Bat a kadar ovulasyon deniyorum

Dalmac47

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2016
726
648
37
Kizlar selam benim merak ettigim bi konu vardi bulamadim kendim denemeye karar verdim. Gebelik adete yakin ovulasyonla ogreniliyomus bende yumurtlama gununden bat a kadar hergun test yapmaya karar verdim. adetin 12. Gunu teste basladim 13. Gunu piki gordum normalde 15.gunu baya silklesirken dun yani adetin 17.gunu siliklesti. Ve bugun 18.gun bata 9 gun var testim pozitif degil ama yeniden koyulasti pikten sonra ovulasyona devam eden var mi aranizda testim simdilik bu sekilde. Lh dalgalanmalari olurmus o yuzden siliklesmeler ve koyulasmalar oluyomus ama hamilelikte de koyulasma baslayip devam ediyomus bakalim benmki nasil olicak🤣

Eklentiler

• 20210215_115458.jpg
    20210215_115458.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 344
Kizlar selam benim merak ettigim bi konu vardi bulamadim kendim denemeye karar verdim. Gebelik adete yakin ovulasyonla ogreniliyomus bende yumurtlama gununden bat a kadar hergun test yapmaya karar verdim. adetin 12. Gunu teste basladim 13. Gunu piki gordum normalde 15.gunu baya silklesirken dun yani adetin 17.gunu siliklesti. Ve bugun 18.gun bata 9 gun var testim pozitif degil ama yeniden koyulasti pikten sonra ovulasyona devam eden var mi aranizda testim simdilik bu sekilde. Lh dalgalanmalari olurmus o yuzden siliklesmeler ve koyulasmalar oluyomus ama hamilelikte de koyulasma baslayip devam ediyomus bakalim benmki nasil olicak🤣
Bence testlerinizi ziyan etmeyin. Geciktiginizde gebelik testi yaparsiniz.

İlk yumurtlamadan sonra 10 gün içinde 2. Kez yumurtlama ihtimali var.. 10. Günden sonra yaparsan daha iyi sonuç verebilir:)

Ben dün bu şekilde öğrendim hamileliğimi

Evet canım bazı aylar 2kez yumurtlama yaşayabiliyoruz bende yumurtlamadan sonra bugun ilk kez ovulasyon yaptım çok silik değildi senin gibi bi Umut 🤣 bata 8 gün var sabırsızım
Aaaaaa ayniyiz benimde 8😅😅😅 benim daha once de adete yakin yaptim pozitif degildi ama koyuydu simdikinden biraz daha koyuydu bakalim bu sefer nolcak sende var mi joc belirti flaan

Bu şekildeydi benim :) darısı başınızaı
Aminn cnim snde evladini hayirla saglikla al kucagna insallhhhhhhhhhhh
Senin direk pik olmus zaten hamilelikte de bole oluyomus t c den cok daha koyu olucak. Bakalim daha 8 gun var bi umut🤣🤣🤣 sen daha oncesinde denemismiydin hic

Aaaaaa ayniyiz benimde 8😅😅😅 benim daha once de adete yakin yaptim pozitif degildi ama koyuydu simdikinden biraz daha koyuydu bakalim bu sefer nolcak sende var mi joc belirti flaan
Geçen ay yine ovulasyon testi takibi yapmıştım ama tutmadı.. adete 1 gün önce yaptığımda demin arkadaşın attığı gibi pik değildi ama nerdeyse aynıydı.. belirti yok canım sadece kasıklarıma bazen belli belirsiz iğnelenme oluyor gibi ama geçen ayda olmuştu oyuzden belirtiden saymıyorumm

Aminn cnim snde evladini hayirla saglikla al kucagna insallhhhhhhhhhhh
Senin direk pik olmus zaten hamilelikte de bole oluyomus t c den cok daha koyu olucak. Bakalim daha 8 gun var bi umut🤣🤣🤣 sen daha oncesinde denemismiydin hic
Ben her ay regl günümden 1 gün önce yapıyordum çok silik çıkıyordu t çizgisi. Bu ay bana da sürpriz oldu açıkçası. :) 9 aydır istiyorduk olmuyordu bu ay tedavi planlıyordum. Umudunuzu kaybetmeyin inşallah em güzelleri olır

Hayırlı olsun canım sağlıkla kavuş bebegıne 💞 bizede dua et 🥰 ne zaman yaptın ovulasyon testini ve daha önce yapmışmıydın ne zaman koyulaşmaya başladı
Teşekkür ederim cnm. Tabii ederim bolca. Ben regl öncesi yaptım sadece sürekli takip etmedim

Ben her ay regl günümden 1 gün önce yapıyordum çok silik çıkıyordu t çizgisi. Bu ay bana da sürpriz oldu açıkçası. :) 9 aydır istiyorduk olmuyordu bu ay tedavi planlıyordum. Umudunuzu kaybetmeyin inşallah em güzelleri olır
Teşekkür ederim cnm. Tabii ederim bolca. Ben regl öncesi yaptım sadece sürekli takip
Regl öncesi aslında gebelik testide pozitif olabilirdi denedinmi

Bakalim yarin daha koyulcak mi yoksa silik mi olucak bole koyulasip koyulasip sonra siliklesipte hayal kiriklgii yasamam ins🤣🤣

Bakalim yarin daha koyulcak mi yoksa silik mi olucak bole koyulasip koyulasip sonra siliklesipte hayal kiriklgii yasamam ins🤣🤣
Bekliyorum sonucunu çatlaman ne zaman olmuştu benım 12,13. yumurtlama 14.gün çatlama.. çatlamadan sonrasını değerlendiremedim.. haberdar et benıdee:)))

Bekliyorum sonucunu çatlaman ne zaman olmuştu benım 12,13. yumurtlama 14.gün çatlama.. çatlamadan sonrasını değerlendiremedim.. haberdar et benıdee:)))
Benimde 13 aksami yumurtlama pozitif oldu ertesi gun silik olmasi gerekirken 2 gun poziif degil ama koyu devam etti sonra siliklesti catlamayi tam anlayamadim o yuzden bu sefer😅 Ben de 11. Ve 14. Aksami degerlendirdim bu sefer cok yapmadim🤣

X