"BAT"ım "BAT"masın

batıma son 9 gün heyecan dorukta
hamiş bayanlar bir kaç sorum olacak cvp verirseniz çok sevinirim
hamile olduğunuzu öğrenmeden önce sol kasıkta batma yaşadınız mı
birde idrarınızın kokusu değişti mi kısaca belirtilerinizi yazar mısınız :26::26::26:

ıyı barı ucuzmuş.
ayın 20 sini beklıyorum kızlar.... eşim bendende heyecanlı...bu benı kızdırıyo daha ilk aydan umud etme dıyorum olsun bellı olmaz dıyo tepem atıyo... gelceği varsa gelsın yanı o boyle umutlandıkça olmayınca daha çok uzuleceğim bılıyorum

cevap veriyorum
evet
evet

antidepresip bu ne hız kız 2010 da evlen 2012 de ikinci çocuğu iste maşallah sana maşallah

antidepresip bu ne hız kız 2010 da evlen 2012 de ikinci çocuğu iste maşallah sana maşallah

benim koca biraz acelecicanım ben genc yasta cocuk sahıbı olmaktan yanayım enerjım gücüm yerindeyken basa cıkabilirim 2 cocukla sonra belli bir yastan sonra zor oluyo dıo etrafımdakıler ikinci konuda yüksek lisans yapmak istiyorum Allah nasip ederse karıyer işine dalarsam habire yükselme sınavlaro o bu derken bir daha cesaret edemem 2.ye bu gibi birçok sebepten dolayı istiyorum...

Allah yardımcın olsun ve gönlüne göre versin o halde

amin cümlemizinkini inşallah ayyyaa yavrularını dedin ya gözlerim doldu şimdi bi tuhaf oldum birden

canım benim Allah kucağına almayı nasip etsin.

bende düşük yaptığımda bir arkadaşım "başın sağolsun" demişti,o anı unutamıyorum, ilkkez ondan duymuştum bunu, şuan bile gözlerim doldu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…