Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın adet günüm dün yani adetim e 2 gün kala test yaptım predoctor Early negatif çıktı belim kasiklarim ağrıyor ne olur bilmiyorum ki

Merhaba kızlar benide eklermisiniz bende bat 16 31aralik 01ocak da yumurtlama gördüm 2 Ocak çatlama oldu benimde çatlamadan sonra kasıklarımda batma ignelenme ağrı oldu halada ara ara oluyor bgn dedim bı ovulasyon test yapayım dedim dünde yaptım bgnde silik acaba bidaha mi yumurtlama oluyor acaba dedim ama neden böyle oldu anlamadım bide akıntım oluyor kremsi Eylül'de aşılama yapmıştık onda kasıklarım ağrıyordu ama ignelerden dolayı öyleydi smdi de böyle olunca normalmi anlamadım

Merhaba bnmde 30-31 pikti degerlendirdik 13-14 de bat
Ayni durumlr bende de var sanirim herkese ayni syler oluyor ya herkes hamile ya da herkes e ayni belrtiler oluor cok odaklanmaktan bende anlamadm

Her ay sabit bir günde olmuyo ama en geç 10 Ocak diye tahmin ediyorum 30. Güne denk geliyor bugün kasıklarda batma var aciyor sol göğüsler çok ağrıyor özellikle sol taraf üzerine yatamıyorum dün yatak odasından çok keskin bir koku aldım ilk defa ve dun hafif mide bulantısı gibi bişey vardı ama acliktanda olabilir gerçi çok acikiyorum sabah gaz sancısı vardı dün çok susama istegi gelmişti ama bunlar regl belirtisi diye tahmin ediyorum sivilcelenme var yada yok gibi ama gözle görülür yok dünden önce zaten karında kramp şeklinde vardı zaten kaşıklar regl olcak gibi agriyo 2 haftadır bide göğüs damarları belirgin en önemlisi dün etken gebelik testi yaptım negatif çıktı ve silik çizgi dahi yoktu çok detaylı inceledim yani bilmiyorum ama bunlar regl belirtisi sanırım regl olucam

Günaydın kızlar benim dünkü kasık ağrımdan bugün eser yok geçici bi ağrıydı sanırım bata 9 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…