bat 28 eylül, pembe lekelenme ve gebelik testi

mlsygssa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
7
0
26
merhaba,
sat 3 eylül normalde 4 gün sürüyor. eylülün 16sından itibaren neredeyse her gün eşimle korunmasız birlikteliklerimiz oldu. bat ise 28 eylül. 2-3 gün içerisinde regl olmam gerekiyor ama son 1 haftadır çok sık kasık ağrım ve göğüs hassasiyetim var. bugün erken gebelik testi yaptım ama çok az görünen gölge bir çizgi vardı. akabinde peçeteye gelen çok hafif pembe bir lekelenmem oldu ama şu an tekrar gelmiyor. tekrar ne zaman test yapsam en iyi sonucu alabilirim? ve 10 gün bu belirtiler için yeterli mi?

Eklentiler

• IMG_1490.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 58
Belirtiler için bir şey söyleyemem çünkü ben her regl öncesi bunları yaşıyorum. Ama testte çok silik hayalet bir çizgi gördüm. Yarın sabah tekrarlayın eğer çizgi daha belirgin çıkarsa hamilesiniz

Merhabalar ben de sizin ki gibiyim , hatta tarihlerimiz bile aynı. Çok ciddi kadık ağrım var sol göğsüm şişti hassasiyet var . Dün ben de erken gebelik yaptım böyle çizgi çıktı ama kuruma çizgisidir diye çok umursamadım. 10 dk sonra böyle idi benimde

galiba gebelik varsa bile test için çok erken yarın ve diğer günler yine deneyelim umarım allah gönlünüze göre verir

yorumunuz için çok teşekkür ederim. artık çizgiyi görüp görmediğimden emin değildim. sabah ilk idrarla da yapamadım testi öğlene doğru yaptım, belki ondandır. yarın sabah tekrar deneyeceğim

Kızlar görüyor musun yoksa ben deli miyim

Eklentiler

• IMG_2342.jpeg
    110 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_2341.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 29
Benim de reglime 5 gün kala böyle belirtilerim olmuştu sonra 2 gün erken regl oldum umarım seninki hamileliktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…