Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende yarın test yapcam dün gece uykudan kalktım kasığımda batmalar var . Göğüslerim çok fena acıyor. Hareket edemiyorum resmen. Kolumu oynatınca bile acıyor. Yarın ya regl olcam ya olmicam bakalım .

Kafayı yicem test bi tuaf cıktı

Eklentiler

• 010DD8AA-0D4D-4688-9705-ACBE14977800.jpeg
    010DD8AA-0D4D-4688-9705-ACBE14977800.jpeg
    50,9 KB · Görüntüleme: 48
Sizin duzeldimi çok şanslısınız ozaman 😊
Ben Kasım ayında Memorial tüp bebek bölümüne gitmiştim görüşmeye oradaki doktorlar sen normal yolla gebe kalabilirsin dediler aşılamayı daha fazla deneyebilirsin dediler onlarada dedim aşılama ücreti bana göre çok 3 kere denesem tüp bebek fiyatı e bide sürekli hormon iğneleri falan doktorda bana dedi bı 6 ay kendin bı dene dedi egerki olmassa ozamn başlarız dedi yumurta sayımda çok fazlaymış bu herhalde pko ile alakalı bide yaşımdan dolayı şanslısın dedi erken yaşta yapmak daha iyi die benimde yaşım 26 ama benim esiminde değeri biraz sıkıntı oda takviyeler alıyor ama inşallah faydası oluyordur
Bana da senelerdir pko dediler ama en son gittiğim doktor senin kanın yumurtanı beslemiyor o yuzden de yumurtaların gelişmiyor dedi. sonraa bana folik asit ve bebe asprini yazdı. kullanmaya başladıktan 4 gün sonra yumurtam çatladı. bence sizde içebilirsiniz bebe asprinini

Bugün test yaptim negatif hic geçilmezdi yarin kan vericem
Bende olmadım 18 inde olurdum hep . Hiç belirtim yok gündüz akşamları bazen bişyler oluyor canım. Az önce lavobaya gittim iç çamaşırım afedersınız ıslanmış bi su dökülmüş gibi. Bikaç tane daha test alıp yapıcam dünküler bozuk çıktı erken hebelik testindede varla yok arası . Sabah yapıcam busefer testı.

Bende olmadım 18 inde olurdum hep . Hiç belirtim yok gündüz akşamları bazen bişyler oluyor canım. Az önce lavobaya gittim iç çamaşırım afedersınız ıslanmış bi su dökülmüş gibi. Bikaç tane daha test alıp yapıcam dünküler bozuk çıktı erken hebelik testindede varla yok arası . Sabah yapıcam busefer testı.
En iyisi kan testi bakalim belli olur sanırım

Bana da senelerdir pko dediler ama en son gittiğim doktor senin kanın yumurtanı beslemiyor o yuzden de yumurtaların gelişmiyor dedi. sonraa bana folik asit ve bebe asprini yazdı. kullanmaya başladıktan 4 gün sonra yumurtam çatladı. bence sizde içebilirsiniz bebe asprinini
Bende folik asit ve coraspirin kullanmıştım aşılama öncesi ama olmassa tekrar bı dokrtoruma danışır tekrar kullanırım çok teskkurler

En iyisi kan testi bakalim belli olur sanırım
Sen verdin mi kan ? İnan bana okadar çok kan testi yaptırdım ki :) inat ediyorum bu sefer :) inşlh vardr bişyler ya sitresden gecikti yada başka bişy ama asla benım reglim gecikmez. Ben bu sene ameliyat oldum ıkı kere ameliyat dan snraki gün bat dı düşün okadar ilaçlara ragmen yine oldum. Ama şuan olmaması benı heycanlandırdı. Kendı takıbıme göre 12 gün önce yumurtlama oldu . Zaten olsa geç döllenme olur 10 günlük bişyin çıkacağını zannetmiyorum

Sen verdin mi kan ? İnan bana okadar çok kan testi yaptırdım ki :) inat ediyorum bu sefer :) inşlh vardr bişyler ya sitresden gecikti yada başka bişy ama asla benım reglim gecikmez. Ben bu sene ameliyat oldum ıkı kere ameliyat dan snraki gün bat dı düşün okadar ilaçlara ragmen yine oldum. Ama şuan olmaması benı heycanlandırdı. Kendı takıbıme göre 12 gün önce yumurtlama oldu . Zaten olsa geç döllenme olur 10 günlük bişyin çıkacağını zannetmiyorum
Az önce acile gidip verdim 1 saate çıkacak

Kizlar döngünün 15. gününde pik gördüm. 17. Gün çatladı diye düşünüyorum.. İkisinin de fotosunu atıyorum. Bugün 24. Günüm ovulasyon testim catlamadan sonra hep silikti. Bugün koyu gözüküyor. Bugün 24. Günü de atıyorum. Catlamadan itibaren 7 gün geçti. Pikten sonra 9 gün oluyor bugün. Yine mi yumurtlicam ki kizlar?? Bı bakar mısınız rica etsem 🙏🙏
IMG20210110122840.jpg
IMG20210112111500.jpg
IMG20210112111500.jpg
IMG20210119143856.jpg

X