Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam arkadaşlar
Dün leke gördüm demiştim dünden beri toplamda 3 kez geldi bir kaç damla alındı şeklinde soluk bir kahve. Kaset test yaptım negatif. Erken mi yaptım acaba yoksa regl mi olacam bilemedim.🙄Hiç sancım da yoksa sadece kasıkta batma oluyor
adet tarihin ne zaman peki?

Kızlar selam bat 8 bende tuaf şeyler oluyor , akıntı başladı açık sarı beyaz karışımı. Kokusu yok ama alt kasıklarda batmalar ve aşşırı gaz allhım her ay umutlanıyorum bu ay yüzüme baksın yarabbim :) heycanla beklıyoruz

Kızlar selam bat 8 bende tuaf şeyler oluyor , akıntı başladı açık sarı beyaz karışımı. Kokusu yok ama alt kasıklarda batmalar ve aşşırı gaz allhım her ay umutlanıyorum bu ay yüzüme baksın yarabbim :) heycanla beklıyoruz
yaa hadi inşallah artık bebiş haberleri gelsin buraya da :)

Hadi inşallah vardır ya😇

Selam arkadaşlar
Dün leke gördüm demiştim dünden beri toplamda 3 kez geldi bir kaç damla alındı şeklinde soluk bir kahve. Kaset test yaptım negatif. Erken mi yaptım acaba yoksa regl mi olacam bilemedim.🙄Hiç sancım da yoksa sadece kasıkta batma oluyor
Canım eğer yerleşme kanamasıysa bile idrarda görünmesi üç günü bulur. Çünkü yerleşme olduktan sonra önce kanda hcg oluşuyor üç gün sonra idrarda çıkmaya başlıyor. Yani şimdi kan versen belki kanda çıkar ama idrarda çıkması için en az iki gün daha bekle.

Ben kesin hamile değilim galiba çünkü lekelenme adet başlangıcı gibi yumurtlamadan 14 gün sonra adet olur bilgisini çürüttüm şuan

Canım eğer yerleşme kanamasıysa bile idrarda görünmesi üç günü bulur. Çünkü yerleşme olduktan sonra önce kanda hcg oluşuyor üç gün sonra idrarda çıkmaya başlıyor. Yani şimdi kan versen belki kanda çıkar ama idrarda çıkması için en az iki gün daha bekle.
Yerleşme kanaması olunca hemen kanda çıkar mı diyorsunuz bendede lekelenme oldu da ?

Devam ediyor evet akıntıyla karışık ama regl başlangıcı gibi geliyor bana
Yumurtlamadan kaç gün sonra acaba szin lekelenme benim yumurtamanin 6.gunu oldu üç gün sürdü ben de kan verdim negatif çıktı leke olduğunda daha on iki gün vardı şuan yedi günüm var

Yumurtlamadan kaç gün sonra acaba szin lekelenme benim yumurtamanin 6.gunu oldu üç gün sürdü ben de kan verdim negatif çıktı leke olduğunda daha on iki gün vardı şuan yedi günüm var
Benim şuan yumurtlamanın 7. Günü adetime 7 gün var bugün öğlen başladı lekelenme şuan hala WC de peçetede görüyorum adet ağrısı da başladı ama yinede pazartesi kan verip emin olmak istiyorum

Selam arkadaşlar
Kaç gün vardi adete

Bende de bugün akıntı geldi uzayan sarı seffaf beyaz gibi bı renk pecetede sarı görünen az bı akıntı oluyo

Canım bende uygulamaya gore 31ve 1 inde pik günü ama ilk yazmıştım yumurta akı gibi bi sıvı seldi ve uygulamanın tam tersi bir hafta sonra çatlama oldu yani reglimden bir hafta once yumurtladım sanırım ve çatladı öyle tahmin ediyorum . Hesaplamalar herkezde aynı degil kuzenımde reglisi bittikten 3 gün sonra yumurtuyor . O şekilde öğrenip hamıle kaldı herkes de farklıdır . Önemli olan sende gelen leke sadece peçeteye geliyorsa eger pedine gelmiyorsa yerleşmedir. Sildikçe gelen bi pembe leke .

X