklerim insallah beni yaniltmax

X