"BAT"ım "BAT"masın

Hadi insallahh sende birde biz doublebumple inaniyoruzki sol kasik kiz sag erkek hadi hayirlisi insallahh hamisizz hayyydiii hep beraberr :))))))

off hala gülüyorum deli kız senii randımanlı çalışma şart bebiş içinzemin iyi olmalı

tabisiiiiiii tarla sağlam olsun ki mahsül güzel çıksınnnn

canım hoşgeldin biz seninle diğer ovi topiğinde yazışmıştık inşallah batın batmazzz benim battı geçti gitti ama kasık ağrım uyuşmam geçmedi batı gelmeyen ve senin gibi olanlarda var inşallah bebişleriniz sizinledir

kıslar ben hala adet olmadım ne olcem yahu

yawruşum dr sana sökücü bişey fln vermedimi ?

Aminn. insallah. hepimuz icin. gecerli buu.

DUYDUK DUYMADIK DEMEYIN BU AYDAN SONRA REGL OLMAYI YASAKLIYORUM. ONAA GOREEE :)))

ehehehehe ne kaa güzel olur ki el ele doğuma girerikkk

Ya canim dayanamiyorum ben iste napayim yapar yapar dururum ama kirmiziilar zaten gelmeyecegi icin kan testine gidicem ben cumartesi gunu .heheeheheeeee:))))))))

gelmez o gelmez
kapıya yaz evde yokuz die çok istiyosa bu gün git 9 ay 10 gün sonra gelebilirsin de :)

Canim kos bi kan testi yaptir durma kac gundur bir hamile haberi bekliyoruz biz burda yahuu bu ne rahatlik :))))))

kızlar banada yardımcı olurmusunuz
bugun adet gunum ve ben ıdrar testı yaptım ıkıncı cızgı barız bır sekılde cıktı 2 dk sonra cızgı kayboldu bu ne sımdı ılk once sevındırıp sonra uzulmekmıydı testın amacı acaba offf gecmıste yaptıgım testlerde hıcbır sekılde ıkıncı cızgı cıkmazdı tek cızgı gorurdum neydı bu sımdı 2 dk heveslendırdı sonra kayboldu

canım elinde başka test varmı bir daha yapsan yada kan veri versen bizde hamiş haberi alsak gaza gelsek bak hamiş haberi alamadık ne zamandır oramız buramız ağrımaya başladı

benimde daha gelmedi bugün sözde test yapıcaktım sabah uyuya kalmışım işe geç kaldım yapamadım bugünde gelmezse kan testi yapıcam en temizi net cevap

Canim kos bi kan testi yaptir durma kac gundur bir hamile haberi bekliyoruz biz burda yahuu bu ne rahatlik :))))))

cıks virmedi hain doktor

Hadi insallahh sende birde biz doublebumple inaniyoruzki sol kasik kiz sag erkek hadi hayirlisi insallahh hamisizz hayyydiii hep beraberr :))))))

Evetttt heyecanladim yemin ederimm :))) sol icin heo kiz diyolar insallah oyledirrr. Allah hepimize once saglikli sonra gonlumuze gore evlat verir insallahh :)))
Kizlarr bu arada ucumuzunde gunleri takin bi gun belirletip hep beraber test yapalim mii???

canım elinde başka test varmı bir daha yapsan yada kan veri versen bizde hamiş haberi alsak gaza gelsek bak hamiş haberi alamadık ne zamandır oramız buramız ağrımaya başladı

test baska yok elımde ama catlıcam bende burda kan testı ıcın ogleden sonra gıderım belkı yada test alırım.kuzenım gelcek gelsınde ole bakarız hal caresıne offff madem cıktın cızgı neden 2 dk sonra kayboluyon demı yanı :)):))

günaydıın kuzum nasılsın

iyidir diyelim iyi olur inşallah, cumadan beri lekelenmem vardı dün itibariyle oda bitti , acayip boğaz ağrım var üşütmüşüm sabahları sesim çıkmıyodu bugün hem ilaç yazdırdım hem kan verdim bakalım nolcak , umutlu değilim ama adet olayım bitti mi lekelenerek onu anlamadım temizlenip çalışmalara mı başlasam acep :44:

Canim test arizali olabilir tekrarla bence. insallah hamissindir canimm

gerçekten miiii :))) ilk defa duydum benim zaten sağ tüpüm yok sol çalışıyooor hehehehhehehehe

aslında şöle bi durum oluştu idarda silik çizgiyi gördüm kanda negatifi kafam karışık nedense böylece beklemek istiyorum

Cnimm insallahhh bebisin seninledir bir dr a gitsen ccok iyi olacak aslinda senin icin ama illaki bekliycem diyosan birkac gunu gecirme tabi yinede sen bilirsin tatlim.

Canim testi lutfen bir daha tekrarla buyuk ihtimalle testin bozukmu denir ne denir iste oyle bir daha dene tatlim insaallaahhh hamissindir.

geçen yumurtlama döneminde beniim sağda 4 solda 1 yumurta vardı bu ay 2 kere yumurtlamış olabilirim 2.yi bariz anladım 21.gündü ve akıntı vardı soldan geldi ama batmalar sağda.sağlıklı olsunda kız erkek farketmez zaten benim bir kızçem var hayırlısı artık .

evet orası öyle sağlıklı olsunlar da kızı erkeği farketmez hayırlı evlat olsunlar

yaniii yaniiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…