Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşaallah sabah ikimizde güzel haber verelim az önce ard arda sağ kasigima ağrı girdi çıktı sanki bacağıma da ağrı vuruyor
Valla yumurtlamadan beri her gün mutlaka kasıklarda batma yaşıyorum ama nedense içimden bi ses bu ayda olmadı diyo ama bu batmalar beni tedirgin ediyor bakalım sabah test yapınca yazıcam

Kızlar benimde bat 16 ocak, 3 ocakta ovülasyon testim pik yaptı cuma cumartesi pazar pazartesi hep değerlendirdik. 2 gündür sağ kasığımda ağrım var. Bugünde 2 kere bacağıma kramp girdi. Salı günüde çok az koyu kıvamlı bir akıntım oldu başka olmadı. Az önce dayanamadım surelab gebelik testi yaptım malesef negatif çıktı

Normal gebelik testini yaptiniz

Daha erken ama 11 gün var benim bat 8 çok silik çıktı erken gebelikte dogruysa tabi

Okudukça mesajlarınızı sizinle bende çok heyecanlanıyorum benim bat 20 ocak çok sabirsizlaniyorum zamanda gecmiyo

Kızlar benimde bat bugün. Bu ay 8 gun öncesinden test yapmaya başladım ve hepsini sakladım. Hic birinde kuruma cizgisi görmedim.. Bende hobi gibi birsey oldu test yapmak negatife alışkın olduğum için sanirim... dun cok acık kahverengi akintim oldu ama 1 2 damla. Adet oluyorum işte derken devamı gelmedi. Bugun de karnım ağrıyor sabahtan beri ama olamadım. Gittim normal test aldim ve 2 3 saatlik idrarla yaptım. Başta 2. Çizginin yeri gri gibiydi. Kurudukça kırmızı olmus. Acaba dün gördüğüm yerleşme kanamasimiydi. Testime de bakar mısınız

Eklentiler

• 20210107_215014.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 64
  • 20210107_224623.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 64
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…